Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Większe aspiracje! Żona to nie praca na litość boską.
0
A niech popełniają. Znaczy niech tego nie robią, broń boże, ale ludzie maja prawo się wkurzać o co chcą. Jeśli to tylko cyferki w fifie, to ich sprawa. Jeden się wkurzy na głupiego kierowcę, który zajechał mu drogę, a drugi wkurzy się na cyferki w grze komputerowej. Problem jest tak ważny, jak bardzo nam na danej sprawie zależy, nie ma czegoś takiego jak ważniejsze lub mniej ważne problemy. Ja mam gdzieś fifę i ten cały overall czy jak to się zwie, bo mam własne problemy, ale nie będę kazać ludziom się zamknąć z tego powodu, niech przeżywają jak im tego trzeba.
2
Dla kogoś w danym momencie jest to najważniejsza rzecz na świecie. Czemu ludzie na siłę próbują umniejszać problemy innych? Dajcie się im wkurzać w spokoju.
1
No to git, stówka starczy, chyba że trafisz na bardzo dobry salon albo zdziercę :D
1
Oglądać cały czas się nie da, ale reakcji na gole fajnie się słucha :D
1
Około stu złotych na pewno zapłacisz, ale to zależy od długości i koloru włosów. Im ciemniejsze i dłuższe tym więcej rozjaśniacza trzeba użyć, ale warto trochę wydać, bo przynajmniej masz pewność, że nie będzie plam jak przy własnej robocie :D
3
Teraz już nikt nie powinien mu zarzucić, że jest słabym liderem.
0
No chyba nie. Oby to nic poważnego, choć mecz ze Szwajcarią mógłby jeszcze przegapić.
0
To się Dybala z Messim nagrał. Chyba cały wszechświat nie chce, żeby grali razem :D
2
No kurna, szkoda chłopa. Naprawdę chciałabym, żeby mu się powiodło chociaż w Gijon.
1
Słaba aluzja do sprawy ter Stegen/Bravo jest słaba.
0
O Roberto. Gdyby nie kontuzja Alvesa raczej na prawej obronie by nie zaistniał. Nie obrażam tu broń boże Roberto, bo bardzo go lubię i imponuje mi jego postawa na PO, ale na początku był taką trochę zapchajdziurą na tę pozycję.
0
Trochę pewnie musi go boleć fakt, że zapchajdziura na czas kontuzji Alvesa jest wyżej w hierarchii niż on, który na tę pozycję był sprowadzany.
0
Szlag, nie szlak ;)
Miłego dnia :D
11
W życiu nie chciałabym wrócić do szkoły. O ile w podstawówce było mi nawet dobrze, tak gimnazjum było piekłem. Nie byłam prześladowana czy coś, ale nie byłam też lubiana. Jako nieśmiała osoba miałam problem z nawiązywaniem znajomości, więc raczej mnie ignorowano, ewentualnie nieco się naśmiewano, co do najmilszych przeżyć nie należało.
W zawodówce wcale nie było lepiej, zwłaszcza że szkoła do najlepszych nie należała, więc patologii było co nie miara. Czułam się wyobcowana w klasie z samymi dziewczynami, które gadały sobie o chłopakach(ja w życiu żadnego nie miałam), baletach i jak to się nie narąbały i tak dalej. Liczba znajomych - brak. Plus był jedynie taki, że żadna mi nie dokuczała, traktowały mnie jedynie jak powietrze, więc znałam praktycznie każdą plotkę w mojej klasie, bo nikt nie bał się przy mnie rozmawiać. Bo niby komu bym to wszystko opowiedziała?
Także ja dziękuję za powrót do szkoły. Może i była mniejsza odpowiedzialność, ale już wolę się męczyć z dorosłością niż ze szkołą.
0
To ten numer pod kodem kreskowym bodajże. Rozdałam masę tych kart, ale nikt mi nie powiedział jak ją rejestrować :P
1
Chcieli być pierwsi z informacją, dali gazetę do druku, a tu zaskoczenie niczym w Realu rok temu :D
0
Szkoda, że dwójka nie była jeszcze wolna, gdy przydzielane były numery. Może w następnym sezonie Roberto weźmie sobie ten numer.
0
Serce mi się raduje, gdy patrzę na tę kadrę, nic tylko wygrywać wszystkie trofea :)
6
Słusznie, trzeba mieć szacunek do samego siebie :D
32
Wchodzę, widzę nowy artykuł, myślę sobie: coś o Paco, jakieś ciekawostki czy coś. Boom, przegląd prasy! Redakcja niczym hiszpańska inkwizycja :D
9
Pique ma jednak trochę więcej klasy. A na pewno dużo większe umiejętności :P
77
Życzę mu z całego serca, by się rozwinął w Sportingu. Nie do poziomu Barcelony, bo na to są słabe szanse, ale niech gra, niech udowodni na co go stać.
2
Barcelońska myśl szkoleniowa jest dobra, ale nie aż tak, żeby co roku wypuszczać ze szkółki drugich Messich, Pique czy Busich. Im szybciej się z tym ludzie pogodzą tym lepiej.
0
Żeby być dokładnym, to kilka dni temu stuknęło mi 22 ;) Pokolenie Internetu i tumblra wita, teksty o umieraniu to u nas norma :D
1
Kiedyś swoim wnukom może powiedzieć: "co ty wiesz o transferach, czekałeś ty kiedyś na oficjalkę Paco?" :D
1
Alves swoją drogą, ale jak zobaczyłam Xaviego machającego we fladze Katalonii podczas celebracji w autobusie, to poczułam ukłucie w sercu. Dajemy radę bez niego, ale kurde, tęsknię za nim jak cholera :(
0
Że niby ja piętnaście? No tak nie bardzo :P
1
Telenowela zakończona, teraz mogę umrzeć w spokoju :D
1
http://img11.deviantart.net/0957/i/2014/205/d/5/lionel_messi_wallpaper_by_nirmalyabasu5-d7s1gwv.jpg
http://img00.deviantart.net/69d1/i/2014/340/5/f/gerrard_pique_fc_barcelona_wallpaper_by_ryangfxpictures-d88w9fs.jpg
http://img12.deviantart.net/9254/i/2016/213/7/c/lionel_messi_2016_17_wallpaper_by_rakagfx-dac8uwg.jpg
http://img01.deviantart.net/c964/i/2016/008/e/8/neymar_suarez_messi___2015_16_wallpaper_by_abbes17-d9n6s0r.jpg
http://img15.deviantart.net/d6b1/i/2014/192/7/c/fc_barcelona_wallpaper_by_berkayuzer1903-d7q77f0.png
http://img11.deviantart.net/57d3/i/2016/219/9/0/lionel_messi_wallpaper__fc_barcelona__2016_17_by_ghanibvb-dad028k.jpg
http://img12.deviantart.net/3877/i/2016/202/b/6/fc_barcelona_new_kit_2016_17_wallpaper_by_cjdesigns5-da4lbok.jpg
http://orig00.deviantart.net/24e9/f/2015/174/6/5/fc_barcelona_wallpaper_2015_by_rafaelmaximo-d8yirqr.png
Tak jak mówiłam, śmiesznie małe. Ja takie czasami ustawiam na środku ekranu, a wokół czarne tło, wtedy nawet nie wygląda to źle :P