8

Większe aspiracje! Żona to nie praca na litość boską.

0

A niech popełniają. Znaczy niech tego nie robią, broń boże, ale ludzie maja prawo się wkurzać o co chcą. Jeśli to tylko cyferki w fifie, to ich sprawa. Jeden się wkurzy na głupiego kierowcę, który zajechał mu drogę, a drugi wkurzy się na cyferki w grze komputerowej. Problem jest tak ważny, jak bardzo nam na danej sprawie zależy, nie ma czegoś takiego jak ważniejsze lub mniej ważne problemy. Ja mam gdzieś fifę i ten cały overall czy jak to się zwie, bo mam własne problemy, ale nie będę kazać ludziom się zamknąć z tego powodu, niech przeżywają jak im tego trzeba.

2

Dla kogoś w danym momencie jest to najważniejsza rzecz na świecie. Czemu ludzie na siłę próbują umniejszać problemy innych? Dajcie się im wkurzać w spokoju.

1

No to git, stówka starczy, chyba że trafisz na bardzo dobry salon albo zdziercę :D

1

Oglądać cały czas się nie da, ale reakcji na gole fajnie się słucha :D

1

Około stu złotych na pewno zapłacisz, ale to zależy od długości i koloru włosów. Im ciemniejsze i dłuższe tym więcej rozjaśniacza trzeba użyć, ale warto trochę wydać, bo przynajmniej masz pewność, że nie będzie plam jak przy własnej robocie :D

3

Teraz już nikt nie powinien mu zarzucić, że jest słabym liderem.

0

No chyba nie. Oby to nic poważnego, choć mecz ze Szwajcarią mógłby jeszcze przegapić.

0

To się Dybala z Messim nagrał. Chyba cały wszechświat nie chce, żeby grali razem :D

2

No kurna, szkoda chłopa. Naprawdę chciałabym, żeby mu się powiodło chociaż w Gijon.

1

Słaba aluzja do sprawy ter Stegen/Bravo jest słaba.

0

O Roberto. Gdyby nie kontuzja Alvesa raczej na prawej obronie by nie zaistniał. Nie obrażam tu broń boże Roberto, bo bardzo go lubię i imponuje mi jego postawa na PO, ale na początku był taką trochę zapchajdziurą na tę pozycję.

0

Trochę pewnie musi go boleć fakt, że zapchajdziura na czas kontuzji Alvesa jest wyżej w hierarchii niż on, który na tę pozycję był sprowadzany.

0

Szlag, nie szlak ;)
Miłego dnia :D

11

W życiu nie chciałabym wrócić do szkoły. O ile w podstawówce było mi nawet dobrze, tak gimnazjum było piekłem. Nie byłam prześladowana czy coś, ale nie byłam też lubiana. Jako nieśmiała osoba miałam problem z nawiązywaniem znajomości, więc raczej mnie ignorowano, ewentualnie nieco się naśmiewano, co do najmilszych przeżyć nie należało.
W zawodówce wcale nie było lepiej, zwłaszcza że szkoła do najlepszych nie należała, więc patologii było co nie miara. Czułam się wyobcowana w klasie z samymi dziewczynami, które gadały sobie o chłopakach(ja w życiu żadnego nie miałam), baletach i jak to się nie narąbały i tak dalej. Liczba znajomych - brak. Plus był jedynie taki, że żadna mi nie dokuczała, traktowały mnie jedynie jak powietrze, więc znałam praktycznie każdą plotkę w mojej klasie, bo nikt nie bał się przy mnie rozmawiać. Bo niby komu bym to wszystko opowiedziała?
Także ja dziękuję za powrót do szkoły. Może i była mniejsza odpowiedzialność, ale już wolę się męczyć z dorosłością niż ze szkołą.

0

To ten numer pod kodem kreskowym bodajże. Rozdałam masę tych kart, ale nikt mi nie powiedział jak ją rejestrować :P

1

Chcieli być pierwsi z informacją, dali gazetę do druku, a tu zaskoczenie niczym w Realu rok temu :D

0

Szkoda, że dwójka nie była jeszcze wolna, gdy przydzielane były numery. Może w następnym sezonie Roberto weźmie sobie ten numer.

0

Serce mi się raduje, gdy patrzę na tę kadrę, nic tylko wygrywać wszystkie trofea :)

6

Słusznie, trzeba mieć szacunek do samego siebie :D

32

Wchodzę, widzę nowy artykuł, myślę sobie: coś o Paco, jakieś ciekawostki czy coś. Boom, przegląd prasy! Redakcja niczym hiszpańska inkwizycja :D

9

Pique ma jednak trochę więcej klasy. A na pewno dużo większe umiejętności :P

77

Życzę mu z całego serca, by się rozwinął w Sportingu. Nie do poziomu Barcelony, bo na to są słabe szanse, ale niech gra, niech udowodni na co go stać.

2

Barcelońska myśl szkoleniowa jest dobra, ale nie aż tak, żeby co roku wypuszczać ze szkółki drugich Messich, Pique czy Busich. Im szybciej się z tym ludzie pogodzą tym lepiej.

0

Żeby być dokładnym, to kilka dni temu stuknęło mi 22 ;) Pokolenie Internetu i tumblra wita, teksty o umieraniu to u nas norma :D

1

Kiedyś swoim wnukom może powiedzieć: "co ty wiesz o transferach, czekałeś ty kiedyś na oficjalkę Paco?" :D

1

Alves swoją drogą, ale jak zobaczyłam Xaviego machającego we fladze Katalonii podczas celebracji w autobusie, to poczułam ukłucie w sercu. Dajemy radę bez niego, ale kurde, tęsknię za nim jak cholera :(

0

Że niby ja piętnaście? No tak nie bardzo :P

1

Telenowela zakończona, teraz mogę umrzeć w spokoju :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?