Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsza część każdego meczu Realu. Z wyjątkiem jego porażki :D
1
Nie wiem czemu, ale takie reakcje jak Twoja najbardziej mnie bawią. Wyrażają więcej niż tysiąc słów xD
0
Ostatnim razem też grali dobrze, a skończyło się jak zwykle :P Ja tam nie panikuję, do meczu jeszcze trochę, do tego czasu wszystko się może w City zmienić.
1
Też głosowałam za jego debiutem, jest pewniejszy niż wiecznie rezerwowy Masip.
0
To się jakoś wyklucza, czy o co chodzi? :D
0
Kurde, zwiastun jak przed filmem akcji, a sam mecz pewnie będzie nudny jak flaki z olejem. Oby nie, ale już tyle razy zawiodły mnie te angielskie hity, że kolejny zawód mnie nie zdziwi :P
1
Liczę na to, że to nic poważnego i wypadnie tylko na dzisiejszy mecz, ewentualnie jeszcze ten we wtorek. Dwa sezony czekał na pierwszy skład w lidze, niech w końcu tam gra :D
2
Ale pokazujesz mi to bo... co właściwie? Bo nie wiem, że jak w każdej grupie, także wśród uchodźców znajdują się jednostki agresywne? Serio, nie rozumiem przesłania.
Ale piękny cytat, Coelho byłby dumny.
9
Ha, byłoby fajnie, ale prędzej nazwą Leo idiotą niż powiedzą, że dobrze zrobił.
18
Szacunku do drugiego człowieka i wspierania potrzebujących? Fakt, to takie nietypowe dla niego.
1
Może ktoś stwierdził, że jest za dobry, żeby wsadzać go pomiędzy przeciętniaków? :D
0
Wiesz, to tylko asymilacja w szatni, przecież na treningach będą się zgrywać z całą grupą. Mathieu pewnie będzie robił głównie za tłumacza, bo w szatni po meczu może być ciężko zrozumieć taką grupę gadającą po katalońsku, hiszpańsku i cholera wie jakiemu jeszcze. Zresztą mieliśmy już grupkę zgranych ze sobą Brazylijczyków w Barcy i nie było problemu ;)
0
Wydaje Ci się, bo Leo jest mały :D
1
Spoko. Nawet fajny gameplay, z fabułą gorzej, byłaby ciekawsza, gdyby można było się opowiedzieć po stronie czarnego charakteru, któremu głos podkłada Troy Baker dający na starcie +100 do zaje*istości każdej postaci, którą gra :D
0
To on już nie jest nudny?
Wybacz, ale kolarstwo jest dla mnie równie fascynujące co wyścigi ślimaków :D
7
Normalne. Nigdy nie widziałam nic złego w tym, że ktoś zaczyna kibicować drużynie po jej sukcesach. Robi się wtedy głośno o takim zespole, więcej osób o nim słyszy, więc i liczba kibiców się zwiększa. Potem trzeba już tylko czekać aż porażki oddzielą sezonowców od tych, którzy naprawdę się zainteresowali klubem.
45
Z Pique na stołku prezydenta nic się temu klubowi nie stanie. Będzie go bronił do ostatniej kropli krwi.
Fajna byłaby taka przyszłość, mam nadzieję że chociaż po części spełni się życzenie Xaviego :D
0
W sumie sklonowanie go nie byłoby złym pomysłem :D
3
Nikt mu nie pozwoli? Sam jej nie zakończy. On i z balkonikiem będzie kiwał młodziaków i zakładał im siaty :D
14
Rozumiem cię, Samuleu. Mnie też zachwyca Pique. Znaczy jego skuteczność i regularność oczywiście :D
Nic nowego w sumie nie powiedział, ale zawsze fajnie poczytać pochwały o naszych piłkarzach. Tylko ten Mathieu. Dobry zmiennik, ale jeden z najlepszych środkowych obrońców? Nie, po prostu nie :D
0
Może to o koszykówce albo innej sekcji sportowej, to by wyjaśniało krajowy sukces :D
0
Dobra strategia, jak mu sezon nie wyjdzie, to będzie można go zwolnić bez rozwiązywania nowej umowy, a jak wyjdzie, to z radością przedłużą kontrakt :D
0
Proszę :D
"Leo jest moim przyjacielem dlatego cieszę się, że znów dalej gra dla Argentyny"
"Wiem co znaczy dla Leo gra dla Argentyny, ale cieszę się też ze względu na futbol"
"Mundial i Copa America nie byłby takie same bez Messiego"
"Największym turniejom międzynarodowym potrzebny jest najlepszy piłkarz świata - to dobra sytuacja dla wszystkich"
"Nie możemy się doczekać powrotu Neymara do Barcelony"
"Cała nasza trójka osiągnęła świetne porozumienie na boisku, ale istnieje przekonanie, że możemy osiągnąć jeszcze większy poziom w tym sezonie."
"Nie jesteśmy tylko kolegami z drużyny, jesteśmy też przyjaciółmi i to zawsze pomaga."
3
Pique jaki dumny na zdjęciu :D
Roberto stał się genialnym piłkarzem, mam nadzieję, że jego forma i umiejętności będą rosły i rosły, i że kiedyś stanie się najlepszym prawym obrońcą na świecie. Swoją ciężką pracą na to zasłużył :)
0
Dadzą radę. Z Realem dali, to z Alaves nie dadzą? :D Jasne, że z Leo zawsze łatwiej, ale nie ma co ryzykować, ktoś na pewno go dobrze zastąpi, a liderów w drużynie jest kilku, więc w razie czego zawsze będzie ktoś, kto ją poprowadzi.
0
Klasyk, ale ja zawsze wolałam tę :D
5
Nie mogłam go oglądać, nawet mnie w planach nie było, gdy grał, ale cieszę się, że mieliśmy go u siebie zarówno jako piłkarza, jak i trenera. To dzięki niemu m.in Barca jest dziś wielka i zapewne będzie taka jeszcze przez lata. Nie ma w żadnym słowniku świata słów, którymi mogłabym opisać jak bardzo jestem wdzięczna za to, że Cruyff jest częścią historii tego klubu.
0
Raz w tygodniu mniej więcej, czasami rzadziej, jedna lub dwie butelki "piwa", ewentualnie lampka wina. Kiedyś pijałam też wódkę, ale po Krupniku dostałam taką traumę, że ledwo patrzę na czystą. Jedyny sport jaki uprawiam to wstawanie z łóżka :P
0
Gdyby Barcelona otworzyła sekcję e-sportową, z naciskiem na CS'a, byłoby super
0
Chyba do śmierci będzie to moja ulubiona, polska komedia. Każdy cytat to komediowe złoto :D