0

A podobno Orłowski sepleni :D

2

Mówisz masz :D

3

Co za zło, nie robi się tak :D

1

Neymar nie jest nagi, a David jest rozmyty w strategicznym miejscu. Ja nie widzę nic złego w tym zdjęciu.

0

I jeszcze jeden i jeszcze raz :D

0

Ale Iniesta pięknie załadował. Mistrz!

0

Odpoczywa, dużo przecież grał od początku sezonu.

2

Dobra pierwsza połowa, w drugiej pewnie trochę zwolnią, bo wejdą rezerwowi, ale jeśli nie stracą bramki, to mogą już nie strzelać jak dla mnie. Oczywiście kolejnymi golami nie pogardę :D

Cieszę się, że MATS obronił karnego. Nie chcę sobie nawet wyobrażać nagonki na niego, gdyby mu się nie udało.

0

Stawiam pięć złoty na to, że Ivan zejdzie w drugiej połowie, Gomes przejdzie na jego pozycję, a tę zwolnioną przez Gomesa zajmie wchodzący za Chorwata Iniesta.

22

Z kogoś musiał zrezygnować, padło na Denisa, który ostatnio nie błyszczy.

0

Jescze :D

1

Musisz wziąć poprawkę na to, że Neymar to Brazylijczyk, oni inaczej pewnie traktują takie zdjęcia, zwłaszcza że i tak jest rozmazane w strategicznym miejscu. David na pewno bierze przykład z taty i mało co traktuje poważnie, dlatego nie sądzę, by to zdjęcie go ruszyło w przyszłości ;) Zresztą na prawdę nie wiem, czemu miałoby ruszyć, skoro nic wielkiego się na nim nie dzieje. Zwykła zabawa ojca z synem w kąpieli :P

3

Nie rozumiem co jest złego w tym zdjęciu, serio. Ktoś objaśni? :D

1

Bo wpuścił dwa gole!!!!1!11oneone
Tak zakładam :D
A tak poważnie, to ja też nie jestem do niego przekonana. Nie mam nic do niego, ale MATS to jak dla mnie poziom wyżej i po prostu większa szansa, że wyciągnie jakieś niemożliwe piłki.

0

Fear not, ludzie mają zaprogramowane, by nie zakochiwać się w swoich bliskich, żeby nie marnować genów, jest nawet na to jakaś naukowa nazwa. Oczywiście zdarzają się przypadki kazirodztwa, ale raczej mógłbyś spać spokojnie i nawet rąk na kołderce nie musiałbyś trzymać ;)

1

Po co resetować, jak wyszukiwanie kanałów daje ten sam efekt? :D

2

Skąd wiesz? Może ma karnet, albo ma znajomego, który ma i kupiłby mu bilet?

0

Pique standard - nogawki niemal w pachwinach schowane :D

Strasznie wcześnie ten ligowy mecz, ale wiadome było, że się taki zdarzy. Grunt że regułą to nie będzie, przynajmniej na razie.

0

Śmieszni są ci ludzie :D

2

Takie duże rotacje mogą się udać, ale tylko jeśli drużyna jest zgrana. Cillessen miał pierwszy kontakt z obroną podczas gry, w dodatku obroną poszatkowaną, bo po obu bokach grali piłkarze, którzy albo nie mają jeszcze zgrania z resztą(Digne) albo są w słabej formie(Vidal). Mashe też nie błyszczał, a sam Mathieu nie uratuje meczu, choć propsy za to, że próbował.
Jak Paco miał działać, gdy miał za partnerów osoby, z którymi odbył kilka treningów? Nie znają nawzajem swojego stylu, Neymar nie mógł grać na ślepo jak to zwykle robi z Messim i Suarezem, Denis dopiero się uczy, a Arda nie grał po swojej stronie.
Wczorajsze rotacje mogły się udać, ale wcale stuprocentowo nie musiały. Śmiem twierdzić, że jeśli nikt nie odejdzie w zimie, to wypuszczając w drugiej części sezonu na podobny wagą mecz ten sam skład, to wygramy, bo współpraca pomiędzy zawodnikami będzie już lepsza.

2

Lepiej nie mieć formy teraz i potknąć się niż później.

Pique nie ma i obrona kuleje. Mashe jest dobry, ale nie daje takiego spokoju jak Gerard, który uczył się sporo od Puyola.

Trochę Lucho przesadził ze składem, ale trudno, zdarza się. Może gdyby Leo i Luis grali od początku, a później wpuszczono nowe nabytki, to mecz wyglądałby inaczej, ale to już tylko gdybanie. Mleko się rozlało, trzeba posprzątać i iść dalej.

Nie martwi mnie specjalnie ta przegrana. Boli jak każda inna, ale nie martwi. To był typowy mecz przeciwko jedenastu zawodnikom skupionym na obronie, takie zawsze są upierdliwe i nie zawsze kończą się dobrze. Rewanż raczej skończy się inaczej, bo Lucho nie wystawi znowu mocno rezerwowego składu.

Tak jak lubię Vidala, tak nie mogłam na niego patrzeć w tym meczu. Roberto, gdzie jesteś?

Digne też mocno przeciętnie, ale się starał. Denis i Paco bezproduktywni. Nawet nie chce mi się wystawiać ocen, bo nie lubię wystawiać za niskich.

Szkoda, wielka szkoda. Czas skupić się na następnym meczu i liczyć na to, że zawodnicy szybko się zgrają, bo widać było, że tego im najbardziej było brak. Nie wierzę że tacy zawodnicy jak Paco czy Denis są za słabi na Alaves.

56

Oj Ronaldo minął się z powołaniem, byłby świetnym komikiem, uśmiałam się :D

2

Zbłaźnił się, czyli to co zwykle :D

2

Panu Ronaldo to już nawet nie pociąg odjechał, a cały peron. Ale przynajmniej jest zabawnie :D

7

Gra od początku, wtedy raczej nie zdarzają mu się babole :D

4

Ryzykowne, będą grali ci, którzy jeszcze za dobrze się nie zgrali. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. W razie czego na ławce takie gwiazdy jak Messi, Suarez i Iniesta, którzy pewnie kosztują razem więcej niż całe Alaves, więc nie powinno być problemu :D

2

Cieszy mnie wysoka obecność Gerarda, chociaż szkoda, że nie zmieścił się w tej pierwszej piątce, ale rozumiem dlaczego. Poprzednie miejsca trudno przebić :D

Enrique przed Figo - daję okejkę.

19

Ja to bym już szła po benzynę żeby dom spalić.

0

Jak dla mnie pech. Dopóki nie będą mu się takie kontuzje przydarzać w środku sezonu, to jak dla mnie jest to tylko wina złego przygotowania do sezonu.

0

Poza bólem kolana w grudniu, wszystkie kontuzje łapie na początku sezonu, z czego jedna to złamanie, a dwie pozostałe urazy mięśniowe. Pewnie źle się przygotowuje do sezonu po dłuższym odpoczynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?