Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież i z lepszą grą, to poza kasą nie mają czego szukać w LM, to jeszcze nie ten poziom i nie wiem czy w najbliższym czasie go osiągną.
4
Greatest of all time - czyli najlepszy (w tym przypadku piłkarz) wszech czasów ;)
16
Przyzwyczajaj się :D
8
Genialny mecz, dużo ładnych bramek i świetna forma naszych, Roberto znów genialny, to samo Turan i Suarez. O Leo nie ma nawet co wspominać, bo jego występ mówi wszystko. Ogólnie cała drużyna na dobrym poziomie.
Patrzę na składy i co widzę pod zdjęciem Messiego? GOAT :D Myślałam, że na polskich forach nie używa się tego określenia :D
0
Ręczniki to faktycznie przesada, zwłaszcza jeśli jest na nich zawodnik :P Ale pościel czemu nie, choć ja osobiście bym nie kupiła, bo ładnie to wygląda tylko pościelone, a ja nigdy nie mam zasłanego łóżka, więc szkoda kasy :P
1
Nie ma sprawy. Nic mnie tak nie wkurza jak multum odpowiedzi na zadawane tutaj pytania, z czego żadna nie jest pomocna :P
0
Na pewno kilka wizyt Ci krzywdy nie zrobi. Musiałbyś codziennie smażyć się w maksymalnym wymiarze czasu i na maksymalnej mocy, żeby wystąpiły jakieś komplikacje, które mogą wystąpić też przy zwykłym opalaniu ;) Najlepiej znajdź jakieś dobre solarium i zapytaj obsługi, jaki program i czas będzie dla ciebie najlepszy.
0
Żeby złapać trochę koloru, przecież napisał :D
12
Co za brak szacunku do przeciwnika, jak tak można :D
http://fcbarcelonaedits.tumblr.com/post/149179691443/fcbarcelonaedits-leo-having-some-fun
0
Na klawiaturze nigdy tak to u mnie nie wygląda, ale na padzie trzeba sobie jakoś radzić z gonieniem celu :D Podczas zwykłej przejażdżki po mieście omijam wszystko :D Poza motocyklistami, tych zawsze potrącę, ich ragdoll jest taki piękny :D
0
Pozostaje mi tylko liczyć na to, że się nauczę. Póki co będę wszystkich taranować, to mi dobrze wychodzi :D
1
Dzisiaj pierwszy raz w życiu miałam w rękach pada od konsoli. O ile jazdę samochodem opanowałam bez problemu, to nie wiem jak można strzelać w czasie jazdy, to niewykonalne :D
0
To artykuł z dzisiaj? Bo jak tak, to kogoś chyba bardzo boli, że w dotychczasowych meczach nowe nabytki spisywały się dobrze albo nawet bardzo dobrze :D
7
Bo Ty akurat wiesz co się dzieje w klubowych biurach i na treningu zamkniętym dla mediów, i na sto procent jesteś pewny, że Mats tupnął nóżką i dlatego został pierwszym bramkarzem, a nie na przykład dlatego, że dobrze sprawował się na treningach.
4
Zmiana zdania to jeszce nie hipokryzja, to po prostu... zmiana zdania ;) Nie ma w tym nic złego, gorzej jak zmienisz zdanie i upierasz się, że takie właśnie miałeś od początku.
3
Nie ma znaczenia, czy gdzieś to napisałeś czy nie, bo odnoszę się do ogólnej otoczki wokół tego transferu. Bravo za chęć gry, nawet w innym klubie jest chwalony, a Mats tępiony, choć to taka sama sytuacja. Obaj chcą być podstawowymi bramkarzami, a tylko Stegen za to obrywa i oskarża się go o strzelanie fochów. Rozumiem, że odejście ulubieńca może boleć, ale to robienie z Bravo dumnego, znającego swoją wartość bramkarskiego boga, który odchodzi w chwale, a z Matsa sfochowanego chłopczyka, który tupnął nóżką i zaszantażował klub jest niepoważne.
55
Życzę mu zdobycia Ligi Mistrzów w pierwszym sezonie w nowej drużynie. Tak jak i wszystkim nowym. Uwielbiam radość świeżaków, gdy ledwo po dołączeniu do drużyny wygrywają trofeum, o którym tylko mogli pomarzyć w poprzednich klubach :D
13
"Więc czy lepiej zostawić ter Stegena czy świetnie spisujacego się Bravo( który nie chcę odejść tylko jest do tego zmuszony)"
Brzmi jakby ktoś mu pistolet do głowy przystawiał. Nikt nie zmusza Bravo do odejścia, po prostu nie satysfakcjonuje go gra tylko w PK(bo LM pewnie dalej dla Matsa), więc szuka innego klubu.
Razem z katalońskimi szmatławcami demonizujecie tę sytuację na potęgę.
6
Bravo idzie do innego klubu, żeby więcej grać - ambitny.
Mats chce grać więcej w obecnym klubie - sfochowany szkopek, nie potrafiący wywalczyć sobie miejsca w składzie(co już samo w sobie jest absurdem, skąd wiadomo, że sobie tego miejsca nie wywalczył na treningach?).
Double standards, double standards everywhere.
3
Głową, co za człowiek :D
0
No. Każdy nawet najmniejszy błąd Niemca będzie traktowany jak najgorsza zbrodnia. Strach nawet na bramkę stawać.
0
Co ten Arda :D.
1
On chyba też obronił nam karnego o ile się nie mylę.
0
Pewnie nie jest przyzwyczajony do innego partnera w obronie.
0
Pewnie do tego czasu przyjdzie Alves.
2
A przez jakiś czas było tak dobrze.
0
Żywi się liczą? Bo oprócz Hendrixa wielbię Satrianiego i Petrucciego :D
Z perkusistów najbardziej mi zapadł w pamięć Phil Collins, ale jest pewnie masa lepszych od niego :D
0
Jeśli nie będą Ci przeszkadzać spoilery, to obejrzyj najpierw CinemaSins na youtubie i zobacz jakie grzechy są w Batman vs Superman. Wtedy ocenisz, czy warto cały obejrzeć :D Jak dla mnie nie warto tego filmu oglądać, ale jestem wielką fanką Marvela, więc mogę być nieobiektywna :P
0
To też, ale cały jego ogrom też przeraża. Gdybym mogła, chętnie bym odwiedziła stację kosmiczną, ale w międzyczasie zemdlałabym ze stresu co najmniej dwadzieścia razy :D
1
Amen.
Od początku było wiadomo, że ktoś z tego duetu będzie grał kosztem drugiego i że jednemu i drugiemu nie będzie odpowiadać mała ilość minut. Odejście któregoś z nich było bardziej niż pewne, padło na Bravo, bo po dwóch sezonach bronienia w La liga Lucho postanowił, że czas na ter Stegena. Mówi się trudno i idzie się dalej.