Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciary. Kosmos jest cholernie przerażający :D
1
Z logistycznego punktu widzenia, gdyby brać pod uwagę całą Polskę, Warszawa byłaby najlepszym wyjściem. Ale widać większość użytkowników jest jednak z południa i bliżej im do Krakowa niż Warszawy ;) Tough life, sama wolałabym takie spotkanie w Wawie, bo tam mieszkam, więc do Krakowa pewnie nie pojadę, ale co zrobić :P
7
Ustanowiłby nowy rekord strzelonych goli w dziewięć minut :D
10
Jak miło znów zobaczyć oceny za mecz :D
7
Jedna konferencja Lucho i od razu humor lepszy. Nie daje się wciągnąć w zabawy dziennikarzy, wytyka im głupie pytania. Z takim talentem do rzucania ripostami trzeba się urodzić :D
Roberto to zdecydowanie jego ulubieniec, chyba prędzej by Messiego wyrzucił z drużyny niż jego. Zaczynam się nawet zastanawiać, czy to nie jest jakiś jego nieślubny syn :D
1
No niestety, ktoś musi być rezerwowym. Ciągłe rotacje nie służą bramkarzom. Też mi szkoda Bravo, ale trzeba było kogoś wybrać, widać Lucho wybrał Matsa.
0
Młoty mężczyzn są cięższe, więc nie sądzę.
0
Ja tam czekam na ścienny na rok 2017. Tylko jeszcze nie wiem, gdzie go powieszę, bo mam już trzy z poprzednich lat :D
1
Bayernu nie obejrzę, Barcy tylko końcówkę. Do kitu taka niedziela, jak żyć?
17
Facet sprawia wrażenie kogoś, kto nawet na własnych urodzinach musi przypominać dla kogo to uroczystość, bo inaczej ludzie zapomną :P
0
Mundo i Sport zgodne, coś musi być na rzeczy :D
2
W Stanach jak uprawiasz jakiś sport w liceum i jesteś w tym dobry, to nie zostawiają Cię samemu sobie tylko pomagają ci trenować, dają stypendia, zapewniają dostęp do hal sportowych, żebyś był jak najlepszy. W Polsce jak na własną rękę się nie wyszkolisz, to mała jest szansa, że osiągniesz poziom na tyle dobry, by pojechać na igrzyska.
3
Ani chybi sabotaż Bravo!
0
Poprawnie jest ter Sztejgen, ale wiadomo, że w każdym języku mogą to inaczej wymawiać :D
0
Czyli miałeś racje, stare zdjęcie Anto wstawiła :D
2
Brzmi jak tysiące innych, podobnych artystów. I jeszcze to najeżdżanie na zadki i piersi tancerek. Tak bardzo oryginalnie :D
1
Cała siła naszych reprezentantów przeszła na piłkarzy, gdy ci zaczęli Euro. Problem w tym, że Lewy i spółka zapomnieli ją oddać :P
2
Mam nadzieję, że jeśli jakimś cudem ktoś we mnie będzie tak zakochany, to nie będzie się bawił tylko powie o co mu chodzi. Nie jestem dobra w kalambury, a i nie bawi mnie taka dziecinada :D Jak się ktoś boi powiedzieć o swoich uczuciach, to nie dorósł jeszcze do związku :D
2
Po co komplikować sprawę, kiedy można po prostu pogadać? :D A potem panuje przekonanie, że baby nie da się zrozumieć, bo podchody nie zadziałały :D
Also, słowo friendzone. Jak ja go nienawidzę :D
1
Niech powie co czuje, innego wyjścia nie widzę. Ryzykuje dużo, ale jeśli dziewczyna widzi w nim przyjaciela, to raczej go nie wyśmieje tylko spróbuje zrozumieć.
0
Uważaj na pomyłki w Internecie, ludzie nie są tu zbyt wyrozumiali nawet dla głupich literówek :D
3
Nie wierzę xD Kto tu wspominał, że strzelą około 120 minuty? xD
7
Nigdy nie lubiłam Ramosa, no ale kozak jest w finałach. Gdyby robił za najemnika, którego drużyny mogłyby wynajmować na finały, to byłby rozchwytywany przez wszystkich. Ważna bramka w końcówce meczu gwarantowana.
3
Szczęście musi naprawdę bardzo kochać Real xD
0
Już myślałam, że to znowu Sport i Mundo narzekają, ale to tylko Marca :D
Nie martwię się o naszą obronę. Wszyscy zawodnicy muszą złapać formę po urlopach, najpierw średnią, a potem wraz z rozwojem sezonu coraz mocniejszą.
Bardziej martwi mnie Arda, bo Aleix gra przyzwoicie i jest duża szansa, że wyrobi się w końcu w obronie. Arda niby też może wrócić do formy, bo to nie byle jaki pilkarz, no ale mam wątpliwości. Niemniej liczę na niego i trzymam kciuki, że się wreszcie obudzi.
1
Trochę mięśni i od razu problem z rozróżnieniem płci. I nagle znów się zastanawiam, czy to już XXI wiek, czy jeszcze lata przedwojenne.
1
I feel you, bro.
0
Myślałam, że to będzie zdjęcie Messiego z Pique lub Mashe :D
4
Siedzę już na tej stronie trochę, ale poziom rak contentu po każdym przegramym meczu nie przestaje mnie zadziwiać :D
0
Wiesz, jak się wychodzi na mecz z nastawieniem typu: "posiedziałbym jeszcze na wakacjach", to się w dupę dostaje, zwłaszcza od gotowej na nowy sezon drużyny. Barca mimo wszystko dopiero się zgrywa po tygodniach grania osobno ;) Dlatego jest ten niepokój choć ja akurat boję się przed każdym meczem :P