1

Przeczytałam to za pierwszym razem i zjechałam na dalsze komentarze nie poświęcając temu wynikowi większej uwagi. Ot przypadkowy mecz. Dopiero teraz, gdy czytam to drugi raz załapałam o co chodzi :D

1

No niezupełnie w każdej. Gdyby chciał, dowalałaby się do Realu po każdym ich meczu, w dodatku robiłby to agresywniej niż robi teraz. Także nie w każdym wywiadzie wspomina o Realu. Ja tam nie widzę kompleksu tylko okazjonalne pstryczki w nos ;) Nie znam faceta osobiście, ale wydaje się być zbyt mądry, by wpadać w kompleks bez powodu, bo jak sam zauważyłeś, w czasie swojej kariery w Barcy wygrał więcej niż Real.

6

To żaden kompleks, ot zwykła złośliwość wobec rywala i tyle. Jak Ty komuś wbijasz szpilę od czasu do czasu, to też masz kompleks tej osoby? ;)
Kompleks kogoś to widzę nowe ulubione słowa u kibiców, zaraz obok pokory chyba najczęściej używane ;)

1

Dowcipny i inteligentny facet, w dodatku świetny obrońca. Wiele bym dała za możliwość porozmawiania z nim chociaż przez pięć minut.
Odpowiedź o tym, że jego mama jest jego idolką była urocza :D

0

Przydałoby się jakieś combo, postawić przed Lucho i Gerim jakichś nierozgarniętych ludzi z głupimi pytaniami i niech zacznie się zabawa :D

4

Jak to czasem się mawia w internetach: Pique is my spirit animal.
Ten człowiek jest niemożliwy, uwielbiam go :D

0

Może on tylko się pochwalił, że wreszcie zaczyna leczenie w Tworkach :D

0

Nie miałabym nic przeciwko. Gerardowi i Gomesowi pasowałyby blond włosy :D Mats już ma blond, więc nawet nie musiałby farbować :D

0

Aww yiis! Wywiad z Pique, tego mi było trzeba :D

Ktoś obeznany może powiedzieć, czy w ogóle można złożyć taką skargę? Jakoś zabronione jest kontaktowanie się z zawodnikiem, gdy drużyna nie wyraża zgody na transfer? O samą skargę się nie martwię, bo albo plotka albo nie skończy się ona pozytywnie dla Valencii, ale chętnie się dowiem, jak to jest.

1

E tam, z tym opatrunkiem wyglądał jak jakiś badass, który właśnie skończył klepać konkurencyjny gang :D

1

No to mamy nowe fotki do ocen.
Douglas ewidentnie jest na wylocie, pytanie tylko czy znajdzie inny klub czy po prostu go nie zarejestrują.

3

Prawdopodobieństwo zawału wzrosłoby u kibiców obu drużyn dwukrotnie. Nie warto :D

7

Możesz normalnie nogą, byle by do bramki.

4

No ładnie, Ter Stegen znowu wyrzuci kolejnego bramkarza, oczywiście chodząc po biurach, bo na boisku nie potrafi udowodnić, że jest lepszy!
*sarkazm mode off*

1

As chyba nie zauważył, że na mapie nie ma też innych stolic. Waszyngton pewnie ma ból tyłka, bo Nowy Jork jest, a ich nie ma :D

5

Niezły towar ktoś im dostarcza, takie porównania na tym etapie kariery Zidana? Nieźle :D

5

Gerard i Leo też kiedyś mieli taką akcję z samochodem, gdy skądś wyjeżdżali. Geri celowo wycofał i stuknął auto Leo, a potem odjechał :D

6

Jak na użytkowników, którzy na każde poważne pytanie odpowiadają śmieszkowaniem, to strasznie słabe macie poczucie humoru, skoro spinacie się o tekst o Alvesie :P

4

I jest Niemcem :D

24

Takie głupie, że aż śmieszne :D

0

To jest nas już dwoje.

0

Ale po co popadać ze skrajności w skrajność? :D Ja poza meczami i tak nie oglądam telewizji, więc mało mnie to obchodzi, że tvp nie puściło przez igrzyska jakiegoś serialu, po prostu męczyła mnie cała faza na tę imprezę.

3

Pierwszy głos rozsądku jaki tu widzę w tej aferze, aż jestem zaskoczona :D

0

Dla Ciebie nie są, good for you, mnie te wszystkie dyscypliny nudzą, dlatego cieszę się, że to już koniec i co najwyżej jeszcze tydzień przemęczę się z popłuczynami po tych wydarzeniach, a potem już nigdzie nie uświadczę informacji o tym, kto ile medali zdobył i w jakiej dyscyplinie :P

1

A ja nie mówię, że oglądałam, ale od całego hype'u niestety nie dało się uciec i chcąc nie chcąc wszędzie się na nie natykałam, z La Ramblą włącznie ;)

14

Nareszcie te nudne igrzyska dobiegają końca, już nie szło wytrzymać :D

0

Jeśli nie płaciłeś z góry, to po prostu nie odbieraj paczki.

0

Chyba jako jedyna widzę w tych medalistkach kobiety :P Jak słusznie zauważono, są z Afryki, cholera wie z jakiego konkretnie regionu, a więc mają inną budowę czaszki, przypominającą tę mężczyzn. Chyba nikt z was nie oczekiwał, że wszystkie kobiety świata wpasowują się w zachodni ideał kobiecej urody? :P

32

Ilekroć Lucho chwali Roberto, mam przed oczami dumnego tatusia, którego syn dostał się do szkolnej drużyny i wygrał pierwsze trofeum w międzyszkolnym pucharze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?