0

Pazdan to już piłkarz legendarny prawie że, więc raczej nikt nie będzie po nim cisnął, a jak już, to ludzie będą bardzo wyrozumiali :D

11

Lucho jaki badass na zdjęciu :D

Sporting może sprawić problemy, ale jestem dosyć pewna wygranej. Bardziej się martwię tego Atleti mając na uwadze ostatnie spotkania z nimi.

0

Kurna, szkoda mi tej Legii. Nie kibicuję im, ale mój tata robi to już od dobrych 50 lat, więc przez całe życie się nasłuchałam o tym klubie, w dodatku jest z miasta, w którym się urodziłam, więc jakaś tam sympatia jest. Żal patrzeć na obecną sytuację Legii.

2

Ja bym dała karny, ale oficjalnych przepisów nie znam. Karny to jeszcze nie gol, a bramka strzelona ręką nie powinna być po prostu uznawana, nie ważna czy strzelona przez atakującego czy broniącego.

0

Dzięki za link do akcji, co Neo porobił to nie mam pytań :D Nie ma lepszych akcji w CS'ie niż gdy jeden gracz rozwala całą drużynę przeciwnika :D

1

CS pewnie. Tak zakładam, Virtusi chyba grają :D

37

Leo i Ney to ewidentna relacja pomiędzy mentorem i uczniem tyle że dokraszona jeszcze przyjaźnią, zupełnie inną niż ta pomiędzy Leo i Luisem, ale działa równie dobrze, zwłaszcza gdy się je połączy. Mam wrażenie, że gdyby Leo był dla Neya tylko nauczycielem, to z czasem mogliby przestać się dobrze dogadywać. Brazylijczycy są trochę pyszałkowaci i bardzo imprezowi, Ney mógłby uczyć się od Leo tylko jak być dobrym piłkarzem, ale dzięki przyjaźni przejmuje też jego zachowania pozaboiskowe, a to bardzo ważne, bo w przyszłości może powstrzymać Neya przed wpadnięciem w wir imprez i przedwczesnym zrujnowaniem kariery. Jeśli ktoś mu powie, żeby tyle nie imprezował, to by kogoś takiego zapewne zignorował, ale jeśli powie to Lio, to może coś do niego dotrze. W końcu to nie tylko mentor, ale i przyjaciel, więc na pewno życzy mu dobrze.

0

Mam teorię. Ilekroć Milik ma jechać na zgrupowanie, Napoli w obawie przed jego kontuzją podrzuca nam wyhodowanego przez nich klona. Wygląda jak Arek, mówi jak Arek, ale strzela jak Higuain, którego DNA posłużyło jako brakujący składnik w klonowaniu.

3

Bardzo altruistyczni piłkarze. A tyle się gadało, że się pozagryzają i Messi wyrzuci Neya i Luisa tak jak wyrzucił Zlatana :D

12

W sumie wiadomo to już od jakiegoś czasu. Tak to jest, jak się dorasta z niepoważnym Gerardem :D

0

Ale BVB znowu strzela, chyba im się spodobał ten wynik :D

3

Lubię komentarz Mirosławskiego, ale jak trafi mu się gorszy dzień, to słuchać się go nie da, gadał od rzeczy jakby pierwszy raz w życiu mecz piłki nożnej oglądał. Szczególnie bawiło mnie to psioczenie na Marca. Jakby Manu robił to samo, a robi przecież, to Mirosławski pewnie byłby zachwycony jakim to wspaniałym i niekonwencjonalnym bramkarzem jest Niemiec.

0

Ciekawe ustawienie, nie powiem, nie spodziewałam się. Oby zaowocowało trzema punktami.

0

Wszyscy gotowi do gry, byłoby fajnie, gdyby tak było przez cały sezon.

Na zdjęciu jak zwykle nierozłączny kwartet. Ta czwórka musi się bardzo lubić :D

3

Nawet nie mam siły się wkurzać, mnie to już tylko bawi.

4

Trochę głupio śmiać się z United, gdy Barca tydzień temu przegrała z Alaves, ale mimo wszystko - beka xD

11

Neymar - największy fanboy Messiego na świecie :D

2

Ale nurkował jak z każdą inną drużyną. Tak dużo szacunku, wow :D

29

Trochę irytuje mnie to chwalenie Realu za granie do końca i wolę walki, przy jednoczesnym sugerowaniu, że Barcelona w takich meczach się poddaje. Nie wiem, może inne mecze oglądam, ale nigdy nie odniosłam wrażenia, że Barcelonie się nie chce odrabiać wyniku w jakimś meczu. Jasne, mogli być zmęczeni albo w słabej formie, ale żeby mówić, że się poddają? Serio?
Życie to nie bajka, gdzie wystarczy się mocno starać i wszystko się udaje. Barca może gryźć trawę od 10 do ostatniej minuty, ale i tak może nic to nie dać, i tak przegrają. Bo zabrakło szczęścia. Jak bardzo Real by nie walczył do końca, bez odrobiny farta nie odrabialiby wszystkich tych wyników. Nie uważam, że ich dzisiejsze zwycięstwo czy parę innych to efekt wyłącznie szczęścia, ale jednak trochę go muszą mieć, nie uwierzę że nie.
Powtórzę jeszcze raz, ale krócej. Nawet najcięższa praca i determinacja nic nie dadzą bez szczęścia. Real bardzo często ma jedno i drugie, Barca rzadziej, widać taki los. Ale gadanie że nie zawsze się stara i dlatego przegrywa? No błagam.

16

Po takich meczach przypominam sobie czemu nienawidzę Realu :D

13

Gdyby Barca miała co mecz tyle miejsca ile Borussii zostawia Legia, to każdy nasz mecz kończyłby się dwucyfrówką :D

11

Złowroga głowa Neymara w tle :D

Uwielbiam przyjaźń tej dwójki. Nadal mi się morda cieszy, gdy przypomnę sobie jak Rakitić podbiegł do ławki i uściskał Marca po golu.

Oby następne zwycięstwa były równie spektakularne co wczorajsze. Puchar musi wrócić do domu(albo z niego nie wyjechać jeśli mówimy o lidze i pucharze króla).

0

Mówiłam oczywiście ogólnie, dzisiaj Suarez grał świetnie i chyba nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości ;)

3

Ja mam 32 i dobrze mi się gra na PS4 :D
Polecam Sony, używam ich telewizorów od lat i nigdy mnie nie zawiodły.

0

„To nie był jego najbardziej precyzyjny mecz, ale jakie to ma znaczenie, kiedy pressing go nie męczy, a potem zdobywa jeszcze dwie bestialskie bramki. Ma nieograniczony kredyt zaufania”.
Suarez w pigułce. Co z tego, że gra kaszanę cały mecz, skoro w kilka minut potrafi odwrócić losy spotkania. Jak to dobrze, że gra u nas, a nie u któregoś z rywali.

3

Brawo Marc. Bardzo lubię tego zawodnika i liczę na to, że będzie naprawdę wielkim bramkarzem, na tyle wielkim, że nikt nie będzie pamiętał Neuera, gdy już zajdzie ze sceny i MATS go zastąpi.

4

Na tumblru to się nazywa Neymessi :D

0

Wiadomo, ale nie będę wybrzydzać :D

1

Uwielbiam oglądać takie spotkania pełne goli, nie ważne z jakim przeciwnikiem :D

0

Widać Neymar nie przejmuje się wchodzeniem w jego życie prywatne, skoro sam je udostępnia. Jego sprawa, dopiero w przyszłości się okaże, czy ma to jakiś wpływ na Davida.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?