0

No przecież że Barcelony. Specjalnie zmusili Messiego do gry żeby odnowiła mu się kontuzja i żeby nie pojechał na zgrupowanie. To było zaplanowane na bank.

27

Chcesz żeby Messi odpoczywał? Pod żadnym pozorem nie dawaj mu wolnego :D

0

Czy ja wiem czy taką dużą. Dużo wiem o Pique i Barcelonie(nie uwzględniając jej historii), a tak reszta, nie licząc jakichś wielkich klubów czy nazwisk, to dla mnie czarna magia ;)

45

Kilka innych pytań, redakcja chyba przetłumaczyła tylko te po hiszpańsku:
Kto jest lepszym napastnikiem, ty czy Suarez?
- Na treningu ja, ale w czasie meczu nikt nie może się z nim równać. Jest najlepszy.
Co sądzisz o tym, że masz tylko 86 raitingu w Fifie?
- W Golden Manager mam lepszy.
(Jakby ktoś nie wiedział, Pique współtworzył tę grę)
Najlepsi bramkarze na świecie?
- ter Stegen, de Gea, Neuer.

1

Na pewno nie ci, którzy zasłużyli :D

2

Ale on strzela ważne gole!

7

Ramos bez kartki to jak Lipski bez Siary.

4

Na ławę go i niech przestanie pajacować, i chodzić po biurach!

0

Miło mi to słyszeć, niech się chłopaki powoli rozkręcają, bo trofea czekają.

0

Widziałam na flashscore, że Busi ma asystę. Forma powoli wraca, czy przypadkowy udział w akcji?

1

Mów mi jeszcze o tym, jak Gerard dobrze gra. Mogę o tym słuchać cały dzień :D

0

Solidarność bramkarzy :D

1

Przecież widać, że to typowe pytanie, by dać mu okazję do wybrania Leo. Stoiczkow praktycznie brzydzi się Realem i wszystkim co z nim związane i dziennikarz zapewne liczył na jakiś soczysty komentarz zadając mu takie prowokacyjne pytanie.

0

Ze względu na naszych graczy, chciałabym wygranej Hiszpanii, ale obstawiam, że będzie 2-1 dla Włochów.

0

A to nie zrozumiałam, w takim razie luz ;)

2

Myślę, że sobie zdawał sprawę, bo "You're my man" niekoniecznie musi oznaczać w tym kontekście, że coś ich łączy :P Tłumaczy się to raczej jako: Wykonujesz dla mnie(w tym przypadku też dla całej obrony i Barcy) dobrą robotę, albo podziwiam cię :D
Gerard zna angielski, więc raczej nie walnąłby takiego błędu :P

27

Wierzysz w cuda? :D

1

Fudge! Może jeszcze da się sfałszować certyfikat narodzin i udawać osiemnastkę xD

10

Oczywiście, że zauważają jego dobrą grę, gdy nie żartuje i nie mówi tego co myśli. Gdy Gerard przed meczem powie coś kontrowersyjnego, to choćby się dwoił i troił, jego przeciwnicy będą cały czas widzieć jego wypowiedź, która będzie ich zaślepiać tak długo aż o niej zapomną albo nie dostaną nowego powodu do psioczenia na niego. Dobra gra schodzi wtedy na dalszy plan, bo widzą tylko aroganckiego Pique, który wbija szpile Realowi, a nie fenomenalnego obrońcę, który udziela się w ofensywie jakby zapominał, że jest obrońcą. Wtedy też najmniejszy błąd jest wyolbrzymiany do gargantuicznych rozmiarów i nawet jeśli wcześniej miał udane odbiory, to ten jeden błąd będzie mu wypominany i przez jego pryzmat będzie postrzegany sam Gerard, "który się doigrał za śmieszkowanie na Twitterze".

Oby Geri nigdy się nie zmienił i dalej przebywał na Twitterze, udzielając celnych komentarzy na jakiekolwiek tematy. Tak inteligentny facet nie powinien nigdy siedzieć cicho.

0

Fajnie gdyby Pique mu odpowiedział, ale w przeciwieństwie do Gutiego on nie ma czasu na pierdoły i ma ciekawsze zajęcia.

0

Nie mogę się doczekać powrotu Umtitiego bardziej niż powrotu Leo.

0

Czytam online, więc nie wiem jak kupowanie komiksów obciąża portfel niestety.

0

Czy ktoś tutaj czyta aktualnie wydawany komiks Spider-man/Deadpool? Jeśli tak to co sądzicie? Bo ja przy każdym numerze prawie płaczę ze śmiechu. Jednak nie ma lepszego, komediowego połączenia niż pyskaty Spider i najemnik z niewyparzoną gęba :D

59

Jeśli to prawda, to brawa dla Rakiticia za świetną odpowiedź. Nie że negatywną, ale taką krótką i prostą :D

0

On i Umtiti jak się porządnie zgrają, to będą niesamowitym duetem obrońców. Gerard będzie mógł się częściej wypuszczać pod pole karne, a Samuel będzie ubezpieczał tyły.

0

Chwilowo? Na nic :) Jeśli chcesz uzbierać na pluszaka, to na pewno się przydaje, bo po przekroczeniu 40 zł i zeskanowaniu karty masz w sumie dwie naklejki, a przy 80 aż cztery. Ale jeśli pluszaka nie chcesz, to na ten moment punkty tylko się gromadzą na karcie i nic nie możesz z nimi zrobić. Dopiero eksperymentują i chyba nie do końca przemyśleli ten pomysł. Być może później karta będzie upoważniała do jakichś zniżek czy coś, ale na razie jest bezużyteczna. Choć może kiedyś opłaci się to zbieranie punktów już teraz.

0

Pracuję w Biedrze, w czym pomóc? :D

3

Oczekujesz, że większość mężczyzn naprawdę będzie to traktować poważnie? I to w Internecie? ;)

1

Stara się pokazać obiektywizm, ale bardzo często mu to nie wychodzi i na siłę chwali Real, żeby tylko obydwie strony go oglądały i nabijały wyświetlenia/wejścia.

23

Gmoch, to Ty? :D

A tak serio, bardzo fajna analiza. Wiadomo, że Mats miał inne rozwiązania tej sytuacji, ale chciał z niej wyjść efektownie. Głupota? Jak najbardziej, ale czasu się już nie cofnie, a może na przyszłość go to czegoś nauczy. Facet wygląda na ogarniętego i uczącego się na błędach, więc raczej drugi raz już takiej klapy nie zaliczy. Co najwyżej przytrafi mu się inny błąd, ale miejmy nadzieję, że nie tak katastrofalny w skutkach, bo bardziej chyba od straty bramki boli to, w jaki sposób ją straciliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?