Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Długo szukać nie musiałam, wystarczyło wpisać "gerard pique short sleeve shirt" :D
7
Ja widziałam :D
http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Gerard+Pique+FC+Barcelona+v+Club+America+-7Jq1Fdtmk2l.jpg
Choć nie powiem, dziwny widok i niezwykle rzadki :D
0
Doceniam przeprosiny, ale trochę za późno zabrali się za bronienie go. Za wbijanie szpil Realowi raczej nie ma co go lubić, ale w reprezentacji nie gra przecież jako piłkarz Barcelony i anty fan Realu, ale jako reprezentant Hiszpanii i tak powinni na niego patrzeć. Zamiast tego woleli na niego gwizdać i teraz mają to czego chcieli. Pozbyli się go z reprezentacji.
2
Poproszę oryginał tego zdjęcia. Ktoś ma? :D
Edit: Dobra, znalazłam sama :D
http://www.jotdown.es/wp-content/uploads/2014/02/Gerad-Piqu%C3%A9-para-Jot-Down-1.jpg
0
Szkoda, że nie w Warszawie, do Krakowa nie chce mi się jechać.
Tyle fajnych zespołów przyjedzie do Polski, a o Dream Theater ani widu ani słychu.
5
Odnoszę wrażenie, że Madryt boli fakt, że najlepsi zawodnicy Hidzpanii gdyby mogli, to nie graliby dla nich tylko dla Katalonii i na siłę szukają powodów, by uznać ich za jakichs zdrajców narodu, którzy w Hiszpanii są tylko po to, by ich sabotować od środka.
16
I tak na niego nie zasługiwali. Oby jednak nie zdecydował się na powrót po mundialu, bo takiego wylewania pomyj raczej nie powinno się wybaczać. Prędzej czy później znowu zaczęliby na niego najeżdżać, bo śmiał wziąć udział w marszu niepodległościowym.
0
Nie powiem, Gerard zasłużył nieco na złe traktowanie, ale co najwyżej ze strony fanów Realu, bo nie przypominam sobie by poza chodzeniem na marsze niepodległościowe był kiedykolwiek otwarcie przeciw Hiszpanii. Nawet same marsze nie są jakieś negatywne, ot starają się o odłączenie od Hiszpanii, co wiadomo, może wkurzać, bo kraj straci pieniążki napływające z Katalonii i kawałek lądu, ale sam Gerard tego nie wymyślił, dążenie do niepodległości istniało jeszcze na długo przed jego narodzinami, a media hiszpańskie czepiły się go jakby był co najmniej Che Guevarą.
Takie wydarzenie jak to z rękawami czy pokazywaniem środkowego palca to tylko kolejny powód do tego, by zmieszać Gerarda z błotem. Hur dur, nie miał hiszpańskich barw na rękawach, o la boga, nie traktuje reprezentacji poważnie gardzi nią. Wszystkie pięknie i ładnie, tylko w takim razie czemu nie został w Barcelonie? Wszystko już z Hiszpanią wygrał, równie dobrze mógł zostać w domu z dzieciakami i szydzić z Hiszpanii na Twitterze. Zamiast tego lata po boisku już w drugim meczu i wypruwa sobie flaki, żeby Hiszpania zakwalifikowała się na mundial. Ale jasne, oskarżmy go o nienawiść do swojego narodu.
4
Ramos też młodszy już nie będzie. Może ten Bartra wystrzeli z formą. Do mundialu jeszcze trochę, mają czas, żeby się przygotować czy chociażby młodych podszkolić. Nie będę jednak rozpaczać, jeśli przez to Hiszpania zacznie się staczać. Będę się za to śmiała, jeśli zatęsknią za Pique jak Argentyna za Messim i na kolanach go będą błagać o powrót.
10
Gerard Pique: "Mistrzostwa świata w Rosji będą moim ostatnim turniejem w reprezentacji Hiszpanii. Nie podjąłem tej decyzji pod wpływem chwili, myślałem nad tym już i czuję, że tak właśnie muszę postąpić. Starałem się dać tej drużynie wszystko, nie powinno być co do tego wątpliwości. Są ludzie, którzy mnie tu nie chcą. Jestem podekscytowany projektem Julena i to mnie jeszcze tu trzyma. Zaczęliśmy to razem, to i razem skończymy."
Decyzja ponoć podjęta z powodu kampanii, którą hiszpańskie media prowadzą przeciw niemu.
0
No ale czemu czepiają się tylko Gerarda, a nie Ramosa, który też nie miał barw na rękawach? Tu nie chodzi o to, że obciął czy nie obciął tych barw, bo i przed tym w Hiszpanii go nienawidzono. Jego przeciwnicy wykorzystują po prostu kolejny powód, żeby na niego gwizdać i dopisują jakieś teorie do głupiego grania bez barw narodowych, choć Ramos zrobił to samo. Ale jego się nie czepiają, bo to ten dobry obrońca, ten z Madrytu, a nie zdrajca, który grałby dla Katalonii, gdyby jej reprezentacja mogła brać udział w tych turniejach co Hiszpania.
5
Oni już chyba nigdy nie zostawią go w spokoju. Hiszpania to nie Ameryka, ale nie zdziwię się jak na jego pogrzebie pojawią się pikieciarze, żeby przeszkadzać w uroczystości.
0
Spokojnie, to nie wirus tylko głupia reklama, której nie da się wyłączyć, no chyba że wychodząc z przeglądarki. Upierdliwe, admini próbowali to zwalczać, ale problem cały czas wraca.
2
Fake, Ramos miał taką samą koszulkę. Na siłę robię z Gerarda wroga Hiszpanii.
https://67.media.tumblr.com/31a9b31a9944b5e2ee9275a92ce583a2/tumblr_oesrnnUKNe1sjaf4po3_1280.jpg
18
Oczy mi krwawią jak patrzę na Pique w białej koszulce. To nie jego kolor :D
0
Na duchu na pewno go podniesie, ale nie wiem czy z urazem mięśniowym sobie poradzi :D
O ile oczywiście jest teraz w domu, to zapracowana kobieta przecież :D
2
Też mu się nie dziwię, ale nie przeszkadza mi to w drżeniu o stan zdrowia Gerarda :D
0
Pique w podstawie widzę. Martwi mnie to, bo w klubie dużo gra, a i teraz w reprze oba mecze.
1
W sensie mojego wtrącania słówek po angielsku? Bardzo często używam zwrotów "come on", "whatever" albo posyłam całe wiązanki przekleństw po angielsku. Jak mówię, że coś mi się bardzo podoba, to na koniec mojego zachwycania się wrzucam "best thing/person ever". Mówię że coś jest "creepy", "cute", przy czym pierwszy człon zdania jest zawsze po polsku np. "to jest strasznie creepy". Wiele z tego to często internetowy slang, bo dużo czasu spędzam na zagranicznych stronach, czytam też praktycznie tylko po angielsku, moje myśli są zwykle po angielsku, więc siłą rzeczy przenosi się to też do moich wypowiedzi, choć rozmawiam wyłącznie po polsku.
0
Nie musi to być na pokaz, może nawet nie zdawać sobie sprawy, że to robi. Ja często wtrącam angielskie słowa w moje wypowiedzi, bo tak mi po prostu wygodniej czy lepiej dane słowo odda to co chcę przekazać niż polski odpowiednik. Wiem, głupie rozumowowanie, ale tak już mam i nie zawsze mogę te wtrącenia powstrzymać, praktycznie same nachodzą na język. W przypadku Hajto może być to samo.
0
Ponoć już zostało to zdementowane.
2
Pamiętam że była, a na kim to już szczegół, do których nie mam głowy :P
2
Ja tam zazdroszczę im obojgu, oboje wygrali życie :D
0
Nawet nie zauważyłam, że jest ktoś jeszcze oprócz Shakiry na zdjęciu :D
51
Czy on zasugerował, że założenie siatki to największe upokorzenie, jakie można załatwić piłkarzowi? Rany, ciekawe co musi czuć David Luiz. Albo ten, któremu siatę założył Messi w meczu z City(niestety nie pamiętam już komu to zrobił), co to nawet Guardiola nie mógł uwierzyć własnym oczom. Jak oni mogą ze sobą żyć po takich przeżyciach? Takie upokorzenie.
0
Polecam jeden wątek na pewnym forum
http://www.sierzantundsaper.fora.pl/dlugi-mroczny-podwieczorek-dusz,29/ceta,7413.html
Jeden facet ma tam naprawdę sporą wiedzę na ten temat.
13
Cieszy czytanie o dobrej formie Gerarda, fajnie że ludzie to zauważają, a nie skupiają się na jego Twitterowych wybrykach.
Chciałabym go kiedyś zobaczyć na liście kapitanów klubu. Być może gdy Iniesta zwolni miejsce(co mam nadzieję nie nastąpi jeszcze przez jakiś czas), to Gerard awansuje na czwartego kapitana. Choć moim zdaniem, powinien być pierwszym. Świetnie wszedł w buty Puyola, przy okazji dodając coś od siebie. Będzie kiedyś świetnym prezydentem, o ile oczywiście uda mu się nim zostać, ale na przychylność socio raczej może liczyć :D
2
Kąpiel w wodzie z lodem, okłady z lodu? Tylko trzeba uważać, żeby sobie większej krzywdy nie zrobić.
8
Dopiero teraz się skapnęłam, że chyba napisałeś to ironicznie :P
Późna pora mi nie służy :D
9
No z Las Palmas może mieć problem, to nie chłopiec do bicia :P