0

Najgorsze jest to, że Andres ma już swoje lata i taka kontuzja może się zacząć babrać. Kto wie, czy wróci jeszcze do formy.

0

Szczęście wreszcie się do nas uśmiechnęło.

0

Spokojny, nawet uspokajał kolegów.

0

Wracamy do gry!

0

Niedobrze mi.

0

Munir się nie cieszy, nie dziwię mu się.
Dobra, jeszcze sporo czasu nan zostało, byle nie panikować.

0

Na to liczę. Piłka go szuka, a to dobrze.

26

Suarez już zmarnował setki. Idąc jego logiką teraz powinien strzelić ze dwa niemożliwe gole.

1

Kur... Co to ma być? Zaraz będziemy mieli szpital jak w BVB.

0

Ominie mnie pierwsze dziesięć minut meczu. Mam nadzieję, że jak włączę transmisję, to na tablicy wyników będzie już 0-2 :D

0

Nie musisz mi nic mówić, treningi bez Gerarda wiecznie kręcącego się przy MSN to nie to samo. Ech, trzy tygodnie bez niego, trzy tygodnie bez Piquessi, a dopiero co Leo wrócił z podobnej absencji i cieszyłam się, że znowu zobaczę ich razem. Nienawidzę tych kontuzji.

8

Ta sama generacja. Jeśli jacyś piłkarze mieliby wracać po kontuzji silniejsi, to właśnie tacy jak Leo i Gerard, którzy nawet determinacji uczyli się w ten sam sposób. Poza tym Geri to za duży twardziel, żeby trzy tygodnie przerwy zrobiły mu krzywdę ;)

0

Teraz nic tylko dziękować Barcy za kupienie, wydawałoby się niepotrzebnych pomocników, przez których mamy przesyt w tej formacji. Pomimo tego, że wypadł Arda z Rafą, to wciąż mamy dwóch innych pomocników grających na wysokim poziomie plus Alena z rezerw. Mecz i tak będzie ciężki, ale gdyby nie Denis i Andre, bałabym się bardziej.

2

Na bank zagra Masche z Umtitim, o to nie masz się co martwić. Mathieu jedzie tam tylko na wszelki wypadek, żeby zmienić któregoś z wcześniej wymienionych panów, gdyby - odpukać w niemalowane - któryś dostał kontuzji.

0

Jakie to szczęście, że mamy teraz ten przesyt pomocników, bo byłoby cienko.

1

Takie trochę bez sensu zamieniać kogoś z duetu Masche/Mathieu na kolejnego piłkarza w ich wieku. Silva jakoś specjalnie lepszy od Jefecito nie będzie, od Mathieu już tak, ale czy warto go kupować? Jak dla mnie nie bardzo.

23

Jakoś mam przeczucie, że jednak Leo wygra. Nie wiem czemu, może to ta mistyczna, kobieca intuicja, czy coś :P

2

ĆwiąkąłĄ. Nie ma ich kilku, żeby pisać ĆwiąkałOM ;)

12

Twój strach przed kolorem różowym - kolorem! Litości, to nie powinno mieć podziału na płcie - jest rozkosznie absurdalny :D

17

3

Raquel to na bank tylko jego przykrywka. Żona, pff. Też mi wymysł.

8

23

Tak poważnie zapytam. Co Cię to, czy on robi sobie maseczki(normalny zabieg kosmetyczny, na litość boską. Ja wiem że prawdziwi męscy faceci brzydzą się wszystkim, co poprawia wygląd, ale żeby maseczki się czepiać?) i w jakim kolorze koce posiada, zwłaszcza gdy jednego używa do promocji swojego produktu, który sprzedaje w szczytnym celu? Ja rozumiem śmiać się z jego egoistycznych wypowiedzi czy machania łapami w polu karnym, ale żeby śmiać się z promowania walki z rakiem piersi, który - suprise - może też dotknąć mężczyzn? To już nie jest dno, to jest przekopywanie się przez muł.

34

Koc jest różowy bo... uwaga, uwaga! Część zysków z każdego zakupu takiego koca pójdzie na badania mające pomóc pokonać raka piersi. Kolejna ciekawostka - kampania przeciwko rakowi piersi jest oznaczana kolorem różowym. Sorry, nie trafiłeś z pedalstwem.

14

Nie lubię Ronaldo bardzo, ale come on, co jest nie tak z tym zdjęciem?

0

Ło patrz, oszukali mnie na tumblru :D Biję się w pierś w takim razie.

0

Neymara? Bo jego też nie było :D

0

Ładna, ładna. Polecam obejrzeć jak już będzie na youtubie, być może nawet już jest :D

0

Co Pogba teraz załadował, aż nie wierzę. Chyba Turyn mu się przypomniał :D

5

Jeden z jego lepszych filmików i parodii piosenek. Filmiki o Ronaldo ma fajne, ale co MSN, to MSN :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?