Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Prawdopodobna reakcja Gerarda na te głupoty.
https://zapodaj.net/images/713c0701996c0.jpg
11
Nie tylko ty. Nie dziwi mnie powtarzanie tej głupoty o pięciu upadających piłkarzach Barcy, gdy mówią to jej przeciwnicy, ale nawet tutaj ludzie piszą, że padli wszyscy. Z ośmioosobowej grupy upadło dwóch, no naprawdę kręgle. Neymar miał prawo się schylić, a nawet położyć na murawie, Suarez przyaktorzył, Masche złapał się za głowę, bo może dostał trochę rykoszetem, reszta po prostu się rozproszyła i zasłoniła, ale czemu nie, powtarzajmy bajeczkę, że połowa padła jak muchy.
0
Najważniejsze to znaleźć teksty(ja np. czytam fanfiction), które chce się czytać, wtedy jest przyjemniej i co ważniejsze taniej niż korepetycje, choć na pewno zajmie to więcej czasu :P
1
Nie zdziwiłabym się, gdyby to był zapis w umowie. Audi wyrzuca kasę, a piłkarze jeżdżąc w ich samochodach sponsorują markę. Win-win situation.
2
Ja się teraz samodzielnie zaczęłam uczyć, dokładnie w taki sam sposób w jaki nauczyłam się angielskiego - czytając z pomocą internetowego tłumacza i oglądając Disneya z napisami :D
0
Jedynka też wspaniała. Jak ja się kiedyś bałam tych ostatnich scen z endoszkieletem. Miałam bardzo podniszczoną kasetę i wszystkie sceny w fabryce były czarne jak noc, tylko czerwone oczy Terminatora było widać :D Stan Winston wykonał kawał świetnej roboty przy tym filmie, a to wszystko tylko dzięki modelom, kukiełkom i projekcji tylnej :D
2
Jedynka nigdy wyjątkowo mi się nie podobała, ale dwójkę mogłabym oglądać codziennie :D Ale i tak moim ulubionym filmem zawsze będzie Terminator 2.
0
Dostał paczką z przekąskami, Mathieu idący za Paco zaraz ją odrzucił, na co facet, który nią cisnął nie wiedział jak zareagować.
0
Jacy o pozostali? Jeden Suarez jeszcze padł, reszta po prostu zaczęła się zasłaniać i odsuwać, a media dalej nakręcają aferę, że niby cała grupka się przewróciła.
0
Powołają kogoś z Barcy B pewnie.
2
A co mają do tego kibice Barcy? Nie o nich mowa, a kolega wyżej nie powiedział, że są niewinni.
3
Się czepiają tej reakcji drużyny na rzut butelką. Neymar mógł dostać korkiem, a to jednak boli, Suarez cholera go wie, czy dostał czy nie, mniejsza o to, ale czy naprawdę kogoś dziwi, że reszta się pozasłaniała, bynajmniej nie dlatego, że coś ich zabolało? Tak trudno ludziom zrozumieć, że zrobili to żeby ochronić się przed kolejnymi przedmiotami, które mogłyby polecieć w ich strony? Tak na dobrą sprawę upadł tylko Neymar i Luis(dwóch z ośmiu), który pewnie trochę przyaktorrzył, a gazety przedstawiają to tak, jakby cała grupka padła na murawę, w tym sam Messi, który od razu doskoczył do trybun. Jeśli ktoś tam był zgięty lub pochylony to dlatego, że sprawdzał Neymara i Luisa, nie dlatego że był w stanie agonalnym.
2
O mój boże. Co za mentalny beton z niego xD
3
A to wiemy czy Neymar zaczął, czy jak? Jeśli się na niego darli i go obrażali, to miał prawo odpowiedzieć. Nie była to może najmądrzejsza reakcja, ale jak najbardziej uzasadniona. Nie uwierzę, że kibice Valencii nie krzyczeli czegoś, gdy Leo szykował się do karnego.
I tak, Raul mówił też ogólnie o celebrowaniu bramek, zwłaszcza na wyjeździe. Co jest głupie moim zadaniem, bo obrazić się można o byle głupi gest ze strony rywala. Wychodzi na to, że najlepiej w ogóle się nie cieszyć, bo biedny kibic się obrazi.
56
Siatek nie wolno zakładać, sztuczek wykonywać też nie, a teraz jeszcze trzeba pilnować jak się celebruje gole. Paranoja.
2
Albo stwierdził, że da PSG nadzieję, a potem zrobił ich w jajo :P
2
To czemu Real nie zgarnął większości nagród idąc tą logiką? Nie tylko dotarli do finału, ale i go wygrali przecież. Jego tłumaczenia tak się kupy nie trzymają, że nawet klejem by się tego nie poskładało :D
49
Bądź najlepszym strzelcem w La Liga, strzelaj wiele decydujących goli, bądź kluczowym zawodnikiem drużyny, która zdobyła mistrzostwo. Nie wygraj nagrody na najlepszego zawodnika ligi. #Hiszpania :D
6
Jak tak się zastanowiłam to w sumie nie dziwi mnie obecność Ramosa na liście nominowanych i brak nominacji dla Gerarda. Pierwszy to przecież poważany kapitan Realu i reprezentacji. A drugi to frustrat z Internetu z kompleksem Realu :D
68
Udaję, że nie widzę na tej liście Ramosa. Komuś chyba sufit na łeb się spadł xD
3
Już nie przesadzaj, że gadamy o Ronaldo cały tydzień, bo to nie prawda. Jasne, że codziennie kilka osób o nim wspomni, a przed, w trakcie i po meczu Realu jest tu wysyp komentarzy o nim, ale dziwisz się? La Rambla zawsze żyje tym, co jest aktualnie popularnym tematem. Wiem, że to trochę zaskakujące, że takim tematem w trakcie meczu Realu jest akurat Ronaldo, ale nic na to nie poradzisz, a już na pewno nie kolejnymi postami rozkręcającymi tę dyskusję.
26
Uwielbiam ten argument o tym, że jak ktoś nie gra dla nas, to nie powinien nas obchodzić. No chyba jednak powinien, bo gra dla naszego największego rywala, z którym będziemy się niedługo mierzyć, więc chyba warto zwracać uwagę na to, w jakiej jest formie. Naśmiewanie się to tylko bonus, bo facet zachowuje się tak absurdalnie, że nie da się nie uśmiechnąć z politowaniem, gdy widzi się jego wybryki.
6
Niech sobie na ławce siądzie, bo zawsze to podnosi morale, ale na murawie niech się nawet nie pojawia. Nie ma co ryzykować, powinniśmy wygrać i bez niego, a nawet jeśli nie, to krzywda nam się nie stanie. Niech Gerard się porządnie wykuruje, bo jeszcze tylko sobie krzywdę zrobi.
14
Nie ma co się spieszyć z Pique, bo jeszcze czeka go los Alby z meczu z tym samym przeciwnikiem. Dwa różne urazy, ale jednak. Lepiej niech się porządnie wykuruje, nawet jeśli z City przegramy, to nadal będziemy w komfortowej sytuacji.
"Cristiano dziwnie nieskuteczny."
Nie wiem co w tym dziwnego :D
3
Odpowiadając na ostatnie pytanie - z Suarezem :D Na ten moment to i tak godniejszy przeciwnik ;)
41
Też mi się wydaje, że Leo jeszcze to wygra. Nie wierzę że można być takim parapetem, żeby nie widzieć formy Ronaldo i głosować na niego tylko przez wzgląd na dwa trofea, do których dołożył co najwyżej mały palec, bo na pewno nie rękę.
2
Myślałeś może nad wydaniem książki? :D
6
Dać teraz Ronaldo Złotą piłkę za kilka dobrych meczów, to jak dać Oscara aktorowi, który zagrał w filmie trzy dobre sceny na dziesięć innych nie odstających poziomem od W11 :D
1
Ronaldo jeszcze pewnie zacznie strzelać, ale w sumie beka by była, gdyby Geri skończył z większą albo taką samą ilością goli co on :D
41
Bo Ronaldo jest uczciwy. Nie to co ci symulanci z Ueafalony, którzy strzelają ze spalonych!