4

Fuzja bramkarza Valencii z Alaves :D

9

Jak to do nikogo? Piłkarze Legii tam byli. Pomyliło mu się po prostu, bo grali na biało :D

0

Jokes on you, jestem kobietą, więc "załapałaś" :D

0

A Ty ewidentnie nie łapiesz żartu. Nie szkodzi, wyrobisz się :P

0

Nie mów mi jak mam żyć!

1

Szczerze? Nie wiem czego oczekiwać po tym meczu. Z Jednej strony świetnie dysponowana Sevilla, z drugiej Barca, która co prawda formą nie błyszczy, ale mimo to potrafi się spiąć na silnych i która prawie wygrała z Celtą i walcząc do końca wygrała z Valencią na jej stadionie. Tak naprawdę wszystko się może wydarzyć i ciężko przewidzieć jakikolwiek rezultat. Nawet się cieszę, że nie będę mogła obejrzeć tego meczu, bo z tych nerwów bym nie wytrzymała. Choć i tak pewnie będę się denerwować, a po pracy wynik będę sprawdzać przez palce.

0

Może na trybunach świadków nie było, ale to XXI wiek, dużo kamer jest na Łazienkowskiej, wszystko zarejestrowały :D

5

Ronaldo chyba nie będzie miło wspominał wizyty w naszym kraju. A miało być tak pięknie... :D

1

No i wypełnili. Swoją bramkę też :D

1

Najgorsze jest to, że Legia mogła to wygrać i pozostał pewien niedosyt :D Nie jestem ich kibicem, ale trochę im sympatyzuję, więc tym bardziej cieszy mnie, że pokazali się z dobrej strony. Fajnie by było, gdyby za rok znowu się dostali i pokazali, że jak chcą to potrafią :D

1

Tadzik to Ronaldo :D

8

Beka po wsze czasy xD

0

No kolego, sobotę mam wolną, dajesz tego browara :D Tylko do Gdańska mi trochę daleko :D

2

Ale ci goście muszą sobie teraz w brodę pluć. Kto wie co Legia by zdziałała ze swoim dopingiem.

3

Aż sobie to zapiszę. Dla potomnych :D

0

Nadal jest szansa na remis!

0

Błagam, Legio, nie spieprz tego!

3

Zrobiłam screena, przypomnę Ci to kiedyś :D

0

U mnie ten mecz wywołuje póki co i jedno, i drugie, po co mam wybierać, kiedy mogę mieć oba uczucia? :D

1

0

Może to dlatego, że łatwo mnie rozśmieszyć, ale mnie wystarczą komentarze typu "XDDDD" po nieudanej akcji Cristiano, żebym zaczęła się śmiać :D

2

Tęsknię za Brazucas w szatni Barcy. Sam Ney i Rafa to za mało, brakuje Adriano i Alvesa, a nawet Douglasa. Oni zawsze trzymali się razem.

1

Korona > Real. Zawsze tak było.

0

32

Kurde, te wszystkie talizmany są o kant tyłka. Wiadomo że prędzej czy później Barca przegra pomimo spełnienia jakiegoś warunku, nie wiem w ogóle po co gazety się o tym rozpisują.

0

Wiesz, szanse zawsze są, pytanie tylko jak duże i czy bardziej prawdopodobne byłoby wygranie w lotka :D

1

Blogi na tumblru są świetnym źródłem informacji, tylko w większości prowadzą je kobiety, więc nie wiem czy wytrzymasz to stężenie fangirlu na punkcie każdej ładnej buźki naszych piłkarzy :D

0

Biorąc pod uwagę w jakich byli humorach po meczu, to nie wydaje mi się, by specjalnie przegrali. No chyba że są tak dobrymi aktorami, w co wątpię :P

47

Nie martwi mnie jakoś szczególnie obecna dyspozycja zespołu, bo mam w pamięci pierwszy sezon z Lucho. Wtedy też jesień była taka sobie, a potem przejechaliśmy się przez Europę jak walec. Nie mówię, że tak będzie i tym razem, bo tego nie wiem, ale póki co nie wpadam w panikę, bo wcale nie jesteśmy na złych pozycjach w obu rozgrywkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?