Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fuzja bramkarza Valencii z Alaves :D
9
Jak to do nikogo? Piłkarze Legii tam byli. Pomyliło mu się po prostu, bo grali na biało :D
0
Jokes on you, jestem kobietą, więc "załapałaś" :D
0
A Ty ewidentnie nie łapiesz żartu. Nie szkodzi, wyrobisz się :P
0
Nie mów mi jak mam żyć!
1
Szczerze? Nie wiem czego oczekiwać po tym meczu. Z Jednej strony świetnie dysponowana Sevilla, z drugiej Barca, która co prawda formą nie błyszczy, ale mimo to potrafi się spiąć na silnych i która prawie wygrała z Celtą i walcząc do końca wygrała z Valencią na jej stadionie. Tak naprawdę wszystko się może wydarzyć i ciężko przewidzieć jakikolwiek rezultat. Nawet się cieszę, że nie będę mogła obejrzeć tego meczu, bo z tych nerwów bym nie wytrzymała. Choć i tak pewnie będę się denerwować, a po pracy wynik będę sprawdzać przez palce.
0
Może na trybunach świadków nie było, ale to XXI wiek, dużo kamer jest na Łazienkowskiej, wszystko zarejestrowały :D
5
Ronaldo chyba nie będzie miło wspominał wizyty w naszym kraju. A miało być tak pięknie... :D
1
No i wypełnili. Swoją bramkę też :D
1
Najgorsze jest to, że Legia mogła to wygrać i pozostał pewien niedosyt :D Nie jestem ich kibicem, ale trochę im sympatyzuję, więc tym bardziej cieszy mnie, że pokazali się z dobrej strony. Fajnie by było, gdyby za rok znowu się dostali i pokazali, że jak chcą to potrafią :D
3
http://blog.adsy.me/wp-content/uploads/2015/06/how-to-fix-404-error.png
1
Tadzik to Ronaldo :D
8
Beka po wsze czasy xD
0
No kolego, sobotę mam wolną, dajesz tego browara :D Tylko do Gdańska mi trochę daleko :D
2
Ale ci goście muszą sobie teraz w brodę pluć. Kto wie co Legia by zdziałała ze swoim dopingiem.
3
Aż sobie to zapiszę. Dla potomnych :D
0
Nadal jest szansa na remis!
0
Błagam, Legio, nie spieprz tego!
3
Zrobiłam screena, przypomnę Ci to kiedyś :D
0
U mnie ten mecz wywołuje póki co i jedno, i drugie, po co mam wybierać, kiedy mogę mieć oba uczucia? :D
1
Ej, bo jeszcze Legia to wygra albo chociaż zremisuje xD
https://66.media.tumblr.com/a359def2896f3b00233196eb667d5399/tumblr_o7362oX9mn1sussd9o1_500.gif
0
Może to dlatego, że łatwo mnie rozśmieszyć, ale mnie wystarczą komentarze typu "XDDDD" po nieudanej akcji Cristiano, żebym zaczęła się śmiać :D
2
Tęsknię za Brazucas w szatni Barcy. Sam Ney i Rafa to za mało, brakuje Adriano i Alvesa, a nawet Douglasa. Oni zawsze trzymali się razem.
1
Korona > Real. Zawsze tak było.
0
A choćby dlatego :D
https://media.giphy.com/media/YTRUPHI7fXK6s/giphy.gif
32
Kurde, te wszystkie talizmany są o kant tyłka. Wiadomo że prędzej czy później Barca przegra pomimo spełnienia jakiegoś warunku, nie wiem w ogóle po co gazety się o tym rozpisują.
0
Wiesz, szanse zawsze są, pytanie tylko jak duże i czy bardziej prawdopodobne byłoby wygranie w lotka :D
1
Blogi na tumblru są świetnym źródłem informacji, tylko w większości prowadzą je kobiety, więc nie wiem czy wytrzymasz to stężenie fangirlu na punkcie każdej ładnej buźki naszych piłkarzy :D
0
Biorąc pod uwagę w jakich byli humorach po meczu, to nie wydaje mi się, by specjalnie przegrali. No chyba że są tak dobrymi aktorami, w co wątpię :P
47
Nie martwi mnie jakoś szczególnie obecna dyspozycja zespołu, bo mam w pamięci pierwszy sezon z Lucho. Wtedy też jesień była taka sobie, a potem przejechaliśmy się przez Europę jak walec. Nie mówię, że tak będzie i tym razem, bo tego nie wiem, ale póki co nie wpadam w panikę, bo wcale nie jesteśmy na złych pozycjach w obu rozgrywkach.