Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No ale tak właśnie jest. W sensie to "o boże", to typowe przyzwyczajenie :D Słyszymy to zdanie ze wszystkich stron, więc siłą rzeczy sami je stosujemy tak samo jak wiele innych powiedzonek. Dla mnie "o boże" to takie samo zakrzyknięcie jak każde inne, a w żadne bóstwo nie wierzę od szóstej klasy podstawówki :D
Zaś jeśli chodzi o święta, to nie wiem jak inni, ale ja po prostu przyjeżdżam spotkać się z rodziną, a nie świętować. Podzielę się nawet opłatkiem, bo po pierwsze jest dobry, a po drugie fajnie jest życzyć komuś coś miłego :D Jak moja rodzinka się modli, to ja grzecznie stoję z boku i czekam aż skończą, a potem razem słuchamy kolęd. Bo fajnie brzmią i dobrze się przy nich je :D
2
Okej, przyznaj się, trollujesz mnie, prawda? To musi być troll :D Tak czy inaczej, beka. Tylko że jeśli nie jesteś trollem, to jeszcze większa :D
1
Ło jezu, ale po co tak ze skrajności w skrajność? Jak nie pielgrzymowanie we włosiennicy do Częstochowy, to rozpusta i seks na ulicach :D
5
Po przeczytaniu Twojego wpisu musiałam sprawdzić który mamy rok. Toto, chyba nie jesteśmy już w XXI wieku :D
5
Tyle że to nie jest święto :D Kiedyś było, ale dzisiaj nie ma z tym nic wspólnego, bo ani dzieciaki, ani dorośli nic wtedy nie świętują jak to ma miejsce na Wielkanoc czy w Boże Narodzenie.
I nie wiem co ma do tego fakt, że to "nie polskie święto". Boże Narodzenie też kiedyś nasze nie było :P Kultura się zmienia, a Internet sprzyja pojawianiu się nowych zwyczajów. Halloween to dobra zabawa dla dzieciaków, które w końcu wychodzą na dwór i spędzają razem czas, a dorośli mogą się pobawić na potańcówkach. Nie wiem co w tym złego, Szatan przecież nie wzywają. No, nie wszyscy :D
4
Szkoda, że mam takiego ładnego Gerarda na tapecie, bo na pewno bym sobie ustawiła Twój kalendarz :D Ale na pewno zapiszę go na dysku, żeby od czasu do czasu popatrzeć :D
2
Kurde, dzieciaki się bawią, a Ty im zadajesz jakieś pytania jak na kartkówce :D
0
Ja tam nigdy nigdy nawet nie oglądałam ani nie czytałam żadnej części. Czasami czuję się z tym dziwnie, bo wszyscy na około wydają się znać te książki tylko ja nie :D Ale potem przypominam sobie streszczenie fabuły i nawet się cieszę, że się z tą serią nie męczyłam :D
0
Dostali ostatnio cztery dni wolnego. Trochę więcej będą odpoczywać i wypadną z rytmu. Niech gra podstawa w obu meczach, tak będzie bezpieczniej i lepiej to wpłynie na ich formę.
7
Mnie to rozbawiło, zwłaszcza że na Hajsach jest teraz wysyp tego memu, a ten o Leo jest jednym ze śmieszniejszych :D
14
Wyjazd do Sevilli będzie gorszy niż ten do Manchesteru. Trochę się obawiam tej straty punktów, a rzadko mi się to zdarza, ale konsekwencje przegranej będą nieciekawe, dużo gorsze niż gdybyśmy przegrali z City.
2
Tak, Ichabod to całkiem znany, internetowy recenzent filmów, więc z łatwością Ci wyskoczy na pierwszym miejscu.
0
Polecam recenzję Ichaboda albo Sflimowanych, to będziesz wiedział czemu niektórym nie podoba się ten film :D Ja nie oglądałam, więc się nie wypowiem.
1
Już tak nie dramatyzuj, wrzucił wczoraj i wrzucił dzisiaj, minęły prawie 24 godziny, a nie 24 minuty.
5
To ja chętnie się dowiem, co takiego miał Ronaldinho, a czego nie ma Leo. I piszę to bez cienie złośliwości, naprawdę jestem ciekawa.
12
Ja nie widziałam, więc nawet fajnie, że dzisiaj też je wrzucił.
1
Takie zdjęcia przypominają mi, jak cholernie młody jest Sergi. Mam wrażenie, że on gra dla Barcy od zawsze, a przecież ma tylko dwadzieścia cztery lata i jest tylko pięć lat młodszy od Gerarda :D
0
Jak oni nie oszczędzali się na City, to ja nie wiem co to było, ale dobrze, że już koniec i że mamy trzy punkty. To nie był dzień Leo, chyba cztery dni wolnego wybiły go trochę z rytmu albo zamienił się formą z Ronaldo. No cóż, mecz do zapomnienia.
Byle nie przewalić z Sevillą.
1
Wiesz, jak patrzeć na suche statystyki, to faktycznie na ma co porównywać, hat-trick to hat-trick, ale mimo wszystko jakoś większe wrażenie robi ten strzelony City, drużynie regularnie walczącej o tytuł swojej ligi i meldującej się w LM niż hat-trick strzelony przeciwko beniaminkowi, z czego jedna bramka w dodatku z karnego :P
Choć Ronaldo trzeba oddać to, co jego, zdobył kolejnego hat-tricka, ma go w statystykach już na zawsze, niezależnie od tego komu strzelał.
5
Untied w drodze po tytuł.
3
Oj każdy się może pomylić, robicie z igły widły.
sarcasm mode off
5
Trochę szkoda, że Real nie przegrywa, bo jest tu wtedy większa beka. Ale i tak jest zabawnie. Nie zmieniajcie się, ludzie :D
0
Twój własny ogień też może się wymknąć spod kontroli i wywołać kolejny pożar.
28
"Gdyby wszyscy byli na moim poziomie, bylibyśmy pierwsi." All time favourite!
2
Może planuje zostać Batmanem.
0
Nowy kanał Eleven jest chwilowo tylko w NC+.
0
Na nowym kanale Elven będzie puszczany od początku, ale ten jest na razie dostępny tylko dla abonentów NC+. Dopiero jak skończy się F1, to puszczą transmisje także na ogólnodostępnym kanale.
2
Taka cena bycia gwiazdą. Wiedzieli na co się piszą. Póki nikt im nie włazi z obiektywem do domu, to nie ma co się wściekać na ludzi, że chcą sobie zrobić zdjęcia sław.
W Barcelonie i tak mają w miarę spokojnie, bo tam ludzie są przyzwyczajeni do ich widoku, gorzej w innych miastach Europy czy świata, co pokazują chociażby zdjęcia z Disneylandu, na których Leo zasłania się do granic możliwości, by w spokoju spędzić czas z rodziną.
14
Serce się raduje, gdy widzi się jak ta drużyna się świetnie dogaduje i jak razem się trzyma :D
Plus Shakira - piękna jak zwykle. Ideał kobiecości po prostu :D
0
A potem płacz, bo znowu straciliśmy punkty :D
Nie no żartuję, też bym postawiła na Marlona. Granada na Camp Nou to powinien być poziom drugiej ligi, raczej nie będzie z nimi problemów w ataku.