Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eksplodowały :D
1
Moje oczy!
0
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Że strategia Marci podziała co najwyżej na kibiców, bo piłkarze i zarząd pewnie mają teraz większą bekę niż Gerard po wyrzuceniu Realu z PK :D
54
A potem Real zdobył tryplet :D
2
Zależy co rozumiesz przez dziwne. Ktoś słusznie zauważył, że Marca pisze o decyzji o nie odnawianiu kontraktu w lipcu, czyli kiedy był podłamany po kolejnym przegranym finale. Możliwe, że wtedy faktycznie nie chciał podpisywać kontraktu, żeby nie myśleć o piłce, ale żeby to było coś, czego się trzeba obawiać? Nie, nie sądzę :P To nie pierwsza taka plotka i zapewne nie ostatnia, zwłaszcza że Leo znowu wymiata i idzie po złotego balona jak burza.
14
Jeśli jest tu ktoś kto teraz obawia się jego odejścia, zastanówcie się, tak na chłopski rozum, czemu miałby odejść? :D W Barcelonie ma przyjaciół, rodzinę, Thiago zaczął uczęszczać do szkółki Barcy i chodzi tu do przedszkola. Razem z drużyną regularnie zdobywa tytuły, dogaduje się z trenerem, sprawa z fiskusem to naprawdę żaden problem dla takiego bogacza i na 99% wywinie się od więzienia zawsze. Na pieniądze też nie ma co narzekać, bo zawsze może być pewien, że Barcelona da mu najwięcej ile tylko może, a że będzie to mniej niż w takim PSG czy CIty, to co z tego? Za jej pomoc w sfinansowaniu leczenia hormonalnego Leo raczej nawet by nie chciał zdzierać z klubu ostatniej koszuli, bo takie leczenie było zapewne cenniejsze niż wszystkie pieniądze świata.
Poza tym to Marca, come on, to tak jakby Fakt napisał, że Lewandowski wypina się na reprezentację, bo Błaszczykowski dalej w niej jest :D
Nie znam Leo osobiście, ale na podstawie wywiadów nie trudno wywnioskować, że to typ piłkarza, który nie porzuca ukochanego klubu. Ba!, ja nawet Xaviego za takiego nie uważam mimo że odszedł do Kataru, bo to jednak tylko Katar, to jak wakacje :D Leo, Iniesta, Busi i Gerard to chyba jedyni piłkarze obecnej Barcy, o których przedwczesne odejście(tj. przed emeryturą) nigdy nie będę się martwić. To po prostu do nich nie pasuje.
Also, jeśli nie odszedł wtedy, kiedy nawet kibice go wywalali, to miałby odejść teraz? :D
3
Reprezentacja Meksyku też to zrobiła. Fajna sprawa, chętnie zobaczyłabym i Barcelonę udającą manekiny, takie śmieszki jak Ney, Rafa, Gerard i Leo(on to bardziej taki ukryty śmieszek :D) mieliby masę zabawy :D
0
Nie wiem co by było złego w japońskiej firmie jaką jest Rakuten.
23
Przynajmniej tym razem obejrzał sobie mecz z innego miejsca :D
2
Ludzie zawsze koloryzują, żeby dodać dramaturgii, a jak ktoś nie oglądał meczu, to bardzo możliwe, że w to uwierzy. Po uderzeniem butelką w naszych też latały jakieś dziwne wersje, w których cała grupka się przewróciła i prawie umarła, i pisali to kibice Barcelony. Nie wiem tylko po co podkoloryzować wersję z Robertem i petardą, bo ani specjalnie szczuć ludzi na Rumunów nie trzeba ani o walkowera walczyć nie trzeba, bo i tak wygraliśmy. Ludzie chyba chcą zrobić z Lewego jakiegoś bohatera, co to nie ugiął się i wrócił na boisku nawet po trafieniu petardą.
0
Szczerze to nie wiem. Jestem tumanem technologicznym i nie ja załatwiałam to wszystko.
1
Mnie działa(mazowieckie), co jest dziwne, bo przy awariach zazwyczaj mi padał :P
1
I właśnie ze względu na to, że był takim sympatycznym facetem będzie mi jego i jego żony bardzo brakować w Białym Domu.
4
Neymar, pakuj walizki do Paryża, w Barcelonie nie masz już życia :D
0
Teraz powinno zrobić się ciekawiej. Pytanie tylko której drużynie wyjdzie to na dobre.
3
Ja jednak postawiłabym na Kuna. Jest dobrym przyjacielem Leo, więc większa szansa na to, że lepiej zrozumieją się na boisku. O ile Aguero będzie miał swój dzień o co w reprze raczej mu ciężko :P
2
Kiedyś musi się przełamać. Chyba :D
2
Nie sądzę, by Kun dał jakoś szczególnie więcej Argentynie, ale żeby stawiać zamiast niego na Higuina? Oby "zamknął mi mordę" jak to się tutaj mawia, bo póki co nie wierzę, że Leo i spółka ugrają chociaż punkt :P
0
Ja wiem że to się mogło wydarzyć wszędzie także na treningu w Barcelonie, ale nienawidzę tych zgrupowań. Całe szczęście Gerard już wraca, a Masche w formie bo byłoby ciężko.
1
O, Kapitanie, już po banie? :D
1
Zakrył, zakrył. Wcześniej miał tam różne standardowe wzory, które otaczały najważniejsze elementy całej dziary m.in jego numer czy rączki Thiago.
0
Może przestał mu się podobać i wolał zrobić black out. Najważniejsze części starego tatuażu, czyli numer, piłkę, rączki Thiago i bodajże daty zostawił, czyli reszta to było pewnie dla niego upiększenie tamtych tatuaży.
1
Mnie się podoba, ale dla mnie wszystkie tatuaże, które starannie wykonano są spoko :P
3
"Ziomek", najpierw poznaj płeć swojego rozmówcy, nie zakładaj że wszyscy tutaj to mężczyźni.
0
„Cristiano, Jordan futbolu”
Marketingowo na pewno. Sportowo? Chyba pewna pchła go przewyższa, ale może ja się nie znam :D
Szkoda mi Vidala tak jak było mi szkoda Douglasa. Nie wiem czym podpadł, jeśli w ogóle podpadł, ale w zimie musi pójść na to wypożyczenie albo odejść, bo na dobre zmarnuje sobie karierę. Szkoda że nic z jego transferu nie wyszło, bo gdyby dostał szansę, to może zostałby tak jak Arda.
Przydałoby się żeby przed odejściem jeszcze trochę pograł, bo Sergiemu nie zaszkodzi odpoczynek choć nie bardzo wiem w jakim spotkaniu można by go wystawić, łatwych meczów, poza teoretycznie z Malagą, nie będzie aż do klasyku. No chyba że na zgrupowaniu odpocznie.
4
No cóż, papa, Ameryko. Miło było cię znać.
https://media.giphy.com/media/EFyxFNTW9KTx6/giphy.gif
7
Wypowiadał się prostym językiem, którego uczą w Polsce na poziomie zerówki i prowadził swoją kampanię nienawiścią i strachem. To było do przewidzenia, że wielu ludzi to podchwyci i na niego zagłosuje.
0
Mnie to ciekawi czemu zasłonił poprzednie dziary na tej nodze :D Ale tatuaż wygląda spoko, wydziarani faceci są fajni :D
0
Ja to szczerze żadnego nie lubię. Albo inaczej, niektórych jak Ramosa czy Ronaldo nie lubię, a pozostali są mi obojętni. Są w tym Realu to są, zwisa mi to i powiewa, ale żebyś darzyć kogoś sympatią? Nie mają takiego gracza. Jeszcze, kto wie co przyniesie przyszłość :P
12
Gdyby nacisnął przycisk, a nie wszędzie wokół niego, to nie miałby problemów z oddaniem głosu. Swoją drogą chyba już go oddał na Clinton, bo światełko działa.