Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po naszym treningu na Bernabeu nic mu nie mówiłam na temat tego meczu, głównie przez to, że po czwartej bramce poszedł do drugiego pokoju i walnął pięścią w ścianę xD Więc po tym meczu też nie będę o nim mówić :D
5
Wolne w pracy załatwione, piwo zakupione, wszystko gotowe tylko nie moja psychika, stresuję się jak nigdy. Jutrzejszy meczyk będę oglądać razem z kibicem Realu i zarazem moim własnym ojcem. Jak Barca przegra, to przez tydzień nie da mi spokoju :D
0
Tata mi dzisiaj powiedział, że kibice Legii maja sztamę z kibicami Juventusu. Jeśli to prawda, to jaki jest powód tej sztamy tak w zasadzie? :D
3
Moja wymarzona wizja przyszłości :) Xavi jest genialnym piłkarzem, mam nadzieję że będzie też genialnym trenerem. A Gerard to Gerard. Ma już małe doświadczenie, ma znajomości, ma gadane, kocha ten klub i zrobiłby dla niego wszystko, a co najważniejsze, to jest ten typ osobowości, która łatwo zjednuje sobie ludzi. Za parę lat chciałabym zobaczyć tytuł prezydenta przy jego nazwisku :)
0
Pytanie nie do mnie, ale grałam. Lepsza od jedynki, dobrze że porzucili motyw zemsty, bo w pewnym momencie fabuły miałam już dość Aidena :P Marcus jest bardziej sympatyczny, ton gry jest przyjemniejszy, choć przesadzili nieco z odniesieniami do popkultury. Chyba wzorowali się na GTA, ale gorzej im to wyszło. Postacie poboczne są też lepiej przedstawione. Z jedynki w sumie tylko Jordi i T-Bone dali się lubić, a w dwójce lubię wszystkich członków DedSec, zwłaszcza Wrencha. Wrench wymiata :D
3
Jeśli będzie, a na 90% jestem pewna, że będzie, to liczę że odświeżą Vice City. Chciałabym zobaczyć to klimatyczne miasto przedstawione dzięki nowym technologiom. Co prawda we współczesnym świecie pewnie na tym klimacie utraci, ale i tak chciałabym zobaczyć piękne plaże, palmy, róż na szyldach itp. No i fajnie było zobaczyć wszystkie części 3D w nowych odsłonach, z nowymi bohaterami. IV i Liberty City bardzo mi się podobała, to moja ulubiona część ze wszystkich. V też jest wspaniała, choć minimalnie od czwórki gorsza. Może VI ją przebije :D
Btw, polecam cykl GTA w pigułce(Mortal Kombat w sumie też) na kanale arhn.eu na youtube. Masy ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. W ogóle polecam cały kanał, świetnie prowadzony, a na takich seriach jak System Error można się nieźle uśmiać :D
34
Jak dla mnie obu drużynom brakuje wiele do chociażby przeciętnej formy tylko Realowi udaje się nie tracić głupio punktów.
9
Tak się ostatnio zastanawiałam nad zawodem trenera i jego pracy. Wielokrotnie po kiepskim meczu na tej i na wielu innych stronach fanowskich pojawiają się wypowiedzi typu: „powinien był wystawić tego i tego, ustawić ich tak i tak”. Ba!, sama kilka razy bawiłam się w taktyka po nieudanym spotkaniu i moje pomysły wyglądały na sensowne. Wydaje się to takie proste, a mimo to trenerzy bardzo często w ogóle nie zmieniają taktyki. Dlaczego? Na pewno nie są głupsi od przeciętnego fana na polskiej stronie, który wymyśla takich dwie czy trzy przed każdym meczem.
Piszę o tym, bo po ostatniej serii niezbyt pozytywnych spotkań w naszym wykonaniu, tradycyjnie wielu użytkownik zaczęło analizować co jest powodem naszej słabej gry, jak ją naprawić i kogo kupić. Broń boże nie piję tu do nikogo, po prostu zastanawia mnie, czemu profesjonalny sztab trenerski często męczy się z ustalaniem taktyki, która nie przynosi skutku, podczas gdy jeden czy dwóch fanów wymyśla swoje własne, które w teorii powinny być lekarstwem na bolączki każdego klubu. Przecież wystarczyłoby zmienić tylko trochę, nie potrzeba do tego geniusza.
Chętnie się dowiem, co Wy o tym myślicie. Czy trenerzy często są zbyt zaślepieni jedną taktyką i nie widzą lub nie chcą widzieć innych, czy jednak ustalanie ich jest po prostu bardziej skomplikowane niż przyzwyczaił nas do tego Football Manager? A może jeszcze coś innego?
Ja szczerze, to nie mam pojęcia, ale to dlatego, że żaden ze mnie taktyk, nawet amator i w gruncie rzeczy nie patrzę na piłkę od strony taktycznej. Jestem tym typem fana, który cieszy oczy grą, ale nie zastanawia się zbyt głęboko nad tym, jak jest ona kreowana.
1
Teraz masz nawet Leo bardziej aktualnego i zwróconego przodem :D
0
Rafinha kapitanem. Trochę nietypowo będzie się to oglądało, nigdy nie patrzyłam na niego jak na lidera zespołu, ale w sumie kto inny mógłby dziś nosić opaskę za niego? :D
1
Wejdź w ustawienia, bezpieczeństwo i wybierz dodatkowe formy ochrony, które Ci będą odpowiadać. Przejrzyj sobie wszystkie i zobacz na czym polegają, na pewno któraś Ci się przyda :)
4
Klasyki to taki odpowiednik golów Ramseya.
9
Nie będą przecież cały dzień chodzić w żałobie. Wyrazili już swoje wsparcie, do czego też żadnego obowiązku nie mieli, więc mogą kontynuować swoje życie.
48
No ale ta katastrofa dotyczyła piłkarzy, czyli kogoś, kim interesujemy się na co dzień. Oczywiście nie była gorsza czy ważniejsza od innych śmierci, ale nie ma mowy, by nie wzbudzała tutaj zainteresowania czy żebyśmy przeszli nad nią do porządku dziennego jak nad wieloma innymi śmierciami. Chcesz czy nie, śmierć grupy nam bliskiej zawsze wzbudza emocje i zainteresowanie.
3
Ta dziewczyna, jest biseksualna i ma jakiś tam gust. Napompowane do granic możliwości balony opięte ubrankiem dla niemowlaków i przerwa między udami szersza niż Wielki kanion ją nie kręcą :D
Poza tym mój post poleciło trochę facetów, więc przypuszczam, że moja płeć nie ma tu nic do rzeczy ;)
0
Już było dwa razy ;)
0
Nie wiadomo co z Albą, to czy zagra w Realem zależy od tego jak będzie przebiegać leczenie.
5
Nie brakuje mi tych czasów z prostej przyczyny. Nie kibicowałam wtedy :D Ale za Xavim tęsknię bardzo, zwłaszcza że gra teraz w innym klubie i dziwnie go widzieć w koszulce, która nie jest bordowo-granatowa. Mam nadzieję, że niedługo znów zobaczymy go w Barcelonie w nieco innej roli :)
2
Dzisiaj dostał wolne razem z wieloma innymi piłkarzami.
31
O mój boże, żadne, co to za, ekhem... osobliwe stworzenie? :D
3
Barcelona już okazała wsparcie na Twitterze, a zawodnicy na treningu uczcili pamięć ofiar minutą ciszy.
2
Czas sobie zrobić przerwę od tej strony, tak na jakieś trzy dni. Nastroje są tu mocno nieprzyjemne, depresyjne momentami, a czytanie krytyki na temat piłkarzy, słusznej bo słusznej, też do miłych nie należy. Obyśmy za tydzień mogli się cieszyć i pochwalić drużynę, bo tego co tu się będzie działo po ewentualnej przegranej z Realem, nie mogę sobie nawet na ten moment wyobrazić. Miłe na pewno to nie będzie.
3
Żeby tylko tym razem Mats nie zepsuł wysiłków Gerarda lub kogokolwiek innego, kto weźmie się za odrabianie :D
7
Ale to przecież Neymar, na pewno zrobił coś głupiego, bo jest nieodpowiedzialnym dzieciuchem!
Tak mówią :D
0
Trening w dniu meczu? I to wyjazdowym? Nie bardzo :D
0
Wiesz, że można to sprawdzić na stronie Nike'a? :D
100 euro meczowa, 52 stadionowa.
4
Mam nadzieję, że dzisiaj po robocie zobaczę na tej stronie nagłówek w stylu "Barca przełamuje klątwę Anoeta". Ile można tam nie wygrywać? :D
18
Twitter jest chyba najszybszy pod tym względem, zaraz potem La Rambla :D
25
Chyba widziałam dzisiaj samobójcę. Koleś chodził w centrum Warszawy w szaliku Wisły Kraków :D
21
Ramos xD
Tak, mam kompleksy :D