13

Mam nadzieję, że tym trafieniem otworzył worek z golami, bo trochę brakuje Suareza, który strzela jak opętany :)

0

Dzisiaj po prostu był na boisku. Nie wyróżniał się ani pozytywnie, ani negatywnie, może tylko czasami miał jakiś przebłysk. Jeszcze będą z niego ludzie, ale nie widzę dla niego przyszłości, jeśli będzie grał z innym defensywnym pomocnikiem(przynajmniej w taktyce Barcy), jakim jest Rakitić. Busi, wiadomo, defensywny pomocnik to jego konik, ale już dołączenie do niego i Ivana kolejnego asekuracyjnego Gomesa to trochę samobójstwo.

0

Kiedy Ramos skończy karierę, to trzeba będzie to jakoś uczcić. Prawdopodobieństwo, że Real znowu będzie miał takiego zawodnika wcześniej niż za 50 lat jest bardzo mało prawdopodobne.

1

Jakim zachowaniu? Przecież nic nie zrobił. Ważny mecz, poniosły go trochę emocje, na pewno nie chciał i to kibice go prowokowali, wszystko już dawno zostało mu wybaczone. #saintCarvajal.

6

Słowa Gerarda autentycznie podniosły mnie na duchu. Jemu zawsze będę ufać, bo wiem że za bardzo kocha ten klub, by rzucać tylko pustymi frazesami w stronę kibiców. Oby razem z Leo i Andresem poprowadził nas do zwycięstwa w lidze, bo kto jak nie oni trzej? A jak jeszcze Busi wróci na dobre, to strach się bać.

0

High five. Sześc punktów to nie dużo, zwłaszcza że Real miał szansę na powiększenie tej przewagi do dziewięciu. Niby my też mogliśmy ją pomniejszyć, ale w perspektywie całego sezonu remis to nie jest zły wynik. Barca to jednak Barca, trzeba w nią wierzyć do końca, bo to wiara kibiców pomaga jej pokonywać kolejnych wrogów na jej drodze.

0

Następny mecz Realu to Deportivo. Musiałby się wydarzyć jakiś kataklizm, żeby stracili punkty, dlatego Barca musi wygrać z Osasuną i nie stracić kolejnych punktów, o które walczyła w dzisiejszym meczu. Na wyjeździe będzie ciężko, ale wrócił Iniesta, a i dzisiejszy występ Busiego daje nadzieję na to, że niedługo powróci stara, dobra Barca, która klepie każdego jak chce. Teraz tylko Ivan, Luis i Ney muszą wrócić do formy, bo ta u nich ostatnimi czasy szwankuje. Wciąż liczę na to, że to celowy zabieg, żeby drużyna grała lepiej na wiosnę.

0

Niby remis i to z Realem, ale jakoś mniej jadu da się wczuć na stronie? Po meczu z Sociedad musiałam sobie zrobić przerwę, bo nie dało się wytrzymać niektórych komentarzy. Teraz jest lepiej. Nie wiem czy to przez to, że zagraliśmy w miarę dobrze, więc i żal nie jest taki wielki, czy to powrót Iniesty zadziałał na wielu jak balsam, ale cieszę się, że mogę bez obaw wchodzić na moją ulubioną stronę, bo czytanie jak ludzie naskakują na siebie i piłkarzy nie jest miłe.

24

Ciężkich decyzji?! Gdyby ta patologiczna liga z ich patologicznym sędziowaniem wprowadziła powtórki, to nie byłoby żadnych ciężkich decyzji.

4

Cholerny Ramos. Czasami nienawidzę go bardziej niż wiecznie nadętego Ronaldo. Ja nie wiem jak on to robi, gdybym była przesądna naprawdę uznałabym to za jakieś czary. Po części sami jesteśmy sobie winni, bo Ney i Leo nie wykorzystali stuprocentowych sytuacji, ale nie ma też co ich winić. Ciekawe czy ten gol dla Realu miałby miejsce, gdyby zamiast Denisa wszedł Umtiti. Zawsze to jakieś dodatkowe centymetry w obronie.

Na plus, niewielki bo niewielki, na pewno jest to, że wciąż jesteśmy w grze. Iniesta wrócił, więc nie przewiduję już męczarni czy niespodzianek w większości meczów.
A skoro o Inieście mowa, ten człowiek jest genialny. Gdyby nie był żonaty, już łapałabym stopa do Barcelony, żeby mu się oświadczyć. Sama jego obecność podziałała zbawiennie na drużynę. To jest jednak Andres. Nie zawsze strzela, nie zawsze asystuje, ale jego gra... Coś wspaniałego. Dzień w którym odejdzie z Barcelony będzie jednym z najsmutniejszych dni w moim życiu.

5

Potrzebny jest Iniesta, na nim MSN nie robi wrażenia i nie będzie liczyć na cud z ich strony jak to jest w przypadku Ivana i Andre tylko sam weźmie sprawy w swoje ręce. Myślę że 45 minut spokojnie powinien dać radę pociągnąć bez odnowienia kontuzji, o ile oczywiście nikt go mocno nie sfauluje.

0

Już za chwilę 90 minut emocjonalnej masakry. Niezależnie od wyniku po tym meczu przydadzą się jakieś środki na uspokojenie. Najlepiej mocne :D

0

Zaczynam się denerwować, już mi niedobrze i z każdą chwilą będzie już tylko gorzej. Dobrze, że jutro mam wolne, bo do niczego bym się nie nadawała w robocie :D

0

Lucho ewidentnie nie chce ryzykować zdrowia Iniesty, choć można się zastanawiać, czy większym obciążeniem nie będzie wejście z ławki i ewentualne gonienie wyniku niż rozpoczęcie od pierwszej minuty.
No nic, zobaczymy jak to będzie. Jestem pewna, że chłopaki się zepną i dadzą na początku radę bez Andresa, a potem nasz kapitan wejdzie i pomoże jak będzie trzeba.

1

Czyżby zamierzał ją założyć po swój trykot i ewentualnie ją pokazać, jeśli strzeli?

0

No chyba że musisz za to płacić ekstra :D

1

Jak ktoś szybko dochodzi do siebie, to nie widzę powodu, by nie rozgrzać się przed przygarnięciem jakiejś dziewczyny :D

0

A czy trzeba wybierać? :D
http://i.imgur.com/c7NJRa2.gif?noredirect

0

To idol z dzieciństwa, a nie aktualny. Młodym chłopakom napakowany strong man łatwo zaimponuje :P Jakąś wielką fanką nigdy nie byłam, ale pamiętam jak siedziałam z koleżanką u niej w domu i oglądałam Pudziana z wielkim zainteresowaniem, bo fajnie się na to patrzyło :D

0

Still too easy :D Następnym razem pozbądź się dowodów z linku :D

0

Quiz byłby trudniejszy, gdyby jej imię i nazwisko nie widniały w linku :D

1

Rozumiem lubić jednocześnie Coca Colę i Pepsi, albo Nike i Adidasa, ale żeby kibicować dwóm największym rywalom? Twój kolega coś kręci :D Pewnie jest bardziej neutralny i po prostu cieszy się hiszpańską piłką. Ale co ja tam wiem, może to jednak możliwe kibicować Realowi i Barcy jednocześnie, i po prostu się nie znam :P

1

"Zrobi co trzeba" ergo wykona swoje obowiązki, do których należy m.in. strzelanie bramek.
"Reszta pomoże" ergo dołożą cegiełkę do tego zwycięstwa chociażby broniąc ataki Realu czy rozgrywając.
Nie wiem gdzie tu uzależnienie od Messiego i nic nie robienie przez resztę.

0

Gdyby tak było, na tym etapie rozmawialiby już o polityce :D

0

Kiedyś siedziałam na obiedzie u babci, mieszkanie na parterze, więc wszystko ładnie widać przez okno. Jej sąsiad zaczął myć swój samochód, taki lepszej marki. Moja rodzinka przez dobre piętnaście minut to komentowała, a auto nie było nawet nowe i wszyscy byli dopiero po pierwszej kolejce :D

29

Nie pochwalam takiego zachowania, ale śmiesznie wygląda Leo powalający praktycznie wyższego o głowę i masywniej zbudowanego od niego Pepe.
http://vicsaelbarca.tumblr.com/post/153957546859/tudopassanjr-leo-taking-pepe-down-tho
A najśmieszniejsze jest chyba to, że Gerard w ogóle nie wygląda na zaskoczonego, jakby ćwiczyli to na treningach :D

0

Uf, Bayern wyrównuje. Jeszcze ze dwie poproszę :D

0

Wybieram odpowiedź numer cztery.
https://66.media.tumblr.com/19a18cd4be4935a545bf3f8016f34ae2/tumblr_mp0rmsboTP1rlq66wo1_400.gif
Jak to mawiają, jeśli mam wybierać pomiędzy złem a złem, wolę nie wybierać wcale :D

1

Oj dostawi się cztery ściany, walnie jakiś sufit i studio jak ta lala :D

2

Mój brat na szczęście będzie w robocie. Nie da się słuchać jego psioczenia na Barcelonę, nazywania jej bandą symulantów, rzucania obelg w stylu srarcelona czy życzenia Leo połamanych nóg w kolanach. To nieuleczalny przypadek już :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?