0

Cała płyta Studia Accantus.

3

Na trenerce znam się tyle co na fizyce kwantowej - wcale. Nie zwracam też bardzo uwagi na decyzje kadrowe Lucho, nie interesują mnie zbytnio, więc dlatego nie zamierzam oceniać, czy stosowanie dwóch czy jednej zmiany zamiast wykorzystywanie ich kompletu jest słuszne czy nie. Zapytałeś, zasugerowałam wyjaśnienie, ale oceniać go nie będę, bo po prostu nie mam do tego niezbędnej wiedzy, więc nie będę się mądrzyć. Wiem że Ciebie interesują kwestie taktyczne, bo wielokrotnie już widziałam jak poruszasz ten temat, na zdrowie niech Ci będzie, ja pozostanę przy podziwianiu taktyki w praktyce, a nie jej dogłębnym analizowaniu.

5

Odnoszę wrażenie, że taki jest po prostu jego styl trenerski. Słuszny czy nie, nie mnie oceniać.

0

No ale Mirosławski właśnie jest kibicem Realu, wspominał o tym ze dwa razy, a na pewno raz w wywiadzie z Dissblasterem. Ćwiąkała z kolei coś tam kiedyś mówił, że nie kibicuje ani jednym ani drugim i stara się cieszyć futbolem obu drużyn.

5

Autentyczne zdjęcie bramkarza w chwili rozpoczęcia wspólnej akcji Iniesty i Messiego.
https://cdn.meme.am/cache/instances/folder944/47289944.jpg

1

A daj pan spokój, komu by się chciało oglądać tyle meczów, skoro można spojrzeć na podsumowanie spotkania, zobaczyć kto ile strzelił goli i z czystym sumieniem oddać głos na Ronaldo? :D

0

Ze względu na Krychowiaka byłoby fajnie, gdyby i on, i klub się ogarnął, ale ponieważ grają z nami, to niech wrócą na właściwe tory dopiero po dwumeczu.

1

Już któryś raz oglądam skrót wczorajszego meczu i dalej mam ciary podczas oglądania Leo i Iniesty mijających zawodników Espanyolu jak jakieś pachołki. Bycie tak dobrym powinno być karalne.

7

La Rambla - bawi i uczy :D

7

Reszta powinna dać radę. Będzie Iniesta, Busi, Masche i Umtiti. Kto wie, może Paco w końcu strzeli gola w oficjalnym meczu, a jak nie, to zawsze jest jeszcze Arda i Rafinha. Kto jak kto, ale MSNP zasłużyli na wcześniejsze urlopy, bo często grają najwięcej i odwalają największą robotę.

6

Ten gif przestanie być aktualny dopiero po zakończeniu kariery przez Leo.
https://68.media.tumblr.com/5d92711744696fb57824e2cbea6286ee/tumblr_inline_oiegtqj0Rh1rc8ufh_500.gif

0

Leo stoi w miejscu, na pewno konfiguruje haxy :D

0

O mój Boże, wstyd mi za samą siebie, żeby takiego babola walnąć :D

18

Może za wcześnie na wróżbiarstwo, ale coś czuję, że Barca wraca na zwycięską ścieżkę i z PSG nie będzie co zbierać w lutym :D

53

Wciąż nie mogę uwierzyć, że zrobił coś takiego. Miałam ochotę skandować jego nazwisko nawet w domu. On i Iniesta to dwaj geniusze.

36

Suarez w uproszczeniu to Suarez przewracający się tylko po to, by zaraz potem strzelić gola przeczącego prawom fizyki :D

39

Ja nawet na PS takich zagrań nie potrafię zrobić, a on to robi w prawdziwym życiu :D

0

Leo chyba ktoś zapomniał powiedzieć, że to nie gra komputerowa i że takie akcje jak te w jego wykonaniu nie powinny być możliwe :D

5

Nie chcę zabrzmieć jak kibic sukcesu ale... za takie mecze kocham Barcę! Pełna kontrola, świetna gra każdego z zawodników, która przyćmiewa jakieś mniejsze błędy. Nic tylko oglądać i zachwycać się.

3

Zazdroszczę. Teraz jak oglądam Leo, to żałuję że wcześniej nie zainteresowałam się piłką nożną. Tyle z jego kariery mnie ominęło, a powtórki meczów to jednak nie to samo.

6

Co ten Leo zrobił to nie mam pytań. Nie oglądam go od początku jego kariery, ledwo od 2012 roku, ale on wciąż zachwyca. Chyba się poryczę, gdy skończy karierę, bo coś czuję, że drugiego takiego już nie będzie.

0

1. Leo
2. Iniesta
3. Busi
4. Pique
5. Alba

1

Nie szerz herezji :D

0

Kibice może i nie, ale widać zarządowi to wystarcza. Wenger zapewnia im stałe miejsce w tabeli, nie muszą się bać spadku, bo zawsze w tej pierwszej piątce będą. Nie rozbija w każdym kolejnym okienku banku, by ściągnąć jakąś gwiazdę, więc budżet klubu jest stabilny, a i pewnie jakieś zyski przynosi. A że kibice niezadowoleni? Trudno, ci najbardziej wierni i tak zostaną, i dość dużo ich będzie, by co tydzień zapełniać stadion po brzegi.

0

Jestem nieobiektywna, bo lubię brodaczy :D Bez brody też mu było dobrze, ale zarost dodaje mu jakieś +100 do seksapilu :D

0

Denis i Iniesta razem w podstawie. Jestem na tak :D

2

To Internet, tutaj nigdy nie możesz być za bardzo ostrożnym czytając niektóre informacje :D

12

Będę tęsknić za żarłaczem białym. Dobrze że broda została :D

0

A co? Nie jest to logiczny argument? Kasę dostają taką samą niezależnie od miejsca w tabeli, co roku grają w Lidze Mistrzów, mimo wszystko biją się zawsze o tego mistrza, od czasu od czasu wygrają jakieś mniej ważne trofeum i wszyscy są zadowoleni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?