Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Przeniesie się do Chin :D
0
Dlaczego? Bardzo sprytne podejście, też bym tak robiła :D
12
Diss po prostu próbuje być na siłę obiektywny. Tyle. I niestety mu to nie wychodzi, bo chcąc pokazać, że nie najeżdża tylko na Real, że zawodników Barcy też potrafi skrytykować, czepia się byle czego byle tylko wyjść na obiektywnego eksperta, który pozbawiony jest subiektywnego spojrzenia i wszystko ocenia sprawiedliwie.
21
Jeśli go ukarzą, to Barca powinna jakoś zareagować. Gerard nie powiedział nic obraźliwego jak kiedyś mu się zdarzyło na boisku. Nie powiedział też, że Real jest faworyzowany, bo tylko napomknął, że sędziowie odwalili niezłą manianę także w meczu Realu z Sevillą. To będzie śmiech na sali, jeśli jego ukarzą, a Aduriza, który po całym zdarzeniu śmiał się Samuelowi w twarz, już nie.
Nie mogę się doczekać, kiedy Gerard będzie mógł w końcu swobodnie mówić o wszystkim co myśli, teraz mimo wszystko wciąż ograniczają go te wszystkie trybunały, ale po zakończeniu kariery będą mogli mu skoczyć.
20
Cytując klasyka:
https://68.media.tumblr.com/4b901e7c32d5d3cd81470dbc57a660c4/tumblr_inline_ojbru6Vp5S1s3747m_500.gif
2
Nawet nie jestem zła na wynik, bardziej wkurza mnie to, że mogło być naprawdę krok od tragedii, a Aduriz jeszcze się później śmiał, gdy Umtiti z nim gadał.
1
Całkiem autentycznie się dusił, normalnie jakby nie mógł złapać oddechu naprawdę.
Nie wiem czemu pozwalają w Tworkach na internet, ale powinni go czym prędzej wyłączyć.
3
Już nie przesadzajmy, piłkarze są po przerwie świątecznej, dadzą radę dwa trudne mecze rozegrać w przeciągu kilku dni.
1
No skoro wszyscy pchają Pique na stołek, to musi zostać tym prezydentem.
https://31.media.tumblr.com/0207f76ce86e739c1a320df92e348a3f/tumblr_inline_nq6xmi1vry1qk1op9_500.gif
4
A więc tak czuli się przez ostatnie lata kibice Realu, gdy Barca wygrywała wszystko. Nieprzyjemne uczucie.
15
Solidny bramkarz czy ręcznik. Hmm... trudny wybór.
7
W sensie nie od razu zaskakuje i trzeba odczekać zanim można kliknąć w jedną z ikonek? Bo jeśli o to chodzi, to mnie też tragicznie działa.
8
Trudno o dowiedzenie się czegoś ciekawego, kiedy dziennikarze w kółko zadają te same pytania, na które Lucho nawet nie może odpowiedzieć bez wywoływania shitstormu. Można by z tych pytań ułożyć bingo.
- Zawodnik x miał kontuzje, czy jest już gotowy do gry?
- Zawodnik x nie dostał powołania, czy coś go boli?
- Zawodnik x nie dostał powołania, czy jego postawa na treningach jest niezadowalająca?
- Drużyna x jest w słabej formie, czy wygracie?
- Drużyna x jest w dobrej formie, czy wygracie?
- Kto zagra na pozycji x, zawodnik x czy y?
- Czy zostaniesz na kolejny rok?
- Czy zawodnik x przedłuży kontrakt?
- Czeka was x meczów w tym miesiącu, czy dacie radę?
- Macie x punktów straty do lidera, czy wygracie ligę?
- Czy przeciwnik x to dobre losowanie?
- Czy możesz połechtać nieco ego Messiego opowiadając jaki jest wspaniały?
2
Fajne zdjęcie :D
Gerard jest jednym z najważniejszych piłkarzy tej drużyny. Nie wiem jak Lucho to zrobił, ale cieszę się, że wykrzesał z niego jego potencjał.
2
Największego raka to ta strona dostaje, gdy gra Barca i nie daj Boże przegrywa. Podczas meczów Realu jest coból prawda ból rzyci, ale potrafi też być śmiesznie :D
0
U Ciebie chyba też, bo w drugiej wypowiedzi się poprawiłam i odniosłam do zabierania obu pań ;)
2
W sumie ją rozumiem. Ważna gala, obok ciebie gwiazda piłki nożnej, wszędzie błyskają flesze, ogląda cię pół piłkarskiego świata... a po drugiej stronie ukochanego jego mamusia. Na jej miejscu też bym miała o to pretensję :P Dziwię się, że mama Ronaldo nic sobie z tego nie robiła, chyba rzeczywiście nie lubiła dziewczyny, a ponieważ ma ważniejszą pozycję w życiu syna, to Irina była z góry skazana na porażkę w tym konflikcie.
17
Co za problem było zabrać i mamę, i Irinę? W sumie było to do rozwiązania, ale skoro łatwiej było im się rozstać niż próbować, to widać związek nie miał dużych szans na przetrwanie. Ja wiem, że mama jest tylko jedna i w ogóle, ale nie mówimy tu o sytuacji, gdzie do wyboru jest mama albo sąsiadka, tylko mama albo dziewczyna. Mimo wszystko od czasu do czasu wypadałoby ukochaną zabrać na oficjalną galę zamiast mamusi, która też powinna jednak usunąć się trochę w cień, a nie robić za osobę towarzyszącą, jakby to było przedszkole i Ronaldo innej osoby do wyboru nie miał :D
0
Zobaczycie, zrobią comeback i albo wygrają albo minimalnie przegrają jak my :D
0
Przez to że jest Gerard, mam wątpliwości czy ta jedenastka to nie ściema :D Choć już obecność Ramosa, Silvy czy brak Suareza świadczą o jej prawdziwości :D
1
Bloodborne. Klimat miażdży, fajna fabuła i ciekawi bossowie.
0
Mnie tu brakuje Dream Theater i takich ich arcydzieł jak Octavarium czy A Change of Seasons, ale cóż, nie można mieć wszystkiego, a DT nie są ani za bardzo popularni w Polsce, ani w radiach :P
19
Kluczowy gol w finale robi swoje. Choćby przez cały rok z jego winy padało dla przeciwnika milion bramek, to i tak docenią Ramosa za tego jednego gola.
3
O, nawet Genesis się znalazło i to z jakim utworem :D
Pierwsze miejsce mi ni ziębi, ni grzeje. Uwielbiam Queen, ale Bohemian Rhapsody nie jest według mnie ich najlepszym utworem.
0
Nie, to transmisja prosto z BBC, więc wszystko jest w oryginale bez żadnych napisów.
1
Znalazłam stream na godzinę przed emisją w Anglii i leci sobie. Zostało jakieś 6 minut do końca. Strona nazywa się watchallchannels.com
0
Kto by tam czekał do 23, ja już oglądam :D
1
Streszczenie 2016 roku.
http://tikistitch.tumblr.com/post/155226576046/boopifer-governmentputa-beigency-2-0-1-6
0
A niech gra, ma teraz wolne, a treningów chyba nie opuszcza na rzecz CS'a :P
8
Niektórzy dalej nie ogarnęli, że kobiety nie rodzą się z makijażem i czasami go zmywają :D