Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Gea już im się nie podoba? :D
16
W końcu obejrzałam skrót wczorajszego meczu i aż mi się ciepło na sercu zrobiło, gdy zobaczyłam jak reszta drużyny cieszy się razem z Paco z jego gola. Wszyscy byli tacy dumni z niego :D
45
Kolejni prują się o pieniądze? No tak, bo Bayern przecież kupuje piłkarzy za papierki z Monopoly.
7
Nie ma Ramosa, czy ja śnię? :D
0
Mam zasadę nie dyskutować z osobami, które używają w jednym zdaniu słów "prawdziwy" i jakiejś narodowości. Źle mi się kojarzą, rozumiesz.
0
Ojej, tak mi przykro, prawdziwy Cule i Katalończyku.
Tak naprawdę to nie.
0
Bo mógł.
0
I czy będzie to prawdą.
0
No to się oskarży jak będą dowody. TAS nie jest ponad prawem, też można ich oskarżyć i też ktoś może ich sądzić.
Nie twierdzę, że do czegoś doszło, ale jednak śmierdzi mi to wszystko strasznie i bardzo chciałabym znać szczegóły tego wszystkiego choć raczej się tego nie doczekam. Dobrze jednak byłoby nie zamiatać tego pod dywan, udawać że w sumie nic się nie stało i że powinniśmy się skupić na Barcelonie.
0
Okej, jeśli za jakiś czas jednak podadzą wszystkie szczegóły, to wszystko odszczekam, ale póki ci nie zawaham się powiedzieć, że to wszystko grubymi nićmi szyte. Nigdy nie byłam jakoś szczególnie przekonana, że Real wszystko załatwia pod stołem przy użyciu wypełnionej po brzegi koperty, ale to co się ostatnio dzieje jest śmieszne. Co tu ukrywać? Po co prosić o dyskrecje, gdy nie ma się nic na sumieniu? Jeśli wszystko było załatwione zgodnie z prawem, czego tu się bać? Po co bawić się w jakieś tajemnice? Boją się, że jednak ktoś sypnie i przyzna się do łapówkarstwa, czy co?
22
Sztuczny to by był, gdyby wykupił sobie miejsce w Bundeslidze. To że mają pieniądze i istnieją od niedawna nie czyni ich sztucznym tworem. Każdy klub kiedyś powstawał, żaden od początku nie miał bogatej historii i gabloty pełnej trofeów.
0
O nie, co on ze sobą zrobił? :D
12
Mówisz, że nie docenią, a może jakiś wielbłąd przez całe swoje życie, odkąd był małym cielakiem, marzył o śniegu i w końcu po wielu latach go dostał. Ty nieczuły egoisto!
0
Ty miałeś śnieg przez większość swojego życia, na Saharze widzą go raz na kilkadziesiąt lat. Zawsze mogłeś mieć gorzej :D
1
Mnie się podoba w każdym wydaniu z brodą, ale jestem nieobiektywna bardzo, bo Leo i Gerard to mój top jeśli chodzi o najprzystojniejszych mężczyzn i niepodzielnie rządzą na pierwszym miejscu :D
10
Czas umierać, widziałam już wszystko.
1
Nie miał za co przepraszać, ale żeby nie psuć atmosfery wokół swojej osoby wolał jednak to zrobić. Chyba polubię tego pana, wydaje się mieć głowę na karku, nawet z oczu mu dobrze patrzy. Może dzięki niemu na dobre zakończy się polowanie na kości podczas derbów.
1
Może Watch Dogs 2? Nie grałam, ale planuję sobie kupić, bo na gameplay'ach wygląda fajnie.
21
Z pozdrowieniami dla wszystkich ludzi siedzących w FIFA i podejmujących tam decyzje.
http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/12/f3118cb758bbc67e4e218fda245ca795.jpg
5
Guti zachowuje się jak upokorzony dzieciaczek, który po zobaczeniu sztuczki twierdzi, że też by tak potrafił, ale z jakiegoś powodu nie chce tego pokazać. Ale na pewno umie. Z tym że tutaj przerzuca to twierdzenie na innych, wciąż grających piłkarzy :D
Okiwaj połowę składu przeciwnika challenge! Nominuję Neymara, Bale'a, Cristiano, a nawet Modricia, by powtórzyli wyczyn Iniesty i Leo. Czekam :D
5
Inaczej, po co komu forum, gdy jest La Rambla? :D
Jasne, jest tu bajzel, a i czasami raka można dostać czytając niektóre posty, ale mimo wszystko fajnie jest tu siedzieć :D
4
Zapewne naszym, inne pewnie by jakoś nazwał :P
0
Nie doceniasz sprytu ludzi, naprawdę. Jak komuś zależy, to nawet będąc kompletnie szalonym przejdzie wszelkie niezbędne testy i zdobędzie broń. Psychole mają to do siebie, że poznajesz kim są dopiero, gdy jest już za późno. Poza tym naprawdę niewiele potrzeba, by człowiekowi posiadającemu broń odwaliło, bo nagle dostał nieco więcej władzy i możliwości niż miał wcześniej. Zresztą po co ktoś ma przechodzić testy? Gdy broni jest więcej, to i łatwiej ją ukraść. Nie wierzę, że wszystkie egzemplarze porządnych obywateli będą zawsze będą gdzieś bezpiecznie schowane. Ludzie nosiliby ze sobą broń w różne miejsca, wystarczy przyuważyć, dać w łeb z zaskoczenia i już jakiś podejrzany element jest w posiadaniu broni.
2
Żeby to jeszcze było takie proste. W Ameryce wielu obywateli ma broń, a jakoś nie ma przez to mniej masowych strzelanin. Żeby ten plan miał sens, ludzie musieliby systematycznie trenować na strzelnicy. Wszyscy. Co ci po broni, jak nie umiesz jej poprawnie użyć i albo zrobisz krzywdę sobie albo komuś innemu? Poza tym w chwili zamachu czy innej strzelaniny, ciężko jest zwykłemu, szaremu człowieczkowi zachować zimną krew i w porę odpowiedzieć własną serią celnych strzałów.
10
Mało to wariatów chodzi po tym świecie? Po co im jeszcze ułatwiać dostęp do broni?
0
Nie no, trochę beka :D
0
Aż dziwne, że wymienił też Neymara.
1
To co zwykle. Dawniej takie rzeczy też się działy, tylko nie dowiadywałeś się o tym w kilka minut po zdarzeniu.
11
Powiedziałem, że ty i koledzy sprowokowaliście kibiców Valencii do rzucenia w was butelką, ergo uznałem was za winnych tego incydentu. Obraziłem się też na was, bo zbojkotowaliście moją śmieszną i nielogiczną galę, gdzie zwycięzców wybierały specjalnie wytrenowane małpy mające wybierać tylko graczy Realu lub Atletico. Ale graj w La Liga dłużej, bo piniążki!
25
Żadnego Hiszpana? No coś takiego.