0

Ja nie twierdzę, że nie, mówię tylko jak dla mnie brzmi arabski, który też jest dla mnie spoko :P

0

Ten arabski brzmi trochę jak niemiecki tylko bardziej miękko :D

0

Jeszcze skończy się tym, że stracą więcej bramek niż Legia w dwumeczu z BVB :D

1

Czy w tym meczu gra Barca? Jeśli tak, odpowiedź może być tylko jedna - jest :D

6

Fajny, przyjemny meczyk na rozluźnienie, podoba mi się :D

0

Chyba jednak Suarez :D

4

Może Masche w końcu strzeli gola i nie będzie to karny, samobój albo główka tylko coś z akcji. Mógłby parę razy spróbować :D

0

Klubowe Mistrzostwa Kataru :D

0

Ukradli Messiemu cień :D

0

Taki stary koń, a za dorosłym facetem będzie łaził :D

1

Messiego każdy zaczepia i prosi o zdjęcie, podziwiam go że to znosi na taką skalę :D

56

W Turkmenistanie znają się lepiej na piłce niż w Hiszpanii, no nieźle :D

1

Wypowiedź napisana tylko po to, żebym mogła później przeczytać Twoją analizę :D

6

Ja sądzę, że dobrze że się odezwał. To że jest piłkarzem i zajął miejsce w tym plebiscycie, nie znaczy że nie ma prawa go komentować, zwłaszcza jeśli się z wynikami nie zgadza. A że zrobił to emotkami? Forma przekazu jak każda inna, w Internecie i to na na Twitterze, gdzie jest mocne ograniczenie znaków, nawet wskazana. Bądźmy szczerzy, takich piłkarzy jak Lewy prędzej posłuchają niż nas - kibiców. Jeśli coś ma się zmienić w przyszłych plebiscytach, to na pewno nie po naszych komentarzach, a prędzej po komentarzach Lewego i innych graczy.

0

Patologia i tyle. Dobrze że chociaż zabawna, bo tak bym się niepotrzebnie denerwowała :D

3

Nie wywołuj wilka z lasu, bo zrobią i wszystkie miejsca zajmie Lewandowski :D

0

Ronaldo zwycięzcą?!

0

Uf, dobrze że już koniec, mogę się zająć czymś mniej absurdalnym :D

4

https://zapodaj.net/images/8de7ce3d27359.gif
No dobra, pośmialiśmy się, a kiedy ten plebiscyt? :D

0

Z tym że z kabaretów nie da się śmiać na trzeźwo, a z France Football i owszem :D

1

Trochę już za późno na bycie sensownym, wybranie Gigiego na dziewiątym miejscu nie uratuje ich przed kompromitacją :D

1

Dobrze, że w ogóle jakieś dostał, niektórzy nie mieli takiego szczęścia.

2

Sens i logika tego plebiscytu już dawno poszły się kochać :D

4

Nie wiem co się dzieje, ale jest śmiesznie :D A od piątego miejsca zacznę płakać i powtarzać sobie, że to się nie dzieje naprawdę :D

1

O tym samym pomyślałam. A dla Leo nagroda pocieszenia, za heroiczny powrót do reprezentacji.
Ten plebiscyt jest tak absurdalny, że nie zdziwiłabym się, gdyby tak było :D

3

Jest Zlatanem. I to chyba wszystko, w czym był lepszy.

8

Gdy się dowiedziałam, że będę mogła śledzić na żywo przyznawanie nagród, nie sądziłam że czeka mnie taki kabaret :D

2

Może jestem nieobiektywna, ale naprawdę jestem ciekawa kogo jeszcze umieszczą przed Lewym i jak to uargumentują :D

3

Pogba lepszy niż Lewy. Dawać tlen, duszę się ze śmiechu xD

2

Lewy tylko 16? Redakcja Onetu już chlipie w kącie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?