Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie twierdzę, że nie, mówię tylko jak dla mnie brzmi arabski, który też jest dla mnie spoko :P
0
Ten arabski brzmi trochę jak niemiecki tylko bardziej miękko :D
0
Jeszcze skończy się tym, że stracą więcej bramek niż Legia w dwumeczu z BVB :D
1
Czy w tym meczu gra Barca? Jeśli tak, odpowiedź może być tylko jedna - jest :D
6
Fajny, przyjemny meczyk na rozluźnienie, podoba mi się :D
0
Chyba jednak Suarez :D
4
Może Masche w końcu strzeli gola i nie będzie to karny, samobój albo główka tylko coś z akcji. Mógłby parę razy spróbować :D
0
Klubowe Mistrzostwa Kataru :D
0
Ukradli Messiemu cień :D
0
Taki stary koń, a za dorosłym facetem będzie łaził :D
1
Messiego każdy zaczepia i prosi o zdjęcie, podziwiam go że to znosi na taką skalę :D
56
W Turkmenistanie znają się lepiej na piłce niż w Hiszpanii, no nieźle :D
1
Wypowiedź napisana tylko po to, żebym mogła później przeczytać Twoją analizę :D
6
Ja sądzę, że dobrze że się odezwał. To że jest piłkarzem i zajął miejsce w tym plebiscycie, nie znaczy że nie ma prawa go komentować, zwłaszcza jeśli się z wynikami nie zgadza. A że zrobił to emotkami? Forma przekazu jak każda inna, w Internecie i to na na Twitterze, gdzie jest mocne ograniczenie znaków, nawet wskazana. Bądźmy szczerzy, takich piłkarzy jak Lewy prędzej posłuchają niż nas - kibiców. Jeśli coś ma się zmienić w przyszłych plebiscytach, to na pewno nie po naszych komentarzach, a prędzej po komentarzach Lewego i innych graczy.
0
Patologia i tyle. Dobrze że chociaż zabawna, bo tak bym się niepotrzebnie denerwowała :D
3
Nie wywołuj wilka z lasu, bo zrobią i wszystkie miejsca zajmie Lewandowski :D
0
Ronaldo zwycięzcą?!
0
Uf, dobrze że już koniec, mogę się zająć czymś mniej absurdalnym :D
4
https://zapodaj.net/images/8de7ce3d27359.gif
No dobra, pośmialiśmy się, a kiedy ten plebiscyt? :D
0
Z tym że z kabaretów nie da się śmiać na trzeźwo, a z France Football i owszem :D
1
Trochę już za późno na bycie sensownym, wybranie Gigiego na dziewiątym miejscu nie uratuje ich przed kompromitacją :D
1
Dobrze, że w ogóle jakieś dostał, niektórzy nie mieli takiego szczęścia.
2
Sens i logika tego plebiscytu już dawno poszły się kochać :D
4
Nie wiem co się dzieje, ale jest śmiesznie :D A od piątego miejsca zacznę płakać i powtarzać sobie, że to się nie dzieje naprawdę :D
1
O tym samym pomyślałam. A dla Leo nagroda pocieszenia, za heroiczny powrót do reprezentacji.
Ten plebiscyt jest tak absurdalny, że nie zdziwiłabym się, gdyby tak było :D
3
Jest Zlatanem. I to chyba wszystko, w czym był lepszy.
8
Gdy się dowiedziałam, że będę mogła śledzić na żywo przyznawanie nagród, nie sądziłam że czeka mnie taki kabaret :D
2
Może jestem nieobiektywna, ale naprawdę jestem ciekawa kogo jeszcze umieszczą przed Lewym i jak to uargumentują :D
3
Pogba lepszy niż Lewy. Dawać tlen, duszę się ze śmiechu xD
2
Lewy tylko 16? Redakcja Onetu już chlipie w kącie :D