Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
RIP piękne włosy :(
4
Ich pozycja w tabeli jest ch*****, ale stabilna. Ot dlaczego.
3
Okej, gra Realu powoli zaczyna mi wyglądać na sprawę dla Winchesterów.
3
Szacun, masz czas pisać z boiska :D
5
Czy to za wiele by marzyć o golu Kashimy w doliczonym czasie dogrywki? Taka piękna karma by była.
0
Każdemu jego porno :D
4
https://zapodaj.net/132b9e45683e9.jpg.html
https://zapodaj.net/4f67b0de3d4d8.jpg.html
https://zapodaj.net/6fbf278d49417.jpg.html
https://zapodaj.net/fd9aad5d0b034.png.html
https://zapodaj.net/21c937f038b9d.jpg.html
https://zapodaj.net/9e7c98b2a43af.png.html
https://zapodaj.net/156299e5a8e80.jpg.html
Już kilka razy gościły u mnie na telefonie i ładnie się prezentowały, zwłaszcza piąta pozycja :D
0
Niektórych na pewno skuszą pieniądze, ale wielu na pewno nie pójdzie do Chin za żadne pieniądze. To jednak inna kultura, nowy język i zwyczaje. Większość piłkarzy ma dzieci w wieku szkolnym albo nawet przedszkolnym i choć jest to dobry wiek do nauki nawet chińskiego, bo dzieci szybko kumają, to jednak taka przeprowadzka dla kilkulatka, który zdążył już znaleźć sobie przyjaciół obecnym miejscu zamieszkania, byłaby bardzo ciężka. Nawet przeprowadzkę w obrębie Europy mógłby taki kajtek kiepsko znieść. Niby można by się było wyprowadzić samemu, ale co to za życie z dala od żony/dziewczyny i dziecka, gdzie możliwość odwiedzania ich byłaby mocno ograniczona, bo po co się męczyć z cotygodniowymi lotami na inny kontynent czy przywożeniem rodziny do siebie na tych kilka godzin?
Chińczycy nie mają szansą na stworzenie jakiejś konkurencji dla Europy, zwłaszcza ściągając graczy z Europejskich lig, bo po prostu 3/4 zawodników nawet nie będą chcieli tam pójść.
7
A my się męczyliśmy z Malagą i nic nie wymęczyliśmy. Z kolei z Sevillą wygraliśmy. Typowa piłka nożna :D
9
Wolę magiczne biodra Shakiry :D Duże tyłki mnie nigdy nie przekonywały :P
6
Szczerze? Pierwsze co przyciągnęło mój wzrok to tyłek Antonellli, bo nie dość że jest w centrum zdjęcia, to jeszcze jest w cholerę duży, a przez co dla mnie także nieatrakcyjny. Z tego powodu szybko mój wzrok powędrował na tatuaże Leo i jego tyłek :D
2
Czas popsuć im statystykę. Gerard i Samuel w pole karne, i taktyka "na Real", jeśli MSN nie da rady z akcji.
0
Gdyby to był film, mewa powróciłaby po kilku dniach i została najlepszym przyjacielem tego bramkarza :D
0
Tak.
2
Życzliwa relacja nie oznacza bliskiego przyjaciela czy chociażby bliskiego znajomego. Nie widzę Leo i Ronaldo jako ziomków rozmawiających raz w tygodniu przez telefon, więc nie wydaje mi się, by zaprosił go na imprezę, gdzie z reguły zaprasza się głównie rodzinę i najbliższych przyjaciół. Ja np. byłam na ślubie kolegi z pracy, ale na weselu już nie, bo nie byłam zaproszona choć widzimy się codziennie i znamy się w miarę dobrze. Ale nie mój ślub, może Ronaldo będzie też na imprezie, o ile ta w ogóle się odbędzie, kto wie :D
0
Na ślub może i go zaprosi, ale na imprezę, która odbędzie się po już raczej nie :D
3
O nie, jeden film na pićdzisiąt dotyczy osoby o odmiennym kolorze skóry i odmiennej orientacji niż ja. Nikt już nie robi filmów o heteroseksualnych facetach, jesteśmy grupą uciśnioną, wszędzie wpychają nam poprawność polityczną. To nic, że wielu twórców nadal boi się umieszczać w swoich filmach PoC w rolach głównych charakterów. To nic, że ludzie LGBT są obśmiewani w kinie. To nic, że należę do najbardziej uprzywilejowanej grupy na świecie - czuję się uciśniony, bo zrobili film o homo murzynie!
Tak będzie. Zawsze tak jest. I najgorsze jest to, że to nawet nie jest hiperbola :D
3
Słowa "poprawność polityczna" i "homopropaganda" zostaną podczas komentowania użyte jakieś... milion razy. Can't wait! :D
1
Tracimy i bez powtórek, bo sędzia nie uznaje gola albo odgwizduje spalonego, gdy tego nie ma. Kontrowersje były i będą nawet z powtórkami, ale przynajmniej w jakimś stopniu zostanie zmniejszona szansa na to, że jakaś drużyna zostanie pokrzywdzona, bo sędzia musiał podjąć decyzję w ułamku sekundy, nawet nie zawsze ją dokładnie widząc.
1
Dostaniesz, na telefon też przychodzi.
0
Ach, to tym inspirowane były Mury Kaczmarskiego :D
0
Pierwszy zespół się wykurował, to teraz kontuzje łapią rezerwy :/
4
Dziękować, dobry kolego.
0
Przypomnijcie mi, bo nie chcę walnąć gafy, a do szczegółów mam słabą pamięć. W meczu z Malagą Leo nie zagrał przez stan zdrowia, a Luis za kartki?
0
Zaraz. Czy to nie miało z początku tytułu Łotr jeden, w tym kontekście "a to łotr jeden, no!"? Coś się zmieniło, czy tak tylko skrótowo piszą, żeby lepiej się komponowało na plakatach? :D
5
Szanuję śmieszków, którzy na poważne pytania odpowiadają żartem, ale, kurna, to nawet śmieszne nie było :/
18
Ja nie dostałam. Chyba nie jestem aż tak znana na stronie. Na liście Sałaty też się nie znalazłam :(
0
To chyba tylko w lidze dalej jesteśmy niepokonani z nim w składzie ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Przegapiłam historyczny moment, bo stream się zaciął. Damn it! :D