Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ej, akurat Pique jako 9 nie byłby taki zły, ciąg na bramkę ma :D
0
Na ten moment to nawet ja bym nie chciała Deadpoola blisko nastoletniego Spidermana, bo jego przystawianie się do niego i flirtowanie byłoby niezręczne :D Ale w przyszłości chętnie zobaczyłabym taki crossover. Deadpool może być śmieszny zarówno bez przekleństw jak i nadmiernej krwi, a w duecie z równie pyskatym co on Spidermanem wyszłaby niezła komedia.
0
Obejrzałam zwiastun nowego Spidermana. Niby odgrzewany kotlet, ale kurde, pajączek od zawsze był moim ulubionym bohaterem i jaram się tym filmem niesłychanie! Doczekałam się połączenia Spidermana z MCU, ciekawe czy doczekam się Spideypoola w jednym filmie, bo ich wspólny komiks jest świetny :D No ale najpierw Fox musiałby się podzielić prawami do Deadpoola, a oni chyba nie pójdą na kompromis jak Sony.
0
Ano byłoby. Możesz ten żart zachować na kiedy indziej, na pewno ktoś się zaśmieje :D
2
Nie chodzi o przywiązanie, bo chyba nikt tutaj nawet nie znał tego klubu przed tragedią, ale mi byłoby głupio żartować z tego, gdy pogrzeb odbył się kilka dni temu i rodzina wciąż rozpacza. Czarny humor jest spoko, o ile ma się wyczucie czasu i miejsca ;)
0
Too soon, man.
0
Ja nawet jeszcze nie dostałam paczki, przysłali mi tylko ebooka, a też zamawiałam z opaską, ale bez koszulki. Przy wiadomości z ebookiem poinformowali jednak, że kompletowanie reszty może trochę potrwać :)
12
Miała być kompromitacja, zero punktów, dwadzieścia bramek straconych z samym Realem, a tu proszę :D
0
Przepraszam bardzo, czy ktoś może mi powiedzieć co się odwala w meczu Porto z Leicester? :D
1
Ja bym Ci radziła uważać na Obcego, bo choć gra genialna, to trochę trwa zanim się rozkręci i pojawi się tytułowy Obcy, ale chowanie się przed nim dostarcza niezłych dreszczyków emocji :D No i jednym z największych minusów jest powtarzalność zadań. Ciągle coś nie działa i trzeba to naprawić zanim przejdzie się dalej. Outlast też cierpi na tę samą przypadłość, ale to dużo krótsza gra niż Obcy, więc nie jest to aż tak odczuwalne ;)
4
Outlast to już trochę klasyk, warto zagrać zwłaszcza że niedługo wychodzi druga część :)
0
Co nagle to po diable, jeszcze będzie miał kilka okazji :D
5
Leo miał walnąć hat-tricka, a tu widzę Arda się rozstrzelał :D
2
Mats? Chyba Hummels :D
0
Da się, ale jak masz włosy krótkie, to niestety będzie to wyglądać jakby Ci ktoś inny kolor przeszczepił :D Ombre dobrze wygląda tylko na długich włosach, gdzie da się cieniować. No chyba że walniesz sobie tylko jasne pasemka w dużych ilościach, coś takiego też może fajnie wyglądać :)
1
No trochę tak :D Ale póki nikt nie go nie wyzywa, to odrobina szydery nie jest zła ;)
7
Kapitanie hawk, moje kondolencje. Jak tam się trzymasz, bo wynik chyba niezbyt dla Ciebie ciekawy :D
0
No cóż, Carvajal przeprosił, więc wszystko zostało mu wybaczone. Że Pareira w sumie nie zrobił nic złego i tylko okazał wsparcie rodzinom ofiar, przez co powinno się przymknąć oko na jego "przewinienie"? Panie, co to ma do rzeczy? Przeprosił? Nie! Wincyj kar dla niego, wincyj, bo jeszcze zacznie każdy wypadek drogowy upamiętniać i co wtedy?!
4
Panie, ten spis lektur, to w ogóle dziwny jest. Pan Tadeusz przerabiany rok w rok, co prawda fragmentami, ale ile można :D Mały Książę w ósmej klasie - litości, czemu tak późno przerabiać taką łopatologiczną książkę? :D Fajnie że jest Agatha Christie, tylko szkoda, że jedynie jako uzupełniająca.
1
Nawet gdyby ogłosili upadłość, to i tak ktoś by powiedział, że źle to zrobili :D
0
No i dobrze, niech się wyleczy w końcu, bo będzie potrzebny z Osasuną.
0
Miałam ją kiedyś. Lamiłam jak siemasz :D Szkoda że jak w końcu nauczyłam się grać w strategie, to płytka mi gdzieś zaginęła. Ale wspominam tę grę miło nawet mimo porażek, jakie odnosiłam w kampanii :D
4
Skąd ty bierzesz te Psyducki? :D
0
Lepsze to niż to co się ostatnio działo po remisie z Sociedad :D
0
Mam wrażenie, że nasi pomocnicy cierpią na ten sam syndrom co reprezentacja Argentyny. Widzą Messiego z przodu(w naszym przypadku także i Neya), więc myślą, że on sam coś wymyśli. Tylko że nie zawsze jest to możliwe, gdy Leo jest otoczony przez trzech czy czterech rywali.
0
W Gladbach pewnie wyjdzie drugi garnitur. Iniesta raczej zagra, żeby się rozruszać po kontuzji, Leo raczej też, bo byłby chory gdyby nie zagrał, a reszta to loteria. Może znowu zobaczymy Marlona, np. w parze z Umtitim. Gerard pewnie nie zagra, by oszczędzać nogę na ważniejsze mecze, choć chyba już z nią wszystko okej. Jest też szansa, że oprócz Marlona jeszcze ktoś z Barcy B wyjdzie albo w podstawie albo zmieni któregoś z rezerwowych, bo tacy gracze jak Denis czy Andre pewnie wystąpią. Ten pierwszy może zaliczy debiut w LM w końcu.
W CdR zapewne wyjdzie nieco mocniejsza jedenastka, nie zdziwi mnie wcale obecność całego albo chociaż części MSN, bo trzeba rewanż wygrać. Przy korzystnym wyniku tych ważniejszych ewentualnie zmienić i niech znowu rezerwy z Barcą B się bawią.
0
Lepsze to niż psioczenie na każdego naszego zawodnika. Real ugrał remis, Iniesta powrócił i od razy drużyna zaczęła grać lepiej, koniec baśni, o czym tu jeszcze mówić?
0
Wyścigi ślimaków niejednokrotnie są bardziej pasjonujące niż KSW ;)
2
Porobił jak dzieciaka na orliku :D
2
Jak dla mnie Andre nie zagrał kaszany, po prostu niczym się w sumie nie wyróżniał, grał jak zazwyczaj, bardzo asekuracyjnie i bez polotu, ale wielkich błędów też nie popełniał. Marc też dobrze, przy bramce nie miał za wiele do powiedzenia, a inne strzały wyciągał. Bez ryzyka posyłał też piłki spod swojej bramki.