1

Jestem optymistką, ale nawet mnie trudni zachować optymizm po takiej sobocie. Mimo to wierzę w tę drużynę, bo wiem na co stać ją i ludzi, którzy ją tworzą. Wierzę, że wygramy za tydzień na Anoeta, bo w przeciwnym razie nasza sytuacja, choć nie będzie patowa, znacznie się skomplikuje. No ale to jest Barca, z nią wszystko możliwe.

3

Nie tylko Messi nie grał, Busi też nie grał, a taki był z niego kapitan jak z koziej dupy trąba. Gerard by się lepiej sprawdził w tej roli, bo przynajmniej coś robił. Iniesty też nie było, a on potrafi jednym podaniem załatwić mecz. Ney bez formy albo za bardzo chce, Suarez pauzował. Sorry, ale z takimi zawodnikami i w takiej dyspozycji mało która drużyna by sobie poradziła z tak defensywnie ustawioną Malagą. Jedyny błąd jaki widzę, to nie wystawienie Rakiticia w pierwszym składzie, ewentualnie jeszcze Gomesa. Zresztą do sytuacji dochodziliśmy? Dochodziliśmy. Wielokrotnie zabrakło szczęścia, a sędzia zabrał Gerardowi prawidłową bramkę, więc nie zremisowaliśmy tylko przez absencję Leo.

1

Przynajmniej nie przegrali :D

0

Chętnie posłucham innej wymówki, ale na twoją grę. Niech stary Busi już wróci, bo na tego patrzeć się nie da.

12

Nie wiem jak wam, ale mnie już trochę przeszło. Zresztą zdałam sobie sprawę, że to nie sam remis mnie w ogóle wkurzył czy słaba gra, ale to że być może nie wykorzystaliśmy okazji, by poprawić swoją sytuację w tabeli. Ta dalej nie jest tragiczna, zwłaszcza jeśli Real dzisiaj przegra(na co liczę, ale nie nastawiam się za bardzo), ale nie lubię takich sytuacji, kiedy musimy o pierwsze miejsce walczyć, a nie go bronić, bo już na nim siedzimy.

Przydałoby się teraz odreagować z Celticiem, a co najważniejsze wygrać w końcu na Anoeta, żeby nie podchodzić do meczu z Realem z pełnymi gaciami, bo może być nieciekawie. Nie wątpię, że nasi i tak zagrają mecz życia, i wyjdą na boisko maksymalnie zmotywowani, ale niech dalej mają choćby mały margines błędu na wypadek porażki, tfu!

10

Wierzę, że Paco w końcu się rozstrzela, ale wiecie co? Jak Umtiti wróci, to razem z Masche na obronę, a Gerard za Suareza. Na pewno źle na tym nie wyjdziemy, co ta żyrafa wyprawia w polu karnym przeciwnika, to ja nie mam pytań.

1

A Ty się chyba bałaś, że po kontuzji nie będzie u niego formy :D Wielki piłkarz zawsze znajdzie formę.

1

Co za patologia wśród hiszpańskich sędziów. Aż mi się do pracy nie chce iść, bo jestem cała w nerwach. Pique zawodnik meczu, robił więcej niż cała ofensywa razem wzięta.

50

Masche musisz :D

0

Już się przestraszyłam, że kontuzja, a to tylko wymioty, uf :D

0

Cóż, nie wszyscy są choćby przeciętnie odporni na alkohol. Jedno piwo może mnie jakoś szczególnie nie trzepnie, ale będę już w fazie wczesnej podchmielenia. Co zrobisz, taka biologia :D O dziwo wódkę wytrzymuję dłużej :D

11

"Nikt nie umie obecnie tak jak Ramos tak umiejętnie zarządzać zespołem i pracować w obronie, nie ma też obrońcy z tak dobrym instynktem strzeleckim."
Pique z meczu z Celtą pozdrawia :D

0

Teraz to nie to samo, najlepiej podczas meczu, ale ponieważ mam słabą głowę, to nie zamierzam ryzykować, bo zaraz po jadę do roboty.

0

Dzisiaj mecz, a ja nawet piwa się nie mogę napić, bo na noc do roboty(przegapię bekę z Realu na La Rambli :

0

Wszędzie pełno tych Ramosów, niedługo nawet w lodówce go znajdę :D

5

Niby Real, a jednak Barcelona :D

0

No i jest tam ta z tego sezonu. Daję słowo, bo mam to zdjęcie na tapecie :D

0

Przekonałeś mnie, zamawiam. A co tam, to tylko pieniądze, najwyżej będę głodować przez tydzień :D

30

Jeden raz na setki przypadków Leo nie stanie do zdjęcia z fanami(do czego ma prawo) - ło boziu, buc i ćwok!

0

Czy oni nam kiedyś anulowali jakąś kartkę po tych wszystkich odwołaniach? Bo mam wrażenie, że znowu nic to nam nie da :D

0

Takie okładki jak ta Mundo mogłabym oglądać codziennie. Wielki człowiek nie tylko wzrostem :)

Nie lubię obu drużyn, w finale LM w sumie nie wiedziałam komu sympatyzować, przechylałam się bardziej w stronę Realu, ale w derbach i ze względu na sytuację w tabeli, będę trzymać kciuki za Atleti. Choć nie ukrywam, że byłoby fajnie gdyby obie drużyny przegrały, szkoda że to niemożliwe :D

0

Nie, to się po prostu nazywa włożenie wysiłku w podtrzymanie związku :D Miłość to taka przyjaźń na gigancie. Jeśli przyjaźń może przetrwać lata, to miłość też, tylko trzeba się starać, a nie spocząć na laurach. Wtedy reakcje chemiczne w mózgu dalej są takie same tylko już nie robią takiego wrażenia jak za pierwszym razem :D

0

Oświadcz się, nie przegap okazji :D

0

Miłość albo jak to się pijanym ludziom zdarza - nudzi jej się :D

0

Licencja na uwodzenie. Jest tam mdły romans, ale warto przecierpieć dla komedii :D

3

Europa mimo wszystko najbardziej polega na zachodnich markach, dlatego bardziej znasz amerykański eBay i Amazon niż japoński Rakuten ;)

1

Ewentualnie dopiero po meczu Realu. Niezależnie od wyniku derbów, temat na La Rambli będzie tylko jeden :D

0

Kusi żeby zamówić w zestawie z opaską i potem wozić się z nią po mieście, ale kurde, troszkę drogo, a ja już w tym miesiącu trochę wydałam :D

1

Albo może nikt nie chcę rozmawiać na rzucony przez Ciebie temat :D Nie ma co rozpaczać, wałęsomania minie najpóźniej w sobotę, a jej miejsce zajmie nowy temat, zależny od tego jak potoczy się mecz Realu i nasz ;)

6

Taki już jest Internet, radzę przywyknąć, bo to się nigdy nie zmieni ;) Zresztą nikt Ci nie broni normalnie rozmawiać, posty bez mema z Wałęsą nie są usuwane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?