8

I tak były :D
A patelni nikt mu nie wystawi, będzie walił tak często i mocno aż jakiś farfocel wpadnie.

6

Rayo samo sobie winne, bo mimo wszystko grali trochę bez taktyki. Nie sztuką jest lecieć na pałę na bramkę przeciwnika, a oni tak właśnie robili. Pokazywali tym samym, że się nie boją, ale też nie osiągali tego co chcieli - nie zdobywali punktów, a je tracili. Rayo pewnie by się utrzymało, gdyby obronę mieli lepszą, bo swoimi szalonymi atakami mogli sporo namieszać.

12

Są w lepszej formie niż pierwsza drużyna :D

6

Dziwnie mi przyznawać rację Mourinho, ale zdarza mu się gadać z sensem :D

0

Co odpuszczają i uniewinniają, to zaraz ktoś wyskakuje z nowymi oskarżeniami. To się chyba nie skończy dopóki Neymar nie odejdzie do innego klubu.

2

Nigdy nie oglądałam żadnej części, ale widzę niezły przeskok w klimacie. Spory wyczyn jak na film o gadających autach, ale to Pixar. Oni fajną animację o zabawkach przekształcili w trzeciej części w film rozważający o śmierci i przemijaniu :D

0

"MD zeszło na psy."
Żeby zejść na psy, trzeba mieć wcześniej jakąś jakość :D

0

Co Ty nie powiesz :D

35

Ale rekord. Dobrze że nie jednostronny, bo 8:4 wygląda dużo lepiej niż 8:0 :D Brawa dla Legii za walkę, kto wie jaki wynik byłby z Malarzem na bramce.

0

Jak o kasę chodzi, to wybaczamy. Wydaj te pieniądze mądrze.

1

Nie wiem jak was, ale mnie te gole w końcówce zaczynają wkurzać xD

1

Dobrze że dwa z tych siedmiu goli było jej autorstwa, bo inaczej byłoby trochę wstyd :D

0

Ano jest zdolna, co pokazał chociażby klasyk na Bernabeu. Tylko wszystko zależy od tego, czy pozostali zawodnicy są w formie. Na ten moment praktycznie cała drużyna nie gra na sto procent swoich możliwości, tylko Leo, Gerard, Masche i Roberto mają stabilną albo w miarę stabilną formę. Dobrze grał też Iniesta. Cała reszta albo miewa przebłyski albo jeszcze szuka u siebie energii i chęci do gry, zwłaszcza Busi. Młodzi, wiadomo, dopiero się zgrywają ze wszystkimi, więc im można to akurat wybaczyć. Gorzej ze starymi wyjadaczami jak Ney czy Marc, którzy mieli już lepsze okresy w swojej karierze.

0

Oby skończyło się tylko na dmuchaniu na zimne. Nie przetrwam Anoeta i klasyku bez lidera naszej obrony. Potrzeba nam jego umiejętności i ducha walki. Oprócz Leo, Masche i Iniesty to jedyny kapitan z krwi i kości, i będziemy go potrzebować także w starciu z Celticiem. Gdybym jednak miałabym wybierać, to niech jutro nie gra jeśli miałoby mu to przeszkodzić we wzięciu udziału w dwóch ligowych meczach. Może Marlon i Masche daliby radę.

10

Słowo daję, jeśli wybiorą Ramosa zamiast albo obok Pique, to skaczę do Wisły xD

0

Znając nasze szczęście, to na 99% tak nie będzie, ale pomarzyć można :D

2

Nie dość, że trenuje, to jeszcze się uśmiecha. Czyli wszystko z nim w porządku :D

0

Remont w domu, hałasy i zaraz do roboty. Innymi słowy, do rzyci z takim południem :D

0

Pewna to jest tylko śmierć :P Dla mnie mój facet może się nawet malować czy zakładać kiecki jak mu się to będzie podobać. I don't care. Podobają mi się zarówno taki mężczyzna jak Pique(o la boga, on też goli nogi!) albo tacy jak Osric Chau, który nosi kiecki kiedy ma taki kaprys http://pm1.narvii.com/6124/2a7765391897ab952123b98ed9dd6feecb885ca7_hq.jpg

Może jestem przesiąknięta lewactwem i dlatego mam taki pogląd na sprawę. Może to dlatego że jestem bi i w równym stopniu podoba mi się Misha Collins jak i Scarlett Johansson, więc w sumie nie robi mi to różnicy, czy facet ma bardziej kobiecy wygląd albo - o zgrozo - kiedyś był kobietą i po prostu zmienił płeć. Tak czy inaczej, jestem otwarta na każdy rodzaj urody. Tak długo jak dana osoba nie ma obrzydliwego charakteru, to będę ukontentowana :D

0

Nie widzę związku przyczynowo-skutkowego :D

6

Taki który lubi? Ja nie wiem skąd u was, facetów, ta awersja do golenia czy innych zabiegów kosmetycznych czy koloru różowego. Serio, penis wam się od tego nie pomniejsza.

0

Pewnie coś tam ogarnia, ale skoro w wywiadach(chociażby na gali złotej piłki) gadał po hiszpańsku i z tłumaczem, to na pewno jego znajomość tego języka nie wychodzi poza poziom przedszkolny ;)

3

Czyżby rozdarte serce? :D

11

Do tego dochodzi nowe miejsce zamieszkania + przeprowadzka całej rodziny + zmiany przedszkola dla Thiago + problemy z językiem(Leo po angielsku radzi sobie słabo) + rozstanie z wieloma przyjaciółmi, których ma w Barcelonie.
Nie brzmi już tak przekonywająco ;)

0

Obejrzałam mecz Sociedad. Jak ja się cieszę, że nie obejrzę w przyszły weekend naszego meczu, bo po tym co zobaczyłam, to chyba nie wytrzymałabym tego stresu :D

14

Nie pierwszy raz rzyga i nie ma co tego zwalać na tatuaże, bo prawidłowo wykonane nie są zagrożeniem dla zdrowia.

10

Dla nas to nawet lepiej jeśli zaatakują, bo autobusy takie jak postawiła Malaga zabijają naszą drużynę. Jeden Gerard to mało, żeby walczyć w takim przypadku o główki, więc jeśli Celtic się otworzy, to ta żyrafa nawet nie będzie potrzebna.

0

Tak będzie, można stawiać pieniądze.

9

Oby zagrał, bo z Celticiem na bank będzie ciężko i przyda się choćby jeden błysk geniuszu Leo.

Poza tym chcę znowu zobaczyć Piquessi na boisku, bo ciągle coś mi w tym przeszkadza :D

0

Pierwszy kadr pochodzi chyba z serialu Teen Wolf, chłopak w końcu został wyciągnięty, także tego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?