5

Bardziej niż zawiścią, jest to dla mnie po prostu innym kręgosłupem moralnym. Sytuacja opisana przez Ciebie jest, że tak powiem, wątpliwa moralnie, w sensie każdy człowiek spojrzy na to inaczej i tak dla Ciebie będzie to wykorzystanie sprytu, a dla innych zwykłe krętactwo. Dla kolegów, z którymi rozmawiałeś niżej taka sytuacja jest nie w porządku, dla Ciebie jest okej. Raczej nie są zawistni, bo Tobie się coś udało zdobyć na skróty, a im nie ;)

0

Miałam czytać dopiero gdy przyjdzie mi wersja papierowa, ale nie mogłam się powstrzymać i zaczęłam e-booka. Genialna książka, nie mogę się doczekać kiedy stanie na półeczce obok innych książek o Barcy :D

1

0

Leo najmniej minut, a i tak jest pierwszy. Czemu mnie to nie dziwi? :D
Nie dziwi mnie też pierwsze miejsce Borussii, dwumecz z Legią był dla nich bardziej owocny niż dla pozostałych dwóch drużyn w grupie. Dalej nie mogę uwierzyć w wynik z wtorku :D

0

Tak ogólnie odnoszę się do tego, że Albie zdarza się przyaktorzyć. Tak samo jak Neymarowi zdarza się sprowokować kogoś bez powodu i nie mam tu na myśli jego ośmieszania rywala, o co jest często oskarżany. Obu lubię, ale doskonali nie są, co pokazał wczoraj znowu Ney ;)

0

A ty nigdy nie nurkujesz ;)

Lubię Neymara, ale czasami naprawdę niepotrzebnie szuka zwady. Wczoraj ewidentnie chciał się wykartkować, ale to zdejmowanie ochraniaczy w czasie schodzenia z boiska mógł sobie darować. Dobrze wiedział jaką reakcję to wywoła.

3

Trochę to info jest nieaktualizowane, bo wszystko wskazuje na to, że Iniesta będzie gotowy już na klasyk. Ostatnio trenował już na piasku, a stamtąd niewielka droga do powrotu do pełnej sprawności.

3

Ranking w sumie nic nie warty, ale miło widzieć naszą reprę tak wysoko :)

17

Fajnie zakończył jedną akcję Celticu, która mogła się zrobić niebezpieczna.
Cieszę się, że mógł zadebiutować akurat w LM, to musi być niesamowite uczucie. Niech nam się chłopak rozwija, a kto wie, może za parę lat razem z Umtitim będą tworzyć podstawową parę stoperów :D

7

Świetny wynik biorąc pod uwagę altruizm Leo. Dzisiaj miał jeszcze przynajmniej dwie okazje do strzału, ale oddał piłkę Sergiemu i Luisowi.

1

Zawsze można ściemnić, że kupiło się oryginał. Albo kupić lepsze buty, bo te ze zdjęcia są mimo wszystko średnie. Widziałam lepsze :D

1

Cena na pewno przyprawia o zawał, nie ma w niej nic ładnego :D

38

Leo to jest jednak gość, on się nawet niespecjalnie stara o te gole, a i tak je strzela i idzie po kolejne rekordy. Nie zdziwię się, jeśli zagra od pierwszej minuty z Borussią i wyrówna rekord Ronaldo. O dwie bramki nie trudno, a jak się jeszcze zepnie, to i hat-tricka ustrzeli.

3

Z perspektywy płci, do której kierowane są te buty powiem, że są nawet ładne. Czarne, z czerwoną podeszwą, wysokie, a więc dodają dużo wzrostu. Ja bym się w nich połamała, ale ktoś inny miałby z nich sporo pociechy :D

8

I tak masz dużą szansę, że zobaczysz Messiego, nie wydaje mi się, by miał opuścić nawet taki mecz :D No chyba że w zamian Lucho da mu wolne, wtedy pewnie chętnie zostanie w domu z rodziną :D

4

Na pewno nie chcieli złapać kartek, czysty przypadek :)

0

Dokładnie, w sumie niewiele jest rzeczy, do których można się przyczepić, co najwyżej fatalne wybicie(?) Roberto czy Matsa, a tak mecz pod kontrolą.

5

Potwór, tyle w temacie :D

3

No i pięknie, teraz ostatni mecz będzie bez spiny, Ney i Ivan wykartkowani na ważniejszy etap, Marlon debiut i dobrze sobie poradził, Messi dwa gole, bez kontuzji, Busi wraca do formy. Nic tylko się cieszyć.

1

No to cieszy mnie fakt, że Busi dzisiaj daje radę. Niech powoli wraca do formy, bo 3 grudnia chociażby będzie bardzo potrzebny.

2

Bo P$G to petrodolary! Hur dur, na pewno poszedł za pieniędzmi!!11!1!

0

Podoba mi się póki co nasza gra, zwłaszcza obrona. Gerard i Javier pięknie bronią, ten pierwszy jak zwykle robi czasami za napastnika, a drugi zabezpiecza tyły. Jordi gra, to i Neymar lepiej działa, oby w przyszłości miał podobne zgranie z Lucasem. Marc średni występ, ale to ostatnio u niego norma. Busiemu i Ivanowi szczerze powiedziawszy się nie przyglądałam, więc się nie wypowiem. Sergi świetnie, Andre z minuty na minutę coraz lepiej, Suarez walczy. No i król Leo. Czy trzeba coś dodawać? Myślałam, że ten jego gol nie wpadnie, a on tak to cudnie zmieścił, że czapki z głów.

2

"Nowy" i "młody" to słowa klucze :D

1

Oby tylko Barca dzisiaj nie przegrała, bo przegrana Bayernu wystarczająco zepsuła mi już dzisiaj humor.

0

Awans, ale nie pierwsze miejsce, a taki cel powinna mieć drużyna pokroju Bayernu. Nie wierzę, że nie zależy im na tym na jakiej pozycji skończą. Carlo najzwyczajniej w świecie nie docenił Rosjan i się na tym przejechał.

0

Atletico swoją drogą, ale trzeba być naprawdę dziwnym trenerem, by wystawiać na stadionie w Rosji pół rezerwowy skład. Co ten Carlo myślał, że Rostov im się podłoży?

8

Gdyby grała tam Barca, Pique musiałby wyjść w swoim rycerskim swetrze, tak byłoby mu zimno :D

0

Graj ciężki mecz na wyjeździe w Rosji. Nie wystaw najmocniejszej jedenastki jaką dysponujesz.

1

Skoro Bayern nie może wyjść z pierwszego miejsca, to chyba nie bardzo jest się co obawiać. Co prawda forma może im wrócić na ewentualny mecz z nami, ale nie sądzę by byli największym zagrożeniem, na jakie moglibyśmy trafić. O wiele bardziej obawiałabym się Atletico, ale ich nie musimy się jeszcze bać.

0

Zamówiłam w przedsprzedaży, ale póki co dostałam tylko ebooka. Czekam na wydanie papierowe, bo przyjdzie razem z kapitańską opaską :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?