Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://www.fcbarcelona.com/fans/card/2015-16-squad-wallpaper
Tylko trzeba się zarejestrować na stronie, ale to chyba nie problem :D
10
Efekt Wałęsy :D
5
Gerard jak wysoko skubany, tylko MSN i Rakitić strzelili od niego więcej. On chyba naprawdę się nudzi na obronie :D
Masche oczywiście nie ma. Trochę to smutne :D
32
Każdy kolejny mem z Wałęsą jest lepszy niż ostatni. Nic tylko się śmiać, bo niedługo będziemy już nimi rzygać :D
3
Uwzięli się na niego, a on co i raz pokazuje, że nic na niego nie mają.
1
Tak naprawdę to pod tego mema można podłożyć naprawdę wszystko dlatego jest taki udany i śmieszny :D
19
Strasznie cieszy mnie ta umowa, nie wiem tylko co bardziej - to że to japońska firma, ilość pieniędzy jakie dostanie klub czy to, że to Gerard pomógł w zawarciu umowy :D
2
Ciekawe z jakich powodów niektórzy się spóźniali, bo nie zakładam z góry, że woleli sobie dłużej pospać czy coś. Gerard to chyba przez Shakirę, gdybym miała taki ideał kobiecości w domu, też byłoby mi trudno się z niego ruszyć :D
0
Te plotki pojawiły się pewnie po tym, jak Shakira odwołał koncert ze względu na pobyt Sashy w szpitalu. W pierwszej chwili nie było wiadomo czemu to zrobiła, z kolei później Pique pojawił się razem z Milanem w Londynie na meczu tenisa, a później też na meczu Hiszpanii. Fani Shakiry byli wobec tego bardzo krytyczni i stwierdzili, że Pique woli imprezować i bawić się niż razem z Shakirą opiekować się chorym dzieckiem, które swoją drogą jest już zdrowe.
1
Klub będzie za parę lat w dobrych rękach :)
19
Jak zwykle bramki są wyznacznikiem jakości :D Nie przeczę, że fajnie gdy ofensywny gracz dużo strzela, cieszę się jak dziecko z każdego gola Leo i uwielbiam, kiedy prowadzi w tabeli strzelców jakichkolwiek rozgrywek, ale Messi jest "bożkiem" nie dlatego, że dużo strzela, ale dlatego, jak gra. Gdy jakiś piłkarz na totalnym luzie mija trzech przeciwników, wystawia piłkę kolegom i ciągnie całą drużynę swoimi zagraniami, to jestem pod wrażeniem. Jak Cavani zacznie to robić regularnie, to uznam go za godnego przynajmniej podawania Leo jego butów :D
0
Chyba najlepszy mem z Wałęsą :D
0
Obie formy są jak najbardziej poprawne :)
19
Ramos w jakimkolwiek rankingu najlepszych to zawsze kupa śmiechu :D
0
Gdy te blond włosy już znikną, postawię im internetowy znicz. Będę tęsknić.
2
El Jarek już wykupił cały nakład, żeby w Empiku figurowała na liście najchętniej kupowanych :D
9
Pomnik, ulicę nazwać jego imieniem, jakąś nagrodę wymyślić, może jakiejś nowej gwieździe dać jego imię. Najlepiej zbudować mu sypialnie na Camp Nou, niech tam śpi. Dla Gerarda wszystko co najlepsze :D
18
Oby tak dalej, a jego ewentualny wybór na prezydenta będzie chyba najbardziej jednogłośnym w historii klubu :D
0
Ja się piszę, o Gerardzie mogę gadać cały dzień. Za wyjątkiem momentów, kiedy przeglądam moją kolekcję zdjęć z nim, liczoną w tysiącach :D
10
I niech mi ktoś powie, że Gerard się nie nadaje na prezydenta, bo ma niewyparzony język. Ma już doświadczenie z własną firmą, ma znajomości, nic tylko na niego głosować. Ale najpierw chyba musi odczekać trochę poza Barcą, żeby zostać prezydentem :D
0
Pique bez Barcelony to też nie Pique. To taki wyższy poziom symbiozy :D
6
No i super. Nie miałam jakichś większych ale co do Katarczyków, ale wiadomo, że Japończycy mogę się pochwalić większym szacunkiem u reszty świata. Zawsze lepiej mieć sponsora, który nie wywoła kontrowersji już samym swoim pochodzeniem.
5
Nikt Cię tu nie dyskryminuje, Twoja płeć ani razu nie zostaa wspomniana, tak samo wyśmialiby faceta. Po prostu gadasz glupoty, to i ludzie odpowiadają śmiechem.
33
Oby ta motywacja Leo u się utrzymała także w Barcy, bo to co dzisiaj grał to poezja. Na tle Kolumbii i reszty Argentyny wyglądał jakby ktoś w wyścigu powozów konnych wystawił Ferrari.
4
Ale dla Fifa i tak Ramos lepszy, bo gole w finałach :D
Nie jest to może jakaś prestiżowa nagroda, ale Gerard zasługuje na każdy medal, trofeum czy wyróżnienie.
Uprzedzając pytania, tak. Jestem psychofanką :D
27
Ale o co Ci chodzi? Kolega wyraził swoją SUBIEKTYWNĄ(widzę, że lubisz caps locka) opinię i dla niego PES jest NAJLEPSZYM(a nie jedynym prawdziwym) symulatorem, a Ty się rzucasz jakby Ci matkę obraził :D
29
Ramos nie pierwszy, a dopiero piąty?! Chować się kto może, koniec jest bliski :D
Ogółem dobry ranking. Oczywiście wyżej postawiłabym Iniestę, ale De Bruyne to też nie jest zły wybór. Miło też że doceniono Busiego choć jego też dałabym pierwszego. Może nie za ostatnie mecze, ale w zeszłym sezonie był najlepszy. Ale może jestem nieobiektywna :D
Aguero przed Lewym, trochę śmiechłam, ale niech im będzie :D
32
Już jutro, tylko w Marce - Gerard Pique rezygnuje z nazwiska ojca i jako Gerard Bernabeu przechodzi do Realu Madryt już tej zimy!
2
To jest... dziwne :D
1
Ta muzyka to świetne podsumowanie jego gry :D