3

Widzę jeden pozytyw. Przymajmniej nie mam ochoty wyłupać sobie oczu jak przy meczu z Granadą.

1

Niech ten Gerard już wraca, bo obrona bez niego to parodia.
W ogóle dziwny ten mecz, w pierwszej połowie graliśmy dobrze, a potem po golu City siedliśmy bez powodu.

0

Gomes nieźle dzisiaj sobie pogrywa, chyba postanowił się zreflektować za ostatnie występy :D

1

Ale nie podejmuje tego ryzyka z zamiarem zabicia kogoś. Jest różnica pomiędzy myśleniem "wsiądę sobie do auta i potrącę kogoś", a myśleniem "odbiorę smsa w trakcie jazdy, może nikogo nie zabiję". Głupotą jest narażanie tak innych i siebie, ale żeby od razu dawać kary jak za "normalne" morderstwo, które często jest planowane i przemyślane, a nie jest efektem braku abstrakcyjnego myślenia?

1

Za gif z The Office masz lajka :D

0

Segata Sanshiro.

2

No tak nie bardzo, bo nikt nie patrzy na telefon po to, żeby zabić. Gdyby ktoś chciał mordować z premedytacją, to nawet nie musiałby się rozpraszać elektroniką, żeby kogoś potrącić.

7

Dwie dychy tak? A za ile później sprzedasz nerkę, którą mu wytniesz? :D

0

Czułam, że będziesz pierwszy. Najszybsze ctrl + c i ctrl + v w Internecie :D

8

Dobry skład mają, nazwiska brzmią znajomo :D

1

Wszyscy już na bank odświeżają Twittera :D

7

Wiedział, co nie znaczy, że chciał zabić. Pewnie że głupio zrobił, zachował się lekkomyślnie i nieodpowiedzialnie, ale sam fakt, że będzie mu się to pewnie śniło po nocach jest już wystarczającą karą razem z tym dziesięcioletnim pobytem w więzieniu.

21

Skoro zmieniał muzykę, to nie było to morderstwo tylko nieumyślne spowodowanie śmierci czterech osób. To się jednak inaczej karze niż świadome pozbawienie życia.

0

Kurna, faktycznie, zapomniałam o tej zasadzie. Jak by to powiedział kapitan Bertorelli, ale gafę strzeliłam :D

0

Niech Bayern wyjdzie z drugiego. Będą łatwiejszym przeciwnikiem niż Atletico.

0

Raz na ruski rok człowiek jest w złym humorze i od razu wielkie halo :P

3

To chyba był trening padania na wypadek nie dostania butelką :D

5

I też miał ojca bramkarza grającego dla Barcy :D

0

Akurat odeszłam od telewizora. Wiedziałam, że trzeba było poczekać do końca pierwszej połowy :D

1

Nie ma Gerarda, nie ma wzrostu. Dobrze że chociaż on ma to ponad metr dziewięćdziesiąt :D

9

Oglądać młodzież Barcy :D

3

Wybór pomiędzy dżumą a cholerą. Współczuję Amerykanom wyboru. Osobiście liczę jednak na to, że wygra Clinton. Ufam Mishy Collinsowi w tym względzie.

5

Ja tam jednak trzymam kciuki za Bayern, ewentualnie Juventus. Atletico lubię tylko gdy wygrywa z Realem, a tak to najchętniej wykopałabym ich do najniższej możliwej ligi. W ogóle nie podoba mi się ich styl gry ani ich przesadna agresja. Nie chciałabym widzieć trofeum Ligi mistrzów w ich rękach.

12

Lider nie musi być głośny i agresywny, żeby być dobrym liderem. Czasami spokój i opanowanie mogą być lepszymi atrybutami przywódcy.

0

Jak dla mnie nie ma się czym przejmować. Może miał gorszy dzień czy coś, mnie wtedy też żadne żarty nie bawią i nawet moja przyjaciółka bez kija do mnie nie podchodzi.

2

Chciałabym, ale wygląda na to, że wraca do naturalnego koloru. Szkoda, w białych wygląda obłędnie :P

5

Co najwyżej wzniecone, podłoga może i czysta, ale w powietrzu latają teraz tumany kurzu. Generalizacją to kolega dużo nie pozamiata w żadnej dyskusji.

1

Nigdy nie rozumiałam zachwytów nad hymnem Sevilli :P

0

Chyba Ty albo ktoś inny już to kiedyś pisał, takie mam dziwne wrażenie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?