Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widzę jeden pozytyw. Przymajmniej nie mam ochoty wyłupać sobie oczu jak przy meczu z Granadą.
1
Niech ten Gerard już wraca, bo obrona bez niego to parodia.
W ogóle dziwny ten mecz, w pierwszej połowie graliśmy dobrze, a potem po golu City siedliśmy bez powodu.
0
Gomes nieźle dzisiaj sobie pogrywa, chyba postanowił się zreflektować za ostatnie występy :D
1
Ale nie podejmuje tego ryzyka z zamiarem zabicia kogoś. Jest różnica pomiędzy myśleniem "wsiądę sobie do auta i potrącę kogoś", a myśleniem "odbiorę smsa w trakcie jazdy, może nikogo nie zabiję". Głupotą jest narażanie tak innych i siebie, ale żeby od razu dawać kary jak za "normalne" morderstwo, które często jest planowane i przemyślane, a nie jest efektem braku abstrakcyjnego myślenia?
1
Za gif z The Office masz lajka :D
0
Segata Sanshiro.
2
No tak nie bardzo, bo nikt nie patrzy na telefon po to, żeby zabić. Gdyby ktoś chciał mordować z premedytacją, to nawet nie musiałby się rozpraszać elektroniką, żeby kogoś potrącić.
7
Dwie dychy tak? A za ile później sprzedasz nerkę, którą mu wytniesz? :D
0
Czułam, że będziesz pierwszy. Najszybsze ctrl + c i ctrl + v w Internecie :D
8
Dobry skład mają, nazwiska brzmią znajomo :D
1
Wszyscy już na bank odświeżają Twittera :D
7
Wiedział, co nie znaczy, że chciał zabić. Pewnie że głupio zrobił, zachował się lekkomyślnie i nieodpowiedzialnie, ale sam fakt, że będzie mu się to pewnie śniło po nocach jest już wystarczającą karą razem z tym dziesięcioletnim pobytem w więzieniu.
21
Skoro zmieniał muzykę, to nie było to morderstwo tylko nieumyślne spowodowanie śmierci czterech osób. To się jednak inaczej karze niż świadome pozbawienie życia.
0
Kurna, faktycznie, zapomniałam o tej zasadzie. Jak by to powiedział kapitan Bertorelli, ale gafę strzeliłam :D
0
Niech Bayern wyjdzie z drugiego. Będą łatwiejszym przeciwnikiem niż Atletico.
0
Raz na ruski rok człowiek jest w złym humorze i od razu wielkie halo :P
3
To chyba był trening padania na wypadek nie dostania butelką :D
5
I też miał ojca bramkarza grającego dla Barcy :D
0
Akurat odeszłam od telewizora. Wiedziałam, że trzeba było poczekać do końca pierwszej połowy :D
1
Nie ma Gerarda, nie ma wzrostu. Dobrze że chociaż on ma to ponad metr dziewięćdziesiąt :D
9
Oglądać młodzież Barcy :D
3
Wybór pomiędzy dżumą a cholerą. Współczuję Amerykanom wyboru. Osobiście liczę jednak na to, że wygra Clinton. Ufam Mishy Collinsowi w tym względzie.
5
Ja tam jednak trzymam kciuki za Bayern, ewentualnie Juventus. Atletico lubię tylko gdy wygrywa z Realem, a tak to najchętniej wykopałabym ich do najniższej możliwej ligi. W ogóle nie podoba mi się ich styl gry ani ich przesadna agresja. Nie chciałabym widzieć trofeum Ligi mistrzów w ich rękach.
12
Lider nie musi być głośny i agresywny, żeby być dobrym liderem. Czasami spokój i opanowanie mogą być lepszymi atrybutami przywódcy.
0
Jak dla mnie nie ma się czym przejmować. Może miał gorszy dzień czy coś, mnie wtedy też żadne żarty nie bawią i nawet moja przyjaciółka bez kija do mnie nie podchodzi.
2
Chciałabym, ale wygląda na to, że wraca do naturalnego koloru. Szkoda, w białych wygląda obłędnie :P
5
Co najwyżej wzniecone, podłoga może i czysta, ale w powietrzu latają teraz tumany kurzu. Generalizacją to kolega dużo nie pozamiata w żadnej dyskusji.
1
A proszę bardzo :D
http://i762.photobucket.com/albums/xx268/unamadridista/unamadridista10/piquejotdown06.jpg~original
1
Nigdy nie rozumiałam zachwytów nad hymnem Sevilli :P
0
Chyba Ty albo ktoś inny już to kiedyś pisał, takie mam dziwne wrażenie :D