Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sami altruiści w tej drużynie, ja nie wiem skąd oni ich wzięli, ale jestem za to wdzięczna :D
2
Tutaj masz jeszcze całkiem niezłe, tylko musisz je sobie obrócić.
http://66.media.tumblr.com/c1712c0b76be8f3f4ceee796b0f8fea8/tumblr_ofbd4db5vI1s25d5to1_1280.jpg
7
Co za gościa dzisiaj spotkałam :D
Wracam sobie z zakupów autobusem i na jednym przystanku sporo miejsca na chodniku, który był częścią tegoż przystanku, zajmował samochód. Jeden z wsiadających pasażerów zwrócił kierowcy uwagę, a ten zaczął się pluć, ale mniejsza, autobus pojechał i sprzeczka zakończona. Dwa przystanki później kierowca samochodu dogania autobus, wsiada do niego i zaczyna grozić temu facetowi, co zwrócił mu uwagę. Prawie zaczął go bić, ale interweniowali dwaj inni kolesie oraz drugi kierowca autobusu jadący pewnie na zmianę albo do domu - sporej wielkości Rosjanin, więc agresywny gość chyba się przestraszył i wysiadł już przystanek później.
Nie ma co, trzeba mieć zaangażowanie, żeby gonić autobus tylko po to, by spuścić wpierdziel jednemu z jego pasażerów :D
2
I cały dobry humor po wygranej w pi... Kontuzje trzech graczy zawsze smucą mnie bardziej niż wszystkie - Gerard jest jednym z nich. Szczególnie szkoda ze względu na fakt, że był w znakomitej formie. Oby ta kontuzja nie wpłynęła na niego tak jak nie wpłynęła na Umtitiego, który zarówno przed jak i po grał wybornie.
12
Szkoda że tak krótko pograł z Gerardem, bo czekałam na tę chwilę odkąd doznał kontuzji. Niech Geri szybko - ale skutecznie - się wykuruje i rządzi z Umtitim w obronie :D
1
Świetnie się takie relacje czyta. Wiele już zostało o Leo powiedziane, zarówno przez innych piłkarzy jak i trenerów, ale to słowa widzów zawsze są najciekawsze do przeczytania. Profesjonaliści mimo wszystko patrzą na Leo inaczej niż my - zwykli fani. Dla nich to też coś niezwykłego, bo drugiego takiego nie ma, ale widzą też na co dzień innych utalentowanych zawodników. Dla nas to jak stanąć twarzą w twarz z bóstwem.
Gratuluję przeżycia. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie też będzie mi dane czegoś takiego doświadczyć :D
0
Może źle się wyraziłam, to że Umtiti da radę też nie wątpię. Martwi mnie to, jak sprawdzi się w parze z Masche, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że znowu zagramy z nim na PO, bo Roberto pewnie już będzie zdrowy na 100%, a wystawianie Mathieu - przy całej mojej sympatii do niego - to samobójstwo przy tak ciężkim wyjeździe.
Pozostaje czekać na bardziej szczegółowe badania i liczyć na to, że Gerard wyleczy się na rewnaż z City. Z Granadą damy radę bez niego, byle tylko nie stracić punktów z Valencią.
7
Oddaje, bo jest altruistą. Sam miał już trzy gole, to chciał oddać przyjacielowi kolejnego, żeby mógł uhonorować swój 150 mecz bramką. Nie ma w tym nic złego, skoro prowadzimy. Pewnie gdybyśmy gonili wynik albo City deptało nam po piętach, to Leo sam by tego karnego wykonał, a nawet gdyby nie, to pewnie sam Neymar podszedłby do strzału poważniej i z większym skupieniem.
2
I rozegrał też wiele świetnych meczów. Czyli wychodzi na zero ;)
19
Na Mestalla bez Gerarda, świetnie. Oby Mashe i Umtiti dali radę, bo w Digne to nie wątpię.
0
Wstępnie jest to skręcenie kostki, ale jak poważne, to dowiemy się jutro po szczegółowych badaniach.
0
Przeczytałam taki krótki tekścik i w sumie nie wiem, jak na niego zareagować, czy się śmiać, czy współczuć twórcy :D
"someone: dude messi was the best player today hands down
me: hahaha that’s a funny way to pronounce Kimmich?!"
1
Zależy jeszcze jakie to skręcenie, jak niegroźne, to Pique szybko się wykuruje, zwłaszcza mając do dyspozycji taką medycynę jak tą w Barcelonie.
0
Chyba w fifie :D
0
Jak potrafisz go docenić, to nie jesteś z automatu hejterem. Hejterami są ci, co nawet po tym meczu dalej będą psioczyć na niego za popełnione błędu, nie dostrzegając przy tym jego świetnej gry ;)
0
Mieć tyle hat-tricków co niektóre drużyny to tylko Leo potrafi :D
0
Ech, wiadra pomyj trzeba zostawić na inny mecz. Ale na Mathieu można trochę chlapnąć :D
0
Oby to nie był poważny uraz Gerarda. Digne dobrze zastępuje Albę, ale Pique nie ma kto zastąpić, a potrzebujemy naszego szefa obrony. Byłoby szkoda, gdyby po powrocie Umtitiego wypadł teraz Geri.
Liczę na to, że skoro trochę jeszcze pobiegał i pograł, to nie jest to nic poważnego i pojedzie na Mestalla.
2
Albo z Bayernem, dawno z nimi nie graliśmy :D
0
O dziwo większą mieliśmy w drugiej połowie, kiedy na boisku nie było już Alby i Pique. Z drugiej strony przez jakiś czas City grało w osłabieniu, ale później jak się wyrównało, to i tak Barca dominowała ;)
8
Dobre na pulpit :D
https://pbs.twimg.com/media/CvKFUn0UsAAn3Q3.jpg:large
6
Wypadł Alba, potem Pique, potem Mathieu sam się wyrzucił, a i tak jesteśmy na zero z tyłu :D
3
City wykosiło nam pół składu.
2
Zrehabilitował się :D
1
Nienawidzę tych zabaw Neymara xD
0
Nie za to walczył Pique.
1
11 na 10 było za łatwo :D
0
Znęcanie się jest zabronione :D
0
Hat-trick, panie i panowie! :D
0
Mats dziś ładnie, fajne interwencje :)