1

Nie chcieli wypaść jak kibice Realu :D

1

Raczej naśmiewają się z tych, co jechali po ter Stegenie. Przynajmniej ja tak robię ;)

1

Co porobił, a mieli go odciąć :D

1

Co nie znaczy, że nie popełnia ich wcale, a panowało tu czasami takie przekonanie ;) Lubię Bravo, ale klopsa teraz walnął jak stąd na księżyc ;)

11

Jak to było? Bravo nie popełnia takich błędów jak Marc?

1

Różowe wstążki - szacun!

6

On już wiedział, że tego nie da się uratować.

0

Szkoda, że Gerard nie mógł wytrzymać do końca pierwszej połowy, ale widać to jednak coś poważniejszego. Oby na Valencię był gotowy.

2

Dopinguj tam głośno naszych chłopców :D

1

Jedno wiadro pomyj też niektórym nie wystarczy, jeśli nie daj boże przegramy :D

1

Boże co za skład. Niedobrze mi ze zdenerwowania :D

1

Oby w przeciwieństwie do Ronaldinho się pojawił :D

1

Ja się jaram nawet jak grają z trzecioligowcem :D

2

Tak sobie oglądam serię z Battlefield 1 i nie mogę wyjść z podziwu nad tym jaka ta gra jest dobra fabularnie. Gdyby nie to, że komp mam za słaby, a trzymając pada w ręce zmieniam się w warzywo, to sama bym chętnie kupiła. Gra roku jak dla mnie.

1

Coś w tym jest. Jak dobrze nie sprawdzisz, to potem wspólne święta stają się bardzo niezręczne :D

0

Casting? Pff. Przesłuchanie i prześwietlenie całej rodziny pięć pokoleń wstecz. Trzeba znać swoją wartość :D

1

Stań w kolejce razem z resztą z kandydatów ;)

1

Dzięki, zawsze miło coś takiego przeczytać ;)

0

Nie widziałeś mojej "twarzy" to tak myślisz :D
A tak poważnie, to nie przepadam za swoim wyglądem, dlatego tak ją nazywam ;)

0

200 euro, ale warto :D Teraz jeszcze tylko koszulka Leo do kolekcji i mam Piquessi w komplecie :D

10

Nawet dwóch synów, więc jest ich czworo ;)

0

Miałam sobie kupić koszulkę meczową, ale stwierdziłam, że to jednak za droga impreza. Ale tak teraz stwierdzam, że następnym razem kupię właśnie taką, żeby mieć oba rodzaje :D
Też zaopatrzyłam się w męską, damskie jak dla mnie mają beznadziejne rękawy i dekolt, męskie są w sam raz :D

10

Mój ryj nie nadaje się do pokazywania w Internecie :D Ale samą koszulką się pochwalę :D
https://zapodaj.net/images/cf8699e80172a.jpg
Nie mogę się napatrzeć, wisi sobie teraz na wieszaku i prezentuje się wybornie :D

38

Pieniędzy! Zbija kokosy w klubie, ma własny biznes, Shakira zarabia krocie i mogłaby do końca życia utrzymać ich oboje, ale tak, Gerard na pewno potrzebuje więcej pieniędzy :D

38

Nigdy nie rozumiałam zachwytów ludzi nad ich koszulkami Barcelony dopóki dzisiaj nie przyszła mi moja. Boże jaka ona piękna, nawet z logiem Kataru :D

46

No dobra, upilnują Leo, a co z Neyem i Luisem? Przecież jak Messi choćby na moment urwie się obrońcom i pośle któremuś z niekrytych kolegów piłkę, to mogiła :D

1

Crack! :D

1

Wszyscy i ich żony strzelili Legii - tylko nie Ronaldo xD
Jak mnie cieszy jego słaba forma.

0

Wszystko się może jeszcze zdarzyć, ale chyba szykuje się powtórka treningu na Bernabeu w wykonaniu naszych piłkarzy :D

0

Wyobraź sobie co by było z Ramosem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?