Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzie wanna? Takie wiadro pomyj wylał, że aż rzygać się chce.
0
No i? Teraz są wyżej, a po przerwie reprezentacyjnej mogą już nie być. W zeszłym sezonie też miało się już nic nie zmieniać, a prawie nas dogonili. To jest piłka, tu się wszystko może zmienić jak w kalejdoskopie i dopóki różnica punktów jest na tyle mała, że jednym wygranym meczem możemy wyjść na prowadzenie, to nie mam powodów, by się nie śmiać z porażek rywala ;)
2
Smutny to był dzień, dla gigantów piłkarskich, bo w sumie to chyba nikt się nie mógł tak do końca cieszyć z tych wyników :D Choć ja dalej mam bekę z kolejnego remisu Realu :D
9
Gdybyśmy lepiej grali w pierwszej połowie, to w ogóle nie trzeba by było niczego odrabiać.
0
Kurna, a chciałam obejrzeć, ale od piątej rano nie śpię. No cóż, obejrzę powtórkę, o ile wygrają :D
13
No ale przegraliśmy meczy tylko przez to, że ter Stegen wpuścił jeszcze jednego gola. Wcale nie przegraliśmy też przez to, że pomoc grała słabo albo że naszych ofensywnych graczy musiał zastąpić środkowy obrońca, bo oni nie mogli strzelić bramki.
Trochę smutne, że ludzie skupiają się na jednym błędzie jednej osoby, a nie zauważają, że cała drużyna popełniła większe lub mniejsze błędy i ten Matsa wcale nie był tym najbardziej decydującym.
1
Rozwalmy dobrze działającą maszynę, bo kilku piłkarzy jeszcze nie złapało formy, co może się okazać zbawienne w perspektywie długiego i męczącego sezonu. Seems legit.
Mou może być dobrym trenerem, ale atmosfery w szatni to on tworzyć nie umie i nie ma co się na nim wzorować w tym względzie.
0
Tam gdzie są duże emocje zawsze znajdą się też dwie grupy ludzi - fanatycy i idioci.
9
Oczywiście, w końcu to nie on wybronił te wszystkie sytuacje z Bayernem tylko Pique. Pff, jak mogłam tego wcześniej nie zauważyć.
2
Warto przypomnieć? Czy za wcześnie po tej porażce?
17
Reakcje na ryzykowną grę te Stegena są jak jakiś rollercoaster.
Gdy uda mu się ryzykowne zagranie: Lepszy niż Neuer, będą z niego ludzie, haha ma więcej dryblingów niż Ronaldo.
Gdy nie uda mu się ryzykowne zagranie: Ale ręcznik, Bravo wróć, idź popłakać do biura.
Normalnie jakby czytała na zmianę wypowiedzi fanów i antyfanów tego piłkarza.
31
Pique, bądź ty z Barcą do końca swojego żywota - jako piłkarz, później jako członek zarządu. Potrzebujemy cię tu.
Dzisiaj najlepszy na boisku, jestem z niego cholernie dumna.
1
Amen. Chyba nikogo nie będzie mi brakować w Barcelonie jak właśnie jego. To jak dzisiaj biegał pod pole karne Celty, żeby pomóc w ataku jest nie do opisania. Zależało mu chyba najbardziej ze wszystkich. Broń boże nie mówię, że nie zależało nikomu innemu, ale to właśnie Gerard zostawił najwięcej serducha na boisku i starał się podnieść morale. Kiedy potrzeba, staje się liderem, jakiego ta drużyna potrzebuje - silnego, stanowczego i agresywnego. Polecę patosem, ale w Gerardzie żyje duch i nauki Puyola i oby żyły jak najdłużej, bo w takich meczach jak dzisiejszy będą one niezbędne. Nie zawsze dzięki temu wygramy, ale na pewno pokażemy, że Barca - a już na pewno nie Gerard - się nie poddaje. Oby trzymała go forma jak najdłużej i oby nigdy nie opuścił tej drużyny.
3
Genialny występ. Chylę czoła przed wielkim Pique. Nie moglibyśmy mieć lepszego obrońcy od niego, dzisiaj był prawdziwym liderem, jakiego ta drużyna potrzebowała.
4
Ajć, było blisko. Jestem za miękka, by winić kogokolwiek, nawet Matsa, bo mogłabym gdybać i gdybać. Przegraliśmy, ale jestem dumna z walki, jaką podjęli nasi piłkarze, zwłaszcza Gerard. A tyle się swego czasu naczytałam, że on nigdy nie zastąpi Puyola, że to dzieciuch, który skupia się na mediach społecznościowych, a dziś pokazał, że zasługuje na opaskę kapitańską, przynajmniej jako drugi w hierarchii. Tam gdzie napastnicy nie mogą, tam obrońcę poślą. I to jakiego obrońca, takiego który kocha ten klub najbardziej na świecie i który oddałby za niego życie. Właśnie dlatego Gerard jest moim ulubionym piłkarzem na równi z Messim. Oni dwaj i Iniesta to serce tego klubu.
Jak to było? "To lubię w Realu, walczą do końca, nie to co Barca". Chcieliście walkę do końca to macie. Nie wyszło, ale walczyli i starali się, pokazali pazur. Remis, a nawet wygrana były możliwe. Taką Barcę, nawet przegrywającą, chcę oglądać!
2
Kocham Pique. Mówiłam to już kiedyś? Nie? To mówię teraz. Najlepszy obrońca!
3
Mats, lubię cię, ale... zepsułeś, żeby nie powiedzieć gorzej.
0
To się da wygrać albo chociaż zremisować, bramka Gerarda dodała im energii i motywacji.
0
Jak oni tego nie trafią, to będą frajerami roku.
5
Pique! Na niego zawsze można liczyć!
0
"how to fuck things up: a novel written by fc barcelona"
Znalezione na tumblrze.
To samo było momentami w poprzednich sezonach. Real tracił punkty, mieliśmy okazje ich wyprzedzić i... i nic. Historia się powtarza, ale i tak wierzę, że skończymy z wygraną ligą. A LM? Grupa pozwala na błędy, więc możemy mieć teraz słabą formę. Obyśmy później byli już w gazie.
19
Wielu się tutaj śmiało, że na notatniku wywalają Zidana i piłkarzy, a tutaj to samo się teraz dzieje. Ogarnijcie, ludzie.
1
O luju.
0
Lucho znowu zaszalał z taktyką :D
2
Przewiduję koszmary dziś w nocy. Dzięki wielkie, Michał :)
0
Nie lubię tego słowa ale... pokory, panowie realowcy :D
0
To już nawet nie jest śmieszne, to jest zwyczajnie smutne. Ale rozumiem czemu tak się dzieje.
0
Myślałam, że to powszechna wiedza :D Nie dość, że są filmiki, jak kolega wyżej podał, to chyba nawet w wywiadzie ktoś o tym wspomniał, ale tego akurat nie jestem pewna :D
1
Żaden problem. Leo wystarczy upić, wtedy mu odwala :D Nie wiem jak można by przekonać Suareza, ale może poszedłby w ślad za pijanym Messim i piosenka gotowa :D
0
Oba imiona mają w Polsce ten sam odpowiednik - Sergiusz. Z tym że Sergi to imię wyłącznie pochodzenia katalońskiego, Sergio zaś hiszpańskiego i włoskiego. Przypuszczam, że to pierwsze powstało jako katalońska wariacja Sergio, ale traktuje się je jak dwa osobne imiona. Na samej stronie Barcelony Roberto jest przedstawiany tylko jako Sergi, nigdy zamiennie z Sergio.