Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mathieu wystarczy póki co, nie mamy jakichś groźnych przeciwników, więc Mashe może usiąść na ławie. A bez Messiego już sobie radziliśmy, teraz też damy.
4
Trzy tygodnie przerwy Leo brzmią niepokojąco, ale nie zapominajmy, że radziliśmy sobie już bez niego i teraz też pewnie sobie poradzimy jeśli Neymar znowu przejmie rolę lidera, a myślę, że to zrobi. W ciągu jednego meczu trudno nagle wejść w buty Leo, ale teraz Ney będzie miał czas na przygotowanie się. Przynajmniej taką mam nadzieję.
1
Jak ja nienawidzę meczy z Atletico. A dzisiaj jeszcze ten sędzia, który gwizdał praktycznie każdy faul na graczach Atleti, a gdy naszych kosili, to nagle odzywał się w nim jego wewnętrzny Stevie Wonder.
0
Jak zła sytuacja by to nie była, uwielbiam jak stadion skanduje nazwisko Messiego.
2
Jeden z lepszych transferów Barcy, bez dwóch zdań.
6
Serce mi się raduje na widok tak świetnie grającego Roberto. Wiem, że było to wałkowane już wiele razy, ale on był praktycznie skazywany na straty! A teraz lata po prawej stronie jakby robił to od urodzenia. Jeszcze wiele się musi nauczyć - to fakt - zwłaszcza zgrania z Leo, ale jeśli on już gra na takim poziomie, to co będzie za kilka lat?
32
Ter Stegen wyglądał podczas ustawiania muru jakby obliczał i analizował w głowie każdy kąt i odległość :D
0
Teraz czas na prawdziwy futbol. Do zobaczenia za dwie godzinki, oby w dobrych humorach :D
0
Ojej, jaka szkoda, tylko remis xD
8
Bo są ciekawi gry rywala? Bo są masochistami? Co to za różnica? Oglądają to oglądają, każdemu jego porno, jak to mówią.
9
Wejdź do wanny z wodą i spraw, żeby wpadła do niej podłączona do prądu suszarka. Przy odrobinie szczęście będziesz słyszał myśli kobiet.
A tak serio, zapytaj ją po prostu, chyba umiesz mówić ;)
0
Ja tam lubię facetów z makijażem. Eyeliner czy fajnie podkręcone i machnięte tuszem rzęsy dają świetny efekt.
0
Trochę jak Montoya, gdy grał Alves. Tylko że Montoya chyba częściej gościł na ławce.
0
Ja wstać też wstanę, nawet po rozbudzeniu będę się dobrze czuła, ale im dalej w las, tym gorzej i po jakichś ośmiu godzinach na nogach zaczynam się na nich słaniać :P
3
Miałam dzisiaj nie oglądać meczu, bo jutro na 6 do roboty i nie dałabym rady wytrzymać po tak małej ilości snu. Na szczęście kierowniczka wyszła z propozycją nie do odrzucenia: "Nie chcesz mieć jutro na drugą zmianę?" Nawet nie musiałam się zastanawiać nad odpowiedzią :D
0
Sevilla nie błyszczy obecnie, a Betis to nie jest nie wiadomo jaki klub. 1-1 jak dla mnie.
10
Może być tumblr? :D
http://heartsoftruth.tumblr.com/post/150679080850/training-with-ney-luis-and-geri-200916
1
Mnie to bardziej od samej zasadzki bawiło to, jak później się od Gerarda odsuwali, gdy ten do nich podchodził. Tchórze :D
0
Jakoś nie przepadam za damskim krojem, od zawsze, a już od trzech lat latam tylko w męskich koszulkach, są dla mnie swobodniejsze. No i kupując męskie rozmiarówki nie boję się aż tak tego, że mój biust mnie zdradzi i okaże się za duży na koszulkę damską. Ale jeszcze pomyślę i tak póki co jestem spłukana :P
Dzięki za pomoc :)
1
Koledzy i koleżanki, dwa pytanka odnośnie sklepu Nike.
1. Metody płatności. Rozumiem, że gdy podam nr karty i tak dalej, to działa to na tej samej zasadzie co w Pay Pal tj. sklep sam sobie pobiera pieniądze z konta, nie trzeba nic robić? A druga dostępna metoda na czym dokładnie polega?
2. Rozmiar. Nienawidzę damskich koszulek, bo mają za wąskie ramiona i są cholernie niewygodne, więc kupuję męską. Stąd moje pytanie jaki rozmiar przy wzroście 169 cm najlepiej wybrać? Fakt istnienia cycków wezmę pod uwagę sama, chodzi mi tylko o to, żeby koszulka nie była za długa i nie wyglądała na mnie jak worek ;)
2
Kiedyś Gerard i Leo dorastali razem grając w piłkę, teraz to samo dzieje się w przypadku ich synów. To jest takie... piękne po prostu. Oby Thiago się nie znudził, żeby razem z Milanem mógł kiedyś grać w pierwszej drużynie jak ich ojcowie. Marzę o tym.
1
Typuj, dodatkowe punkty dostajesz tylko za poprawny wynik Barcelony(na Euro np. był to poprawny wynik Polski), bo to nasza drużyna. Za inne mecze już nie, ale i tak za poprawne wytypowanie dostajesz punkty :)
2
Aż chciałoby się, żeby to trwało wiecznie.
Idę wynaleźć sposób na nieśmiertelność, życzcie mi szczęścia :D
20
Mówił o Thiago, ale to nie przeszkadza by zapisać go do szkółki. A nuż polubi piłkę, jeśli nie, to przecież w każdej chwili może zrezygnować.
2
Te i inne zwroty do znalezienia w książce "Słownik kibica Barcelony podczas meczów Realu". Dostępny w Empikach i dobrych księgarniach ;)
1
Bo oni walczą do końca, nie to co Barcelona!
*sarkazm mode off*
1
Wykrakałeś, to Twoja wina! :D
0
Faks im się spóźnia, przelewy się spóźniają. Za dużo wydają na piłkarzy, nie starcza na podstawy.
0
Nie wierzę, że jeszcze nic nie strzelili. Ktoś tu wspominał, że pewnie po 30 minutach odechce się oglądać. Miła niespodzianka, ciekawe ile jeszcze będzie trwać :D
12
Dziesięciu chłopa odprowadza jednego do domu po ostrej imprezie :D