8

My tu śmieszkujemy, ale skoro klub obiecał premie, to jednak wypadałoby się z tych obietnic wywiązać. Wiadomo, że żadna z tych osób nie ucierpi przez ich brak, ale to jednak ich pieniądze i chyba każdy byłby zaniepokojony, gdyby ich nie dostał, niezależnie od tego ile zer już mają na koncie.

0

Też miałam podobny problem przez jakiś czas, tylko była inna nazwa pliku. Zniknął, gdy Windows się zaktualizował, ale czytałam że jest jakiś inny sposób naprawy tylko dosyć żmudny.

50

Imponujące, choć irytujące.
To raczej niemożliwe, ale aż strach pomyśleć, jaki potwór zostałby stworzony, gdyby połączyć obronę Atleti z atakiem Barcy - współgrające w harmonii. Taka drużyna miażdżyłaby chyba każdego.

38

Wiesz, że jesteś uzależniony od Internetu jeśli przeżywasz chwile grozy, kiedy ten pada Ci na jakieś pół godziny, a Ty nie wiesz co zrobić ze swoim życiem.

0

Kręcą kołem fortuny. O! Dzisiaj wypadło, że Enrique sam zagra w meczu z City. Świetny temat na okładkę.

Że jak? Mało prawdopodobne i nikt nie uwierzy? Bitchu plisu, czy kiedyś nas to powstrzymało przed napisaniem "rzetelnych" i "sprawdzonych" informacji? Jose! Szykuj maszynę do druku, pójdzie ze sto nakładów! :D

51

Szkoda wszystkich kibiców, którzy chcieli zobaczyć po prostu którąś z tych drużyn, zwłaszcza dzieciaków. Weź teraz takiemu sześciolatkowi wytłumacz, że nie zobaczy na żywo Ronaldo czy innego Bale'a, bo jakaś grupa ameb umysłowych nie potrafiła się zachować i usprawiedliwia to "miłością" do Legii.

9

Co roku po jakiejś porażce wieszczą ten koniec giganta i coś go nie widać. Zaczynam dochodzić do wniosku, że portale internetowe nie są wiarygodnym źródłem informacji :D

0

Moje tak miło nie budzą, chyba że około południa. Zamiast tego o czwartej nad ranem zaczynają się tłuc, obijać po kątach i skakać przez moje łóżko. Nie idzie wytrzymać :D

3

Weszłam. Czemu ci wszyscy ludzie się tak na mnie patrzą? :D

1

Dwa dachowce, jeden czarny jak smoła, a drugi - wzięty ze schroniska - biały w czarne łatki. Ten drugi to diabeł wcielony, omal mnie dzisiaj dupą nie udusił, bo stwierdził, że spanie na mojej twarzy to świetny pomysł :D

0

Żółte pewnie założą pod spód, żeby nie kusić losu :D

1

Jak trafia się kolejny Ronaldo, to się odechciewa zbierać xD

0

Na szczęście tak. Jeszcze nie jestem wyrodną kocią mamą :D

4

Człowiek wychodzi po żarcie dla kotów, a wraca z kartami piłkarskimi, bo najwyraźniej jest nienormalny :D
Ale przynajmniej kolekcję mam ładną :D

0

Co zrobisz, o ile nie jest to mecz z Realem, Sevillą czy Atleti, to na trybunach jest dużo turystów, którzy żadnego dopingu nie znają, a poza tym i tak przyszli na mecz pooglądać piłkarzy, a nie dopingować.

4

Przyjdą, ale drugiego Leo czy Gerarda już nie będzie. Ich następcy mogą być nawet sto razy lepsi, ale tych dwóch, którzy są praktycznie synonimami Barcy, zawsze będzie mi brakować.

9

Po przeczytaniu niektórych komentarzy musiałam na wszelki wypadek jeszcze raz sprawdzić, czy aby na pewno wygraliśmy :D

Nie mogłam oglądać meczu, więc nie wypowiem się co sądzę o naszej grze, ale zdążyłam zauważyć po komentarzach, że Paco znowu cienko. Nie martwi mnie to póki co. Jest nowy, Luis też nie był od razu dzikiem, którego znamy teraz, Arda też nie błyszczał. Jasne, oni trochę nie grali, Paco ma jednak ciągłość gry, ale mówimy o Barcelonie. Tutaj przyjście z innej drużyny to jakby odpuścić sobie pół roku grania - zupełnie inne taktyki, osobowości, hierarchia. Nie wiem czy Paco przebrnie przez to wszystko i będzie wartościowym członkiem drużyny czy okaże się niewypałem, ale za wcześnie na stawianie jakichkolwiek wniosków czy martwienie się, zwłaszcza że to początek sezonu i jeśli chcemy wytrzymać tyle meczów ile nas czeka, to forma nie musi być już teraz u wszystkich wysoka.

2

Bramki Gerarda zawsze cieszą mnie podwójnie, a po asyście Leo nawet potrójnie :D Niestety na to drugie jeszcze sobie pewnie poczekam. Brakuje mi pary Piquessi ostatnio, oj brakuje, nawet treningi bez nich obu to nie to samo.

0

Bayern. Nie mogłabym trzymać kciuków za tak brzydko grającą drużynę jak Atletico. Zresztą tak długo jak nie grają z Barcą, to zawsze jestem za Bayernem.

0

Widzę że mamy podobne "zainteresowania" ;)

11

Podepnę się, niech heteroseksualne panie też mają coś na poprawę humoru :D
http://66.media.tumblr.com/d594b8f6c6d7ecfb26ea6e2088c3981a/tumblr_ocp94keQv81s2vj5qo1_540.jpg

0

Weź, jeszcze by ich zamknęli za próbę morderstwa :D

1

Zagrają jak z nami - 11 w bramce i kontra od czasu do czasu. Nie wierzę, że się otworzą przed tak ofensywnie grającym Bayernem, będą czekać na swoją okazję i albo pierwsi stracą bramkę i będę musieli ruszyć dupy, żeby nie przegrać albo strzelą pierwsi z kontry czy po stałym fragmencie i zamurują się na amen, a Lewy i spółka będą walić głową w mur, jednocześnie będąc koszonymi równo z trawą. Mam nadzieję, że Marciniak nie będzie jak sędziowie w Hiszpanii i posypią się żółte kiedy będzie trzeba.

11

Myślę, że czas rozważyć zmianę kolorów drugiego kompletu. Jeśli będziemy mieli białe koszulki, to może wszyscy będą nas brać za Real i wybaczać nasze przewinienia. Sędziowie w Hiszpanii już są ślepi, na pewno się nie połapią.

1

No oby, oby. Niech Atleti dostanie kilka bramek w plecy, może w w końcu zaczną grać coś więcej niż jedenastu w bramce i jakoś to będzie, bo już patrzeć na nich nie mogę.

3

Ale będę się śmiała jeśli z Eibar też zremisują albo nawet przegrają.

10

Voldemorta? :O

8

Czepiasz się tej pięknej historii miłosnej. Eibar zaprosił Real na randkę, to i płaci rachunek jak na dżentelmena przystało, proste :D

7

Bronię go, bo próbowałeś się z niego naśmiewać z powodu błędu, jaki popełnił.
Mnie też wielu użytkowników tu irytuje, ale nie robię na wszelki wypadek screenów ich wypowiedzi, żeby potem się cieszyć z ich pomyłek. Kto tak robi, na litość boską? Bo na pewno nie dojrzały, odpowiedzialny dorosły.

1

To że się mylił, to chyba sam zauważył, nie sądzisz? Po co ta cała szopka ze screenem komentarza? Po co to zachowanie w stylu "a nie mówiłem?!", jak nie po to, by się wywyższyć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?