3

To link tylko do fragmentu, z kanału Barcy. Mimo wszystko przez większość konferencji mówił po hiszpańsku, więc nie ma sensu oglądać całości :D

23

Będzie go brakować, ale nic nie trwa wiecznie. Oby dostarczył nam jeszcze sporo radochy zanim odejdzie. No i niech strzeli wreszcie tę brameczkę dla Barcy :D

19

Polecam posłuchać tej konferencji. Jego akcent, gdy mówi po angielsku jest przezabawny :D

Uwielbiam wypowiedzi Gerarda, zawsze są ciekawe, a i bardzo często zabawne.
Dobrze że nie odszedł po mundialu w Brazylii, nie potrafię sobie wyobrazić, że mogłoby go zabraknąć w drużynie, zwłaszcza teraz, kiedy, jak sam powiedział, jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników i zna tę drużynę najlepiej. Liczę na to, że będzie dla Umtitiego mentorem jakim Puyol był dla niego. Trzeba kształcić nową ostoję defensywy.

Mam nadzieję, że media nie przyczepią się do niego za tę pacynkę Pereza, bo wiadomo jak w Madrycie mogą to zrozumieć :D

Chciałabym go częściej oglądać w ataku, oby nigdy z tym nie przystopował, bo zawsze mnie bawią jego wypady w pole karne przeciwnika, gdy nawet nie ma tam stałego fragmentu gry.

Standardowe słowa o Leo, że też ludziom jeszcze chce się o to pytać. Ale mi to nie przeszkadza, bo to tylko oznacza więcej Piquessi dla mnie :D

0

To byłby najmniejszy wymiar kary dla Legii :D

3

Padłyby nam serwery szybciej niż na notatniku :D

0

Ja to w sumie nie wiem co myśleć o tym meczu :D Z jednej strony wiem, że Real zmiażdży Legię, a z drugiej liczę na cud i chociaż ten bezbramkowy remis, ale Legioniści są za słabi nawet na murarkę :D No i jest jeszcze Ronaldo, którego nie trawię i który będzie się prężył po strzelonych golach(serio, kto wymyślił tę cieszynkę?), co wkurza mnie niesłychanie. Niby czeka nas grad goli, ale jak tu ich wyczekiwać, skoro to będzie jak oglądanie Messiego ogrywającego czterolatki? :D
Na ten moment nie potrafię znaleźć pozytywów tego meczu i obejrzę w sumie tylko ze względu na mojego tatę, który jest kibicem Realu i Legii. Szykują się ciekawe dyskusje przed telewizorem, bo na widowisku w sumie nie będzie potrzeby się skupiać :P

5

Ivan jest za dobry w defensywie, a to może się okazać przydatne przy ofensywnie grającym City. Arda niby też dobry w obronie, w końcu przyszedł z Atleti, ale ja bym jednak postawiła na sprawdzone rozwiązanie i ewentualnie później zmieniła Chorwata.

8

Eibar - Espanyol przynajmniej dałoby się oglądać.

5

2

Co tu przyjmować z dystansem, jak to praktycznie fakty :D

0

Zapraszamy na Camp Nou :D

5

Brzmi jak origin Daredevila :D

9

Mnie bardzo rozbawił komentarz o tym, że Suarez odejdzie po sezonie, bo pokłóci się z Leo. Patrzcie jak się kłócą, na bank się nienawidzą :D
https://data.whicdn.com/images/255995118/original.jpg

0

Kurna, jakie wyliczenia :D Nie powiem, ciekawie by to wyglądało, taki ścisk w La Liga, z czego ani Real ani Barca nie na pierwszym miejscu. Świat się kończy :D

0

Oj trzeba. Ney zobaczył wbiegającego Leo i od razu wiedział co ma zrobić. Pięknie rozumieją się na boisku :)

7

Guardiola wie tylko tyle, co ogląda teraz podczas meczów. Leo się zmienił odkąd ostatni raz Pep go trenował. A Aguero zna go z Argentyny, gdzie gra się inaczej niż w Barcy, więc na niewiele się jego wiedza zda.

7

Gerard na konferencji, nie mogę się doczekać :D

3

Wiem, że to śmieszny obrazek, ale mam nadzieję, że chłopaczek jednak problemów żadnych nie ma :D

8

Znowu to samo co z pytaniami na Twitterze Gerarda. Nie ogarniam, czemu redakcja nie wrzuca wszystkich pytań, zwłaszcza że w obu przypadkach niektóre odpowiedzi są zabawne i warte przeczytania :D

1

Boże uchowaj, żeby na Camp Nou to nie przyszło, bo nie wytrzymam przy takiej ilości goli jakie potrafi strzelić Barca :D

0

To chyba najlepszy żart z tej serii, jakie widziałam, genialne :D

0

Ja się nie przygotowywałam. Efekt? 12% w pierwszym podejściu i 27 w poprawce. Lepiej się poducz w domu, skoro masz nawet najmniejsze problemy ;) Niestety niczego Ci nie mogę polecić, bo sama nigdy nie korzystałam z kursów.

0

Niech wraca jak najszybciej, nie chcę go w Atletico, bo się ich boję, dopóki on jest za sterami.

0

Cokolwiek to było nie wyglądało na poważne, pewnie się tylko nie zrozumieli. To było nawet mniejsze spięcie niż to pomiędzy Neymarem i Rafą, bo tylko "pobili" się jak dzieci.

18

Złapałam się za głowę, gdy strzelił, co za kozak :D

0

Rakitić odpoczywał całą przerwę reprezentacyjną, więc też nie potrzebował zmiany na gwałt. Może co najwyżej ze względu na te jego dziwne podania w polu karnym Deportivo warto go było zmienić, ale z drugiej strony Lucho może chciał mieć kogoś na zastępstwo Busiego, a co jak co, Denis czy Rafa by się przy tym raczej nie sprawdzili.

2

A ponoć nie jest tak utalentowany jak brat :D W sumie i możliwe, ale ma swój poziom, który wystarcza na Barcę. Nawet jeśli nie będzie podstawowym zawodnikiem, to jest świetnym rezerwowym.

0

Gdybyśmy tego meczu nie wygrywali, to po Paco też by jechali jak po łysej kobyle.

8

Dobrze, że Paco chociaż ma te okazje. W końcu jakaś musi zostać zamieniona na gola. Trzymam za niego kciuki, bo widać, że będą z niego ludzie. Byle by się nie załamał, ale z tego co było widać, raczej ma wsparcie kolegów. Gerard chyba mu pokazał kciuk w górę po tym jak prawie mu asystował, później Rafa się śmiał na ławce. Nikt go na pewno nie potępi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?