12

Jak widać różowy koc wcale nie jest potrzebny, by naśmiewać się z Ronaldo ;) Facet swoimi występami sam dostarcza kolejnych powodów do szydery.

3

Deklasacja kompletna.

10

No i koniec zabawy. Było fajnie, La Ramblo, dzięki za poprawę humoru :D

0

Ona też mi się może śnić, żaden problem. W parze z Pique byłoby niezłe combo :D

0

Też bym chciała żeby mi się Pique śnił :D

1

Ronaldo to jednak dobry kumpel. Nie chce prześcignąć kolegi z Manchesteru, więc wstrzymuje się ze strzelaniem na czas jego kontuzji :D

1

Cris czasami odbywa loty w polu karnym, więc się zgadza :D

4

Nie ma już prawdziwych fanów na tym świecie.

1

Dobrze, że nie wspomniał nic o pudle z finału Copa America, bo po wszystkim nie byłoby co z niego zbierać :D

5

Chyba ktoś niespełna rozumu :D

0

Moralność Kalego :D

3

Wiele meczów, w tym i ten wczorajszy, nauczyły mnie, by nie cieszyć lub nie wkurzać się przedwcześnie. Dla mnie wciąż jest 0-0 w meczu Sevilli z Atleti :D

0

Na fioletowej już przegląd, a ponieważ byłam ciekawa okładek, to zajrzałam. Standard, Marca i As wypominają błędy, a Mundo milczy jak zaklęte i zachwyca się meczem. Tylko Sport wspomina, że mecz był pełen kontrowersji. Dobre i to :D
Ale przynajmniej Barca na wszystkich okładkach :D

3

Dzień jak co dzień w hiszpańskiej prasie :D
Katalońskie gazety - okradli Barcę, sędziowie pomagają jej przeciwnikom i Realowi! Wszyscy przeciwko Barcelonie i Katalonii!
Madryckie gazety - Barcelona faworyzowana, wygrają ligę dzięki sędziom, Real musi walczyć dwa razy ciężej! Wszyscy przeciwko Realowi!
:D

2

Coś jak Stępień w 13 posterunku :D

4

"Forma meczy nie jest niezgodna z systemem gramatycznym polszczyzny – ma bliski analogon w postaci formy mieczy, której nikt przecież nie kwestionuje. Jest jednak – jak pokazuje Korpus Języka Polskiego PWN – czterokrotnie rzadziej używana od formy meczów. Poza tym występuje głównie w prasie, drukach ulotnych i w języku mówionym, prawie zaś nieobecna jest w książkach, czyli wydawnictwach, które są redagowane staranniej. Można by ją uważać za wariant gorszy, ale słownikarze w ogóle ją dyskredytują. Czynią to zgodnie z oczekiwaniem społecznym, gdyż osób, którym forma meczy się nie podoba, jest wiele."
Mirosław Bańko

Nieuznawana przez słowniki, ale nie niepoprawna.
Pozdrawiam.

5

Okazjonalny fart nie jest zły. Ale, kurna, ile można xD

2

To bardzo delikatna łysina jest, może krople wody z tej butelki go trafiły :D

1

Uderzyli mu przyjaciela butelką. Serio miał im powiedzieć coś milszego, gdy był tak nabuzowany emocjami?

38

Ja rozumiem gwizdy na takiego Figo(nie, nie napiszę małą literą, bo mam uczulenie na źle napisane nazwiska :P), który przyszedł do największego rywala, ale pomiędzy Barcą a Valencią chyba wielkich zgrzytów nie ma? Jasne, że przykro się patrzy na byłego kapitana przyjeżdżającego na stadion z nową drużyną, ale czy można go winić za to, że chciał zdobywać trofea, na które Valencia nawet nie ma co liczyć? Rezerwowy bo rezerwowy, ale swój medal dostanie.

0

Messi może nie jest specjalistą od jedenastek, ale króla karnych pokonał :D

0

Chyba zdjęcie tygodnia na cały rok, chciałeś napisać :D

0

Przesłaniać ją przesłaniał, przynajmniej z tego co widać na kamerach. Ale sędzie wiadomo ślepy, mógł nie widzieć ze swojej pozycji, jak bardzo Luis wpływa na pole widzenia bramkarza.

2

Już jestem spokojna. Nic tak nie koi nerwów jak mocny, metalowy kawałek :D Teraz idę się kajać w ocenach, bo faktycznie przesadziłam z nazwaniem meczu tragicznym :P

14

Jak podyktowano karny, ucieszyłam się. Pomyślałam, że tym razem Neymar do niego nie podejdzie, a nawet jeśli, to nie będzie pajacował. Potem przypomniałam sobie, kto stoi na bramce i cały entuzjazm uszedł ze mnie jak powietrze z balonika. Dobrze, że tym razem Alves nie dał rady zatrzymać karnego, a Leo go nie zmarnował. Po golu ucieszyłam się jakbyśmy co najmniej finał wygrali.

2

No dobra, może przesadziłam, ale nerwy mnie po prostu dalej trzymają :P Przyznaję, że widziałam gorsze mecze, choć najchętniej bym o nich zapomniała :D

2

Stawiam Ci piwo w takim razie, to dzięki Tobie to zwycięstwo!

5

Niby taki mały, a jaki groźny :D

0

Mecz tragiczny w naszym wykonaniu, ale ważne że potrafiliśmy podnieść się z kolan przy 2-1. Potem dalej padaka, ale tym razem szczęście nam sprzyjało, co jest rzadkością w naszym przypadku. Leo znowu ratuje nam zad, gdyby grał wtedy w meczu z Celtą, to kto wie, może też byśmy fartownie tamten mecz wygrali.
Trzy punkty z ciężkiego terenu, to się teraz liczy. Tylko nie mogę przeboleć tej kontuzji Iniesty. Przez to zwycięstwo już tak nie cieszy, tak jak nie cieszyło zwycięstwo na City, gdy oficjalnie podano na jak długo zabraknie Gerarda i Alby. Bardzo pyrrusowe te dwie ostatnie wygrane.

5

Ta, a potem zawieszenie takiego zawodnika albo kara dla klubu. Nie warto odrzucać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?