Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
O Umtitim nic nie trzeba mówić, on się chyba urodził, by u nas grać.
Digne mnie nie rozczarował póki co. Jasne, miał słabsze występy, ale widać, że ma potencjał i jak tylko przystosuje się do gry w Barcy i lepiej zrozumie z Neymarem, to będzie z niego wiele pociechy.
0
Grubo, ale może to i lepiej? Przynajmniej żadna gazeta nie przekręci ich słów, ani nie palną przez przypadek czegoś głupiego, choć taka kontrola jest trochę chora.
11
"rzekomym rasizmem i seksizmem Trumpa"
Z rzekomym? :D
2
Z dwojga złego to najlepiej popełnić w tym przypadku samobójstwo, taka prawda.
4
Co za różnica, czy wygra kobieta z masą przekrętów za uszami czy rasistowski i seksistowski wariat, którego jedynym argumentem na debatach było "A Hillary...". Tak czy inaczej Amerykanie mają przerąbane. Z tym że z Hillary na stołku w najgorszym wypadku skończą na kilka lat z beznadziejnym prezydentem. W przypadku Trumpa cholera wie czego się spodziewać.
0
Dobrze znów widzieć trenującego Gerarda z piłką. Brakowało go na boisku zarówno przez wzgląd na poziom sportowy, jak i walory estetyczne. Leo i Gomes to za mało :D
Oby to już były ostatnie kontuzje naszych zawodników w tym sezonie, choć może być o to trudno biorąc pod uwagę to jak ostro są faulowani. Dzięki Bogu za Umtitiego i Digne, bo byłoby ciężko w tych ostatnich meczach. Teraz niech tylko Iniesta wróci do zdrowia.
0
Tyle tygodni bez Gerarda na murawie powinno być zakazane, dobrze że już wraca :)
0
W temacie na stronie podali też takie coś, ale to bardziej tapeta niż kalendarz.
http://uploads.fcbarca.com/uploads/files/Tapety/kalendarz_11_2016_venomstyle.jpg
0
Przynajmniej tym razem przed przerwą wygraliśmy. Wtedy po meczu z Celtą beznadziejne nastroje utrzymywały się na stronie tak długo, że nieprzyjemnie było tu siedzieć :D
1
Fejk. Powiedz że fejk, nie można być przecież AŻ tak nieogarniętym :D
4
Powiem tak, ja rzadko piszę w czasie meczu, jeśli już, to zazwyczaj po bramce, kiedy jest przerwa w grze i pokazują powtórki. Nic nie tracę, a coś napiszę i a nuż ktoś to przeczyta :D
2
Już myślałam, że znowu "kontuzja" :D
0
To już klasyk, nigdy go nie zapomnę :D
4
To estalady i nie mogą być wnoszone, bo są symbolem separatystów, w przeciwieństwie do senyery, czyli "czystej" katalońskiej flagi bez żadnej gwiazdy i niebieskiego trójkąta.
1
Piquessi nie znika nawet na czas kontuzji jednego z nich, to lubię :D
Czy Leo powinien zgarnąć Złotą piłkę co roku? Nie sądzę, ale gdyby tak było, to nie byłby to wielki błąd. Z roku rok Leo był tylko coraz lepszy, nawet w gorszym okresie jest lepszy od wielu piłkarzy. Złota piłka niekoniecznie oddaje jego fenomen i umiejętności, wątpię czy jakakolwiek nagroda by to potrafiła, dlatego nawet dawanie mu jej co roku od 2009 nie opisałoby jaki z niego geniusz.
20
To po co ją zakłócasz? :D
7
Zauważyliśmy to wczoraj :D
Bez obrazy, bo Twoje wczorajsze ekscytowanie się grą Chelsea było fajne :D
0
Moje nerwy są bezpiecznie. Przynajmniej do następnego meczu.
0
O to, to, to. Jakaś taka niechęć do tego meczu mi towarzyszy. Nawet przed klasykiem tak nie mam, a to przecież teoretycznie trudniejszy mecz. Najgorsze jest to, że jak przegramy, to znowu przed przerwą reprezentacyjną, więc przez spory czas czas drużyna nie będzie miała jak się zrehabilitować i znowu na stronie będą panowały nieciekawe nastroje.
0
Coś czuję, że dzisiaj będzie gorszy horror niż na Mestalla. Oby z równie szczęśliwym zakończeniem. Nawet się cieszę, że przez pracę tego meczu nie obejrzę. Nie wytrzymałabym nerwowo.
0
No nie, zmieniłeś avatar, teraz przez jakiś czas będę myśleć, że pojawił się kolejny użytkownik wklejający ciekawostki :D
3
Dopóki Leo sam nie powie, że nie przedłuży kontraktu, bo za mało mu płacą, to nie uwierzę że są jakieś problemy na tej linii. Może dla klubu to problem, bo chcieliby mu płacić więcej żeby się odwdzięczyć za to, co dla nich zrobił, ale nie sądzę by Leo kiedykolwiek odmówił odnowienia kontraktu z powodu niskich zarobków.
0
Little Alchemy, Blendoku, Stack, Zen Koi.
1
No to jednak sci-fi, a tych kolega nie chciał :P
0
Rojo to jednak ma coś z głową. Nie żebym to odkryła dopiero teraz, ale te wstępniaczki do HW tylko to uwydatniły :D
0
Dopiero się wybieram, wyłącznie dla Andrew Garfielda, ale co tam :P Też spotkałam się w recenzjach z tym porównaniem, więc coś musi być na rzeczy. Podobno jest tam trochę typowo amerykańskiego patosu, ale chyba warto go przetrzymać, skoro recenzje takie pozytywne.
0
No chyba tego już Sociedad nie zepsuje :D
0
Do zimowego okienka już bliżej niż dalej. Czas zacząć spekulacje :D
18
Facet ma chyba jakąś schizofrenię, bo zmienia zdanie częściej niż starsze panie w mięsnym.
2
Potwór nie piłkarz :D