1

Jak tak trochę poszukałam, to też nie znalazłam nic ciekawego, może poza tym, choć jest na niej jeszcze Pedro i Xavi ;)
http://orig04.deviantart.net/7d03/f/2014/359/1/7/fc_barcelona_wallpaper___the_deadly_team__by_fletcher39-d8b5ksj.png
Kilka ciekawych się trafiło, ale były niestety małe.

1

Rozumiem, że na komputer? Chcesz herb, zawodników, stadion czy jeszcze coś innego?

10

No patrz jaki pech :D

4

Trzeba na nich postawić u buka, może to zwiastun ich wygranego mistrzostwa kraju i zrobią niespodziankę jak Leicester :D

1

O mój boże, dwa błędy na pierdyliard innych podań, które wykonał idealnie co do milimetra. No na bank przerżniemy wszystkie rozgrywki przez Matsa, wszystkie! Bo Bravo przecież nie popełniał błędów i nigdy nie wpuścił żadnej szmaty. Oh wait...

1

Roberto to chyba jakiś cyborg jest a nie człowiek :D

1

To nie był dzień Suareza, zdecydowanie. Ale cała drużyna była na tyle dobra, by strzelić tego jednego gola i żadnego nie stracić. Cenne trzy punkty z trudnego wyjazdu są, a to najważniejsze. Na Camp Nou będzie już z nimi łatwiej.

0

Ale walnął!

3

Oho, zaraz będzie gadka "a nie mówiłem/mówiłam!" :D

0

Uwielbiam wywiady z Pique, ten czytałam już po angielsku, ale fajnie też to zrobić po polsku.

Całe szczęście Milan nie musi się za bardzo martwić o przegrane, nie zdarzają się tak często jak by mogły :D

3

I znowu, ta pewność co do tego, że wszystko rozstrzygnęło się w biurach. Skąd wiesz? Z prasy hiszpańskiej? Tej samej, która przerzuca się sprzecznymi informacjami? Wiedzą o całej sprawie tyle samo co my - nic. Ale jeśli już brać prasę za pewnik, to Bravo też się kręcił po biurach z tego samego powodu. I weź tu bądź mądry, człowieku.

Skoro rozwój Matsa w przeszłości nie jest pewny, to tak samo nie byłoby pewne to, czy Bravo będzie niczym Buffon, co wielu osób tutaj mu wróżyło. Skoro jeden taki argument wyśmiewamy, to drugi też by wypadało. Ale to by wymagało nieco obiektywizmu.

Dlatego ja nie osądzam ani jednego, ani drugiego. Obaj chcieli grać, obaj chcieli być numerem jeden, a klub musiał jakoś tę sytuację rozwiązać. Bravo zdecydował się odejść, mleko się rozlało, czas iść dalej, a nie psioczyć na złego Niemca szantażującego zarząd i Lucho(napisane wygląda to jeszcze bardziej absurdalnie) i strachliwego Chilijczyka, który przestraszył się pierwszego sezonu siedzenia na ławie.

9

Co mnie od początku dziwiło w tym "konflikcie", to jak wielu osobom jest szkoda Bravo, a mało kto spojrzał na to ze strony Matsa i spróbował zrozumieć czemu był momentami zgorzkniały. Postawcie się w jego miejscu, przychodzicie do Barcy wiedząc, że będziecie numerem 1, ale kontuzja przed sezonem krzyżuje wam plany. Do składu wchodzi rezerwowy bramkarz, myślicie sobie, że będzie bronił aż nie wyleczycie kontuzji, ale już jesteście zdrowi i miejsca w bramce nie widać, przynajmniej nie co tydzień. Fajnie jest grać w LM, ale brakuje wam regularnej gry. Pomimo początkowych założeń godzicie się z rolą drugiego bramkarza choć wiecie, że poziomem nie odstajecie od kolegi, może nawet jesteście lepsi, a przynajmniej z czasem będziecie. Nie czulibyście żalu na jego miejscu? Zazdrości? Nawet najmniejszych? Bo ja bym czuła, w końcu jestem tylko człowiekiem.
Kwestii tego, jak Mats wywalczył miejsce pierwszego bramkarza nie będę nawet poruszać, bo nikt z nas nie wie co się działo naprawdę, znamy tylko plotki i domysły gazet. Może nigdy się nie dowiemy jak to naprawdę z nimi było, może za parę lat któryś z nich puści farbę albo zrobi to ktoś inny z szatni. Nie rozumiem tylko czemu przez głupie domysły - gazet i nasze własne - trzeba wieszać psy na którymś z nich, zwłaszcza na Matsie, który nagle awansował na największego wroga kibiców. Alvesa i Bartry nie ma, Arda i Munir grają dobrze, to trzeba sobie znaleźć nowego kozła ofiarnego. Jeśli Mats czasami czyta wypowiedzi fanów, to będę mu współczuć, gdy wypuści jakąś szmatę. Kibice zjedzą go żywcem.

27

A Marca to wie bo... ma szpiegów w City? Tak tylko pytam :D

2

"Nie wiem czemu Barcelona się o niego postarała jak był w Maladze, tak samo powinni zakontraktować Asensio, obaj byli zadeklarowanymi kibicami Barcelony. "

A jednak przeszli do Realu ;) Nie twierdzę, że to źle, to zawsze większe pieniądze i szanse na rozwój, i jeśli nie chcieli czekać na ofertę Barcelony, która mogłaby nigdy nie nadejść, to dobrze zrobili, ale w takim razie kiepscy z nich kibice :P

0

"Naszym celem nie jest zrobienie dobrego wrażenia, ale wygranie."
Wszyscy tak mówią, a potem kończą jak zawsze. No, zazwyczaj :P

1

Taka to przyjemność, że aż osiwiał odkąd objął drużynę :D

0

Ci co komentują biatlon i kolarstwo na Eurosporcie. Zawsze zapominam, jak się nazywają, ale fajnie się słucha ich historyjek o zamkach i zawodnikach :D

0

Niezłe strzelanie w Monachium, hat-trick Lewego, Muller hat-trick z asyst. Jeszcze bardziej mi szkoda, że nie mogłam oglądać. Bayern wszedł w sezon z przytupem i pewnie z przytupem go zakończy. Ciekawe jak się pokażą w LM.

2

Oj grabisz sobie u Matsa :D

1

Przecież nie będą mówić, że to słabiak i wklepią im 20 bramek, bo to by było troszkę niemiłe xD

1

Chyba trochę popadasz w skrajność. To że sympatyzuję innej drużynie nie znaczy, że mam zadatki na sezonowca i że porzucę Barcę, gdyby spadnie do niższej ligi. Moje oddanie tej drużynie też nie jest mniejsze tylko dlatego, że raz na ruski rok zamiast meczu Barcy obejrzę lecący w tym samym czasie mecz innej drużyny. W LM masz po dwa spotkania z tą samą drużyną, co w tym złego, że mecz z City na Camp Nou obejrzę, a rewanż na Etihad sobie odpuszczę i zamiast niego obejrzę wyjazdowy mecz Bayernu z PSV? Jestem przez to jakimś gorszym fanem, bo nie wybieram zawsze Barcelony? Give me a break.

0

Można. Lubię Bayern i chcę ich pooglądać. Barcelona to wciąż moja ukochana drużyna, ale nie widzę problemu w kibicowaniu dwóm drużynom jednocześnie i zastanawianiem się, który mecz obejrzeć.

0

Wolałabym jakiś mecz z Atletico lub PSV obejrzeć, ale Rostovem też się zadowolę. Chyba odpuszczę jeden mecz z City na rzecz meczu Bayern - PSV. Szkoda, że mecze z Borussią, a więc zawsze czymś nowym, przypadają na pojedynki Bayernu z Atletico, bo ten drugi też bym chętnie obejrzała.

0

Bayern i Barcelona będą grały w te same dni. Noż kurna :(

30

Po co ma tam wchodzić i oglądać jakieś nudne zdjęcia, kiedy w domu ma ciekawsze obrazki? :D
http://67.media.tumblr.com/dba24f9795d5163bf7badd9a762736fd/tumblr_n2g2iiLQpX1rrfw56o1_1280.jpg

15

City mi już bokiem wychodzi.

0

Bo mogą :D

1

To nie jest facet, co najwyżej wygląda jak facet. Ma wysoki poziom testosteronu, ale została dopuszczona do zawodów, bo nie ma wyznaczonego maksymalnego poziomu testosteronu, jaki mogą mieć zawodniczki, więc wszystkie trzy wygrały sprawiedliwie jakby nie patrzeć. Bolta i Phelpsa jakoś nikt się nie czepia, że miażdżą konkurencję, a na pewno też mają jakieś naturalne predyspozycje, by być lepszymi od innych. O Włodarczyk też się nic nie mówi, choć w tym roku również zostawiła konkurencję daleko w tyle. No ale zapomniałam, że ona nie wygląda jak facet, a Phelps i Bolt nie są hermafrodytami.

0

Dlatego miał tak wywalone na wynik Ajaxu :D

0

No, znam takiego jednego pana :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?