1

Nie widzę nic złego, że ma produkty podpisane własnym nazwiskiem, ale mógłby się nauczyć jak je reklamować, bo póki co wypada to słabo :D

1

Albo mają szpiega z Katalonii, który po latach wreszcie postanowił się ujawnić :D

2

Niektórzy tutaj oddają krew, żeby wymigać się od pracy tylko nie wiem czy w Wigilię też pobierają :D

0

Triggered.

0

U siebie pewnie powalczą albo na odwrót. Przewiduję, że zagrają jeden mecz dobrze, pewnie nawet go wygrają, ale w drugim Bawarczycy zepną dupska i bye bye, Champions League. Again :D

0

Kurdę, nie spodziewałam się, co za szok!

0

Już chyba piąty raz losuję pary i jak nie Bayern, to PSG. To jeszcze nie prawdziwe losowanie, a ja już mam go dość :D

0

Mnie też. Jak tak samo będzie jutro, to idę grać w totka :D

8

Ja Cię nie kojarzę, a siedzę na tej stronie sporo :D

0

Skoro ty losowałeś, to Tobie posmarował. Przyznaj się, ile dostałeś? :D

0

Walki do końca? Przecież wszyscy wiedzą, że tylko jedna drużyna to potrafi, inne ni chu chu :D

18

Mam nadzieję, że napisałeś już, że Real wygra ligę :D

3

Ramos to naprawdę człowiek fenomen. Obrońca z niego taki sobie, ale gole w końcówkach ma niezwykłe. Ja nie wiem jak on to robi, ale strasznie tym wkurza. Tylu jest obrońców na świecie wyskakujących do piłki w poly karnym, ale to Ramos ciągle strzela te gole, jakby się z piłką przy głowie urodził. Niech on już skończy karierę, błagam.

3

Oby Real nie wziął z nas przykładu i nie załadował trzech albo więcej bramek w drugiej połowie. Ale Deportivo może brać :D

0

Dlatego napisałam "z reguły" :P

14

Jak się jest przyzwyczajonym do z reguły pięknej gry Barcelony, to potem patrzenie na takie wrzutki jest jak patrzenie na bazgroły trzylatka po wizycie w Luwrze :D

0

Co to City odwala :D

0

Szkoda że zamiast jednego remisu nie mają dodatkowej porażki :D

18

Bo nadzieja umiera ostatnia :D

0

Byłam pewna, że pierwsza drużyna oleje ten wyjazd, ale Katarczycy pewnie by się nieźle wkurzyli. Faktycznie niefortunna ta wycieczka.

0

A to ktoś z pierwszego składu w ogóle tam poleci?

3

Co z Ciebie za kibic, gdzie Twój okolicznościowy avatar z herbem? :D

0

On tego nie napisał. Powiedz że tego nie zrobił. Jak można się tak zaorać? :D

6

Co tu dużo mówić, mistrz i tyle, druga bramka palce lizać, oglądanie takich goli w jego wykonaniu nigdy mi się nie znudzi.
https://68.media.tumblr.com/5d92711744696fb57824e2cbea6286ee/tumblr_inline_ohz2d282iW1ryushl_500.gif

1

Wreszcie dotarł do mnie papierowy egzemplarz książki Iniesty. Wraz z kodem promocyjny. Nie wiem czy on działa, bo obiło mi się o uszy, że były jakieś dwa rodzaje kodów i jeden był do któregoś tam, ale jak ktoś chce, to mogę komuś dać, na przyszły tydzień będzie jak znalazł ;)

0

Nazywajmy rzeczy po imieniu, to nie jest Barcelona, to jakiś rak katalońskiej ziemi.

2

I dziesięciu naszych na ich połowie, bezskutecznie próbujących się przebić podaniami wszerz boiska. Brr...

23

Słodycz wylewa się z ekranu :D
https://www.instagram.com/p/BNz8oXFB3v2/

2

Moim faworytem są fani ADO i BVB/Liverpoolu. Islandczycy mieli fajną celebrację, ale ci pierwsi wykonali wspaniały gest względem dzieci, a Borussia i The Reds bardzo ładnie oddali hołd ofiarom tragedii. Sama nie wiem czyja wygrana byłaby lepsza, mogliby dać ex quo.

1

Najgorsze to jest to, że zarówno my jak i Bayern nie błyszczymy póki co formą, więc wszystko wskazuje na to, że po nowym roku może się to u obu drużyn zmienić i wtedy w ewentualnym meczu o wygranej będą decydowały "właśnie te detale".
Osobiście nie chcę Bayernu, bo chcę żeby doszli jak najdalej i jeśli mają odpaść z Barcą, to albo tuż przed finałem albo w samym finale.
O PSG się nie martwię, jestem pewna, że w dwumeczu nie byłoby z nimi problemów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?