5

Nie da rady, wymarzony mężczyzna jest już zajęty przez Shakirę, a wymarzona kobieta przez Pique. Forever single, będę kocią mamą do końca swych dni.

0

Wierz mi, jestem tego świadoma. Co nie znaczy, że nie mogę na to ponarzekać.

17

Nie mój problem, moim problemem są moje koty. Idąc tą logiką nie powinniśmy mieć prawa martwić się czymkolwiek, bo ktoś inny ma gdzieś gorzej.

6

Mogliby przestać już strzelać, koty mi na zawał zejdą.

0

Boże, jaki Kasai jest uroczy, niech on nigdy nie rezygnuje ze skoków :D

1

Dostałam filmik z Karolem, mogę umierać spełniona.

0

Czuję się zawiedziona :D

18

Szesnastoletnia Shakira z Rickym Martinem. Pique miał wtedy sześć lat i dziewczyny pewnie nawet nie były mu w głowie :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15823487_1130559583719473_713333158769254339_n.jpg?oh=1267e943dee733b539758e10b41b6965&oe=58D8F5D6

Jak było, to śmiało możecie wstawiać filmiki z Karolem :D

17

No i gitara, Liverpool goni Chelsea i ładnie kończy ten rok. Oby ta pogoń zakończyła się 2017 wygraniem ligi.

1

Na co dzień słucham rocka i metalu, a mimo to na mojej playliście znajduje się też kilka piosenek One Direction. Tak więc nie, nie jest to nic złego, muzyka jak muzyka, wiadomo że dzieła sztuki to nie są, ale fajnie się ich słucha, a to najważniejsze ;)

0

Ten co nie lubi trenować i woli po prostu grać, a wrócił wcześniej niż musiał. Szanuję ;)

4

Mega, mam nadzieję, że doczekam się kiedyś kalendarza z twarzą Pique ;)

44

Biorę taki scenariusz w ciemno :D

0

Była u mnie w Warszawie jedna, ale poszła stosunkowo wcześnie rano.

2

W Kolumbii zapewne.

1

Powinna być jutro. Zwykle nowy towar mamy w poniedziałki i czwartki, ale ponieważ w poniedziałek był drugi dzień świąt, to przenieśli ofertę na czwartek, bo dużo roboty byłoby rano albo na koniec w wigilię. W niektórych sklepach była do kupienia, ale to dlatego, że kierownicy nie wiedzieli o zmianach i wystawili wcześniej.

15

Jak kogoś jeszcze interesuje, to biografia Messiego w biedrze powinna być w czwartek. Przez święta musieli zmienić datę dostępności nowej akcji tematycznej tylko ktoś zapomniał o tym poinformować tych od strony internetowej i gazetek, przez co wprowadzili ludzi w błąd. Do mnie dopiero dzisiaj te książki przyjechały, jeśli jakiś sklep miał je w sprzedaży już dzisiaj to wyłącznie dlatego, że kierownicy nie zostali poinformowani i wyłożyli nowy towar z rana albo na koniec dnia w wigilię ;)

2

Witamy w biedrze, gdzie mało znaczący towar przesyłają w milionach egzemplarzy, a ten rochwytywany to najczęściej jedna sztuka ;)

0

Pracuję w biedrze, więc wiem jak to się wszystko odbywa. Są dwie możliwości albo w ogóle czegoś nie dostajemy albo jest tego jedna sztuka, góra dwie i rozchodzi się w mgnieniu oka. Ostatnio były u nas adaptery, mój sklep dostał trzy i w ciągu godziny już ich nie było. Przy zmianie akcji tematycznej ludzie czatują pod sklepem już od rana i od razu podbiegają do nowego towaru. Jestem ciekawa czy u mnie ta książka była, aż zapytam kasjerów. Raczej nikt sobie by jej u mnie nie odłożył, no chyba że dla mnie, bo tylko ja z pracowników jestem kibicem Barcy i wszyscy o tym wiedzą :P

3

Aż żałuję, że już ją mam, bo cena masakrycznie niska, a ja kupiłam za wyższą :D

17

Nie kłam, Lucho, nie kłam. Lubisz Ivana czy Rafinhę, Roberto to twój ulubieniec, a Messiego nawet Pep bałby się ruszyć, ale Vidala to ty co najwyżej tolerujesz :D

Z góry zaznaczam, że to tylko analiza i gdybanie. To dla tych, którym mogą mieć chęć spytać mnie czy siedzę w barcelońskiej szatni albo rozmawiam z Lucho przez telefon i mi to powiedział :D

1

A co mają powiedzieć? Co to goal.com to jakaś wyrocznia i jedyne obiektywne źródło piłkarskiej wiedzy, i trzeba się z nimi zgadzać w każdym aspekcie? Jestem zwolenniczką Gomesa i wcale nie uważam go za rozczarowanie, i jego obecność w jakiejś śmieszniej jedenastce nie zmieni mojego zdania.

2

Najlepsza liga, więc nie ma co się dziwić.

6

Mnie on tylko wkurza, a nawet nie wiem co napisał, bo już dawno z radością zaznaczyłam ignorowanie jego komentarzy :D

1

Na pewno to się pisze oddzielnie :D

1

Pracowałam wczoraj w sklepie i powiem Ci, że nie ryzykowałam takim tekstem, bo siadałam na kasie jako ostatnia, ale czułam na sobie wzrok ludzi, ilekroć przechodziłam obok kas, gdy były większe kolejki. Ewidentnie byli gotowi biec, gdybym rzuciła takim tekstem :D

0

Ło jezu, ile ja się namęczyłam z tym brakiem polskich znaków przy zamawianiu koszulki. Musiałam wszędzie zmienić adres dostawy, bo mam w nim ą, ż i ń. Ciągle mi przypominało, że w danych do faktury nie może być niewłaściwych znaków, sprawdź czy tam ich też nie użyłeś, wtedy żaden błąd nie powinien wyskoczyć. Zmiana języka klawiatury nie jest konieczna.

2

9 godzin pracy w Wigilię :)

0

Niech strzela jak najwięcej i niech mu się uda w Barcy. Nie lubię kiedy nowym nabytkom nie wychodzi, bo często przychodzą tu z wielkimi marzeniami i smutno jest patrzeć, gdy tylko na marzeniach się kończy.

0

Heroes 3, Gothic, GTA 2 i 3, Quake 3 Arena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?