0

On ma idealną twarz do memów :D

1

I tak się zdenerwujesz jak spojrzysz na przebieg spotkania :D
Boże uchowaj.

0

Co Szczęsny teraz porobił :D

2

Munir ich tam zmotywuje i zremisują :D

0

Mnie się podoba samo ujęcie i zbliżenie na skupioną twarz :D

0

Zrobiłam screena żebyś nie próbował się wymigać :D

1

Przyjmuję zakład :D

3

Oby wypowiedź Lucho nie była ściemą na potrzeby wywiadu, bo już chyba raz coś podobnego powiedział i wiadomo jak się skończyło :D

4

Wczoraj? Dzisiaj po podaniu składu było "znowu ten Gomes" itd. :D Oczywiście było to trochę uzasadnione, bo Andre nie zachwycał dotychczas, ale to było pewne że w końcu zacznie dobrze grać, bo jakieś tam umiejętności ma tylko trema go dalej trzymała ;) Oby dzisiejszy mecz był dla niego przełomowy, zresztą tak samo jak i dla Vidala, który może w końcu zacznie częściej przebywać na ławce, a z czasem i na boisku.

22

Najlepsza była radość naszej ławki :D

4

Podoba mi się gra Gomesa dzisiaj. Lubię tego zawodnika i chciałabym, żeby zagrzał u nas miejsca na dłużej. Oby dzisiejszy mecz to nie był wyjątek od reguły.

2

Ładna asysta Gomesa, oby było ich jak najwięcej :)

0

Wiem że niektórzy są zaniepokojeni, bo nie ma czasu na eksperymenty, ale mnie za bardzo nie rusza nasz ewentualny brak mistrzostwa, więc jestem ciekawa co wyjdzie z tego składu :D

1

Mathieu to bardziej lewa strona, na prawą prędzej Masche.

1

Naga broń to klasyk, więc pewnie widziałeś ;)
Osobiście moją ulubioną komedią amerykańską zawsze będzie seria Zabójcza broń. O ile pierwsza z komedią ma niewiele wspólnego, to trzy następne genialnie poprawiają humor :D

10

Chyba już dawno chcieli go odsunąć i szukali tylko powodu :D

1

Sporo, znaczy ile? Bo ja w sumie widzę dwie :D
1. Zamykają Twoją dziewczynę w domu i nie wypuszczają nawet po bułki, ale to jest przetrzymywanie.
2. Przekupują Cię, ale Ty chyba na to nie pójdziesz.
Żadnego innego rozwiązania nie widzę. Mieszka z nimi, ale nie mogą jej kontrolować, Ciebie tym bardziej, poza domem jesteście wolnymi ludźmi.
No dobra, mam jeszcze jedną możliwość.
3. Wyrzucają ją z domu bez pieniędzy czy wsparcia, ale to raczej nie przerwie związku :P

1

Ej, ale tak w sumie, to co oni mogą zrobić? Naślą na Ciebie płatnego zabójcę, czy jak? Zablokują Ci karierę? Czy Ty się z Tuskową umawiasz, czy co? :D

4

Pytanie czy dziewczynie zależy bardzo na dobrych relacjach z matką albo czy nadal z nią mieszka. Jeśli na oba z tych pytań odpowiedź brzmi "nie", to razem możecie olać mamusię i guzik wam zrobi. Albo jej przejdzie, jak zatęskni za córką albo pójdzie do grobu z myślą, że wypięła się za nią, bo śmiała związać się z kimś kogo ona nie zaakceptowała. W sumie trochę to smutne.

0

A niech sobie piszą, ale takie czytanie ich komentarzy na filmiku, naśmiewanie się i puszenie jaki to ja ponad to wszystko nie jestem, nie jest wcale dojrzalsze od niektórych komentarzy. Dlatego dla mnie to zwykłe łechtanie swojego własnego ego i nic więcej, bo zmniejszenia liczby głupich komentarzy na pewno to nie spowoduje.

0

Ja w ogóle nie rozumiem tej masowej "beki" z komentarzy. Zwykłe łechtanie swojego własnego ego.

3

Jak Ci tu wygodnie, to możesz tu zostać, nikt Cię wyganiać nie będzie :D

0

Wstyd, nie znać historii takiego wspaniałego państwa, które nigdy się od nas nie odwróciło, nawet w najcięższych chwilach naszej historii.

2

Na początku lubiłam Mirosławskiego w duecie z Ćwiąkałą, ale cieszę się że ostatnio zastąpił go Święcicki. Wydaje mi się, że lepiej im się razem komentuje, a przez to mnie lepiej się ich słucha.

8

Dwie okazje w sezonie, by wygrać na Anoeta? Mnie to pasuje, tym razem musi nam się udać :D

0

Legia wśród piłkarskiej elity, fajnie się na to patrzy :D

0

Jakoś w wakacje on i Shakira jedli posiłek w jakiejś restauracji i byli tak zadowoleni, że zostawili napiwek o wartości kilku tysięcy euro bodajże :D

2

Dam sobie rękę uciąć, że gdzieś w domu Gerard ma sejf podpisany "na kary finansowe" i razem z Shakirą wrzucają tam co tydzień po 100€ właśnie na takie ewentualności.

0

Gerard to nie jest typ człowieka ze słabą psychiką, mogliby mu nawet zawieszenie na miesiąc dać, a on i tak by się nie ugiął :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?