Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On ma idealną twarz do memów :D
1
I tak się zdenerwujesz jak spojrzysz na przebieg spotkania :D
Boże uchowaj.
0
Co Szczęsny teraz porobił :D
2
Munir ich tam zmotywuje i zremisują :D
0
Mnie się podoba samo ujęcie i zbliżenie na skupioną twarz :D
15
Fajne zdjęcie Leo na tapetę :)
http://68.media.tumblr.com/28e2be1361cd1106ef82015df49d4c4d/tumblr_ojs7c5dRbQ1rjev45o1_1280.jpg
0
Zrobiłam screena żebyś nie próbował się wymigać :D
1
Przyjmuję zakład :D
3
Oby wypowiedź Lucho nie była ściemą na potrzeby wywiadu, bo już chyba raz coś podobnego powiedział i wiadomo jak się skończyło :D
4
Wczoraj? Dzisiaj po podaniu składu było "znowu ten Gomes" itd. :D Oczywiście było to trochę uzasadnione, bo Andre nie zachwycał dotychczas, ale to było pewne że w końcu zacznie dobrze grać, bo jakieś tam umiejętności ma tylko trema go dalej trzymała ;) Oby dzisiejszy mecz był dla niego przełomowy, zresztą tak samo jak i dla Vidala, który może w końcu zacznie częściej przebywać na ławce, a z czasem i na boisku.
22
Najlepsza była radość naszej ławki :D
4
Podoba mi się gra Gomesa dzisiaj. Lubię tego zawodnika i chciałabym, żeby zagrzał u nas miejsca na dłużej. Oby dzisiejszy mecz to nie był wyjątek od reguły.
2
Ładna asysta Gomesa, oby było ich jak najwięcej :)
0
Wiem że niektórzy są zaniepokojeni, bo nie ma czasu na eksperymenty, ale mnie za bardzo nie rusza nasz ewentualny brak mistrzostwa, więc jestem ciekawa co wyjdzie z tego składu :D
1
Mathieu to bardziej lewa strona, na prawą prędzej Masche.
1
Naga broń to klasyk, więc pewnie widziałeś ;)
Osobiście moją ulubioną komedią amerykańską zawsze będzie seria Zabójcza broń. O ile pierwsza z komedią ma niewiele wspólnego, to trzy następne genialnie poprawiają humor :D
10
Chyba już dawno chcieli go odsunąć i szukali tylko powodu :D
1
Sporo, znaczy ile? Bo ja w sumie widzę dwie :D
1. Zamykają Twoją dziewczynę w domu i nie wypuszczają nawet po bułki, ale to jest przetrzymywanie.
2. Przekupują Cię, ale Ty chyba na to nie pójdziesz.
Żadnego innego rozwiązania nie widzę. Mieszka z nimi, ale nie mogą jej kontrolować, Ciebie tym bardziej, poza domem jesteście wolnymi ludźmi.
No dobra, mam jeszcze jedną możliwość.
3. Wyrzucają ją z domu bez pieniędzy czy wsparcia, ale to raczej nie przerwie związku :P
1
Ej, ale tak w sumie, to co oni mogą zrobić? Naślą na Ciebie płatnego zabójcę, czy jak? Zablokują Ci karierę? Czy Ty się z Tuskową umawiasz, czy co? :D
4
Pytanie czy dziewczynie zależy bardzo na dobrych relacjach z matką albo czy nadal z nią mieszka. Jeśli na oba z tych pytań odpowiedź brzmi "nie", to razem możecie olać mamusię i guzik wam zrobi. Albo jej przejdzie, jak zatęskni za córką albo pójdzie do grobu z myślą, że wypięła się za nią, bo śmiała związać się z kimś kogo ona nie zaakceptowała. W sumie trochę to smutne.
0
A niech sobie piszą, ale takie czytanie ich komentarzy na filmiku, naśmiewanie się i puszenie jaki to ja ponad to wszystko nie jestem, nie jest wcale dojrzalsze od niektórych komentarzy. Dlatego dla mnie to zwykłe łechtanie swojego własnego ego i nic więcej, bo zmniejszenia liczby głupich komentarzy na pewno to nie spowoduje.
0
Ja w ogóle nie rozumiem tej masowej "beki" z komentarzy. Zwykłe łechtanie swojego własnego ego.
3
Jak Ci tu wygodnie, to możesz tu zostać, nikt Cię wyganiać nie będzie :D
0
Wstyd, nie znać historii takiego wspaniałego państwa, które nigdy się od nas nie odwróciło, nawet w najcięższych chwilach naszej historii.
2
Na początku lubiłam Mirosławskiego w duecie z Ćwiąkałą, ale cieszę się że ostatnio zastąpił go Święcicki. Wydaje mi się, że lepiej im się razem komentuje, a przez to mnie lepiej się ich słucha.
8
Dwie okazje w sezonie, by wygrać na Anoeta? Mnie to pasuje, tym razem musi nam się udać :D
0
Legia wśród piłkarskiej elity, fajnie się na to patrzy :D
0
Jakoś w wakacje on i Shakira jedli posiłek w jakiejś restauracji i byli tak zadowoleni, że zostawili napiwek o wartości kilku tysięcy euro bodajże :D
2
Dam sobie rękę uciąć, że gdzieś w domu Gerard ma sejf podpisany "na kary finansowe" i razem z Shakirą wrzucają tam co tydzień po 100€ właśnie na takie ewentualności.
0
Gerard to nie jest typ człowieka ze słabą psychiką, mogliby mu nawet zawieszenie na miesiąc dać, a on i tak by się nie ugiął :D