Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja oglądałam, choć było to już jakiś czas temu. Podobała mi się bardzo, choć ta francuska jest moim zdaniem dużo lepsza.
1
Drugie w górnym rzędzie to któryś z Batmanów Nolana. Pierwszy od prawej na górze to Leon Zawodowiec bodajże, a na dole Piąty Element.
11
Musiałam.
0
On nawet po angielsku się nie produkuje, dlatego niespecjalnie mnie dziwi, że nie chciał się nauczyć jednego zdania po chińsku xD
0
Mały zakład z ter Stegenem. Marc zapytał, czy jeśli Arda strzeli 20 goli, to zetnie swoją brodę. Ten mu potem odpowiedział, że zetnie ją tylko jeśli wygrają Ligę Mistrzów i pod warunkiem, że będzie mógł ter Stegena ogolić na łyso ;)
Arda już kiedyś nie miał brody, więc raczej nie będą mu przeszkadzały kwestie religijne.
0
Mnie właśnie zaczął działać :)
0
Mnie nie. Miło wiedzieć, że to nie jakiś błąd u mnie :D
0
Jeśli to ten sam model samochodu, to nie, nie oczekuję więcej. Andre daje tyle samo co dawałaby teraz jakikolwiek wychowanek w składzie - bardzo zachowawczą grę, mało kreatywności i masę tremy. W obecnej sytuacji tylko pieniądze są przeciwko niemu, nic więcej.
0
Przyznaję się bez bicia, że śmiałam się z ceny Pogby, a raczej z tego, że znalazł się frajer gotowy wyłożyć takie gigantyczne pieniądze na niego. Nie zmienia to jednak mojej opinii o tym, że jest co najmniej przeciętnym graczem i nawet gdyby kosztował jednego funta, to i tak byłby takim w moich oczach.
Co do oczekiwań wobec wychowanka i kupionego gracza, to jak dla mnie oczekiwania są takie same. Ludzi bardziej bolą po prostu te pieniądze. Łatwiej wściekać się na to, że nie działa nam komputer za 10 tysięcy niż taki otrzymany od kumpla za darmo, ale przecież wobec obu mamy takie same oczekiwania - żeby działał i dało się go używać zgodnie z przeznaczeniem. Tylko czemu z powodu ceny wyżywać się na zawodniku, który winny tej cenie nie jest, a stara się jak może w pierwszym sezonie w nowym klubie, który w dodatku nie jest jakimś średniakiem, a drużyną uparcie trzymającą się swojego stylu, z którym nawet wychowankowie mają problemy po latach w szkółce?
14
Doszłam do wniosku, że gdyby Andre był wychowankiem i nie kosztował tych 30 milionów z groszami, to nie byłoby takiej nagonki na niego i wyzywania go od drewna, byłoby za to masa usprawiedliwienia, że jest młody i potrzebuje czasu by zgrać się z pierwszą drużyną. Tylko że to samo tyczy się właśnie Gomesa, no ale wydane na niego pieniądze robią swoje.
14
Zacznę się martwić przed meczem, teraz zamierzam się śmiać :D
2
Dlaczego akurat kotletów? xD
3
Celem jest tryplet...
https://media.giphy.com/media/lfqwpih1HexgY/giphy.gif
7
Dajmy im 20 zł, niech dokupią drugiego chomika.
12
Spróbują znowu za rok. I za dwa lata. I za trzy...
0
Ostatnio bardzo popularna była tutaj piosenka pani Jantar, ale myślę że Budka Suflera też dobrze pasuje do Realu, którego kibice mogliby dzisiaj zaśpiewać "znowu w życiu mi nie wyszło" ;)
3
Coś ostatnio często nas Real wygania z naszych jaskiń :D
1
Mnie się podoba ten wielokolorowy projekt, fajny jest w swojej oryginalności :D
0
Co kto lubi, ja gustuję w jędrnych ciałach, nie z jakąś przesadną nadwagą, ale chude mi się kompletnie nie podobają :P Fajne są też panie z ładnie zarysowanymi mięśniami. Na taką Serenę Williams mogę patrzeć godzinami ;)
3
Albo coś takiego :D
10
Z taką koszulką UEFA nie wpuszczałaby naszych na stadiony Europy :D
0
Thigh gap, najgorzej :D I jeszcze te kończyny jak u kościotrupa. Nie że ta pani z dużym tyłkiem mi się podoba, bo nie znoszę nawet średnich zadków. Z tego powodu nie podoba mi się kompletnie uwielbiana tu przez większość Antonella, wychwalana właśnie za tyłek, ale ta pani z Twojego zdjęcia też jest - imho - mało apetyczna :P
0
Sędzia praktycznie go do ławki wepchnął :D
0
Marca twierdzi, że na 7 :)
0
Serial miał po prostu wszystko to, co mogło zainteresować większość dzieci - walkę, ogromne roboty i masę kolorów :D Plus bardzo często miały bardzo przystojną obsadę. Co ja się podkochiwałam w Zielonym Rangerze z pierwszej serii, to moje. W SPD w sumie też byłam zabujana w niebieskim :D
1
Jako że w tym roku, w marcu bodajże, wychodzi remake Power Rangers, postanowiłam przypomnieć sobie jedną z moich ulubionych serii, którą oglądałam mając jakieś 12 lat, a mianowicie serię SPD. Obejrzałam kilka odcinków i boże, jakie to jest głupie, ale przyjemne jednocześnie. Te drewniane dialogi, ta akcja, ci przeciwnicy! Aż mi trochę szkoda, że nie mogę tak jak kiedyś oglądać tego bez śmiania się co dwie minuty, bo SPD nawet nie było najgorszą serią jaką ta marka wypuściła :D
0
Ale wiesz, że Leo nie broni? Bez Gerarda moglibyśmy być w tak samej ciemnej rzyci jak bez Leo, bo to on dowodzi defensywą, a w meczu z Celtą prawie uratował drużynie dupsko. Messi jest królem ofensywy, ale w obronie rządzi Geri. Obaj zasłużyli na dychę za swój wkład w naszą obecną pozycję w lidze czy dalszy udział w Pucharze.
0
Ciężko by mu było być lepszym od Leo, skoro przebywa w zupełnie innym sektorze boiska :P Ale na swojej pozycji rządzi i dzieli, dycha zasłużona. Iniesta też moim zdaniem na taką ocenę zasłużył, bo bez niego w pomocy jesteśmy czasami jak bez trzech kończyn na raz. No ale dali mu tylko dziewięć.
5
Sport po prostu nie zamierza srać do własnego gniazda :P
0
Bloodborne i Watch Dogs 2.