8

Przyznać się, które z was zaczęło się modlić do bogów wiatru? :D

17

Specjalnie przeszukałam historię przeglądarki, żeby znaleźć tę stronę :D
http://en.kiosko.net/

2

Teoretycznie nie muszą skakać po kilku stronach, jest taka jedna z okładkami pras z całego świata, w tym Hiszpańskiej, gdzie oprócz standardowych w przeglądzie czterech okładek są też inne gazety sportowe, a nawet ogólnokrajowe. Ale na notatnik jednak łatwiej wejść i wszystkie cztery są pod ręką ;)
Szkoda że nasza redakcja nie doda gazet z Andaluzji czy innych dzienników sportowych, przynajmniej przed i po meczu drużyny z danego regionu, z którą się mierzymy. Ciekawe po jakim czasie sciągnęliby to od nas biali ;)

3

Alba chyba prawa jazdy dalej nie ma :D

0

Dzień bez Pull Me Under jest dla mnie dniem straconym.

Ostatnio słucham też trochę Hold The Line od Toto i różnych piosenek Little Mix.

7

Kurde, jak on dobrze wygląda.

0

Na pewno można, kilka dni temu ktoś o to pytał i inna osoba podesłała link chyba z ebay'a.

18

Dzisiaj w końcu przyszła do mnie opaska kapitańska dołączona do książki Iniesty. Będzie się pięknie prezentować z koszulką Barcy :D
https://zapodaj.net/images/b617639288df3.jpg

1

Taktyczny komentarz, przewijajcie dalej :D

0

Co się odpierwiastkowało w tym meczu?! Boję się oglądać skrót.

0

Do mnie też nie, ale kolega pytał o powód, to mu podałam jeden z popularniejszych. Wielu kibiców ma bardzo romantyczne podejście do sprawy pieniędzy w klubach.

0

Bo pieniądze.

39

Szpitale miałyby masowy przypływ pacjentów po zawale :D

0

Zapytaj mnie jutro, to Ci powiem :D
A tak serio, to myślę, że będzie 1:0.

4

Kilka niezapomnianych, futbolowych momentów z 2014. Poślizgnięcie Gerrarda boli.
http://xavihernandes.tumblr.com/post/156931667039/xavihernandes-some-things-a-football-fan-will

5

W moim przypadku po pracy, właśnie wracam z nocki i miło przeczytać przegląd prasy przed snem :D

0

Guardians of The Galaxy muszę koniecznie zobaczyć. Z każdym kolejnym zwiastunem jaram się jak dziecko :D

1

Tylko Mroczny Rycerz! Dwa pozostałe - meh. Może dlatego, że nie jestem wielką fanką Batmana i takie postacie jak Scarecrow, Ra's al Gul i Bane są mi mało znani, więc i są dla mnie mało interesujący. Co innego taka kultowa postać jak Joker, którą pokochałam już u Burtona, więc Mroczny Rycerz momentalnie mnie kupił tą postacią :D

0

Mnie też, ale ma swoje momenty :D

1

Szkoda. Nie jestem fanką, ale wiem jaką są legendą, a zawsze szkoda, gdy tacy ludzie kończą kariery.

0

Szkoda mi Fabiana, nieźle musi być na siebie wściekły.

0

Nigdy nie widziałam takiej u któregoś z naszych kapitanów, zawsze żółto-czerwona albo bordowo-granatowa.

0

Moja przyjaciółka ma takiego. Bydle potrafi tak wyć nad ranem, że budzi całą okolicę :P Nie mówiąc już o tym, że robi to też za dnia, chodzi za Tobą, szturcha i wyje jakby mu się krzywdę jaką robiło, a on po prostu chce wyjść na dwór. Po długim i wyczerpującym spacerze potrafi pięć minut leżeć spokojnie i znowu domagać się wyjścia. Strasznie wymagające psiaki, więc lepiej się dobrze zastanowić.

6

Gość bardziej przypomina Bartomeu niż Xaviego :D

11

Ja bym z perfumami nie ryzykowała. Tak jak mówisz ciężko trafić w gusta. Ja potrafię z 20 butelek perfum sprawdzić nim trafię na takie, które mi się spodobają :D

17

Pique był bardziej widoczny przez swoje babole, ot co :D

3

Od połamanej nogi raczej w dzisiejszych czasach nie umrzesz, a od kawałku metalu w głowę już tak :D

3

Śmiechy hihy, ale jak jedna z pozostałych dachówek się oberwie i wyląduje na głowie któregoś z kibiców, to mogłoby być nieciekawie :D

2

O ironio, Paco był jednym ze strzelców. Ba!, otworzył wynik :D

0

Potwór nie piłkarz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?