Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moment kiedy Emma Stone dowiaduje się o pomyłce - bezcenna mina.
1
Nie powiem, ciekawe te Oscary. La La Land nie takie zwycięskie jak oczekiwano, najlepszego filmu nie zdobyło. Fajnie, że wygrał Moonlight. Wolałabym Manchester, ale to też był dobry wybór. Cieszy brak statuetki dla Goslinga. Drugoplanowe role też fajnie wyróżnione, główna rola kobieca w sumie też. Wyróżniono też Przełęcz ocalonych, co mnie bardzo cieszy. Nie oczekiwałam żadnej nagrody, ale udało się.
Teraz znowu rok czekania. Mimo że Akademia niezłe maniany czasami odwala i ich wybory są dziwne, to jednak fajnie się to wszystko ogląda i czeka na wyniki :P
1
Facet i tak się pewnie z tego śmieje.
http://i35.photobucket.com/albums/d156/randomcschtuff/gifs/fbpkersgonnapk.gif
0
Też mnie te filmy nie powalają, oglądałam tylko jeden i to Mroczne widmo, więc chyba nie najlepszy wybór :D Rozumiem jednak czemu Gwiezdne wojny mogą się podobać, mają wszystko co potrzeba - akcje, fajnych bohaterów, dobre efekty specjalne, ciekawą historię no i Vadera przemawiającego głosem Jamesa Earl Jonesa. Przepis na sukces. Nie wszystkim się spodoba, ale wielu będzie zachwyconych ;)
12
Dopiero koniec lutego, a ja już mam kandydata na futbolowego frajera roku. Gratuluję nominacji, Villarreal.
Jeśli jakimś cudem strzelą na remis, to chyba im kwiaty wyślę.
12
Mózg mu jeszcze nie przetworzył informacji o golu :D
1
Ja go najbardziej zapamiętałam z Twistera. Sympatyczny aktor, szkoda go.
0
Przełęcz ocalonych jest dobra, zwłaszcza sceny walki i ratowania rannych, ale na pewno nie ma szans z pozostałymi nominowanymi. Nie mówiąc już o tym, że komisja na pewno nie da od razu Gibsonowi nagrody po jego wielkim powrocie do Hollywood. Dziwię się, że w ogóle go nominowali.
2
Ichabod bardzo fajnie wyjaśnił, czemu uważa, że to La La Land zgarnie najważniejszą kategorię. Bo jest po prostu dobry i przyjemny, i może wygrać dzięki zajęciu wielu drugich miejsc na formularzach zamiast pierwszych.
1
Chciałabym Manchester by the Sea, ale pewnie zgarnie La La Land.
2
Można to obejrzeć na oficjalnej stronie Barcy. Tylko trzeba mieć konto ;)
https://www.fcbarcelona.com/fans/news/2016-2017/barca-emojis-neymar-rafinha?utm_source=facebook&utm_medium=post-facebook-en&utm_campaign=emojis-rafinha-neymar
0
Mikrofony pod stół i już wszystko wiedzą. Sprawdzona metoda z Polski.
1
Ponoć dla samych zdjęć warto iść, prawda to? Bo ja w sumie idę dla Andrew Garfielda, ale słyszałam, że film jest w sumie taki sobie pod względem fabuły, ale może warto przesiedzieć dwie godziny dla czego innego :D
0
Mam nadzieję, że sam to wymyśliłeś, bo Marca chyba nie może być aż tak głupia, by uznać zdjęcie kampanii przeciw rakowi u dzieci za dowód na konflikt w Barcy :D
1
Jeśli filmy gangsterskie nie są dla kobiet, to w takim wypadku na pewno. Choć Ojca Chrzestnego np. uwielbiam :D
1
E tam, zaraz wstyd. Ja nigdy nie oglądałam i nawet nie zamierzam :D
0
"To jest klub, nie reprezentacja."
Niektórzy nawet reprezentacji by nie wspierali, także tego... ;)
2
Kolega to wie, jemu po prostu chodzi o to, że to Legia aktualnie zbiera punkty dla wszystkich klubów, a ich kibice życzą jej jak najgorzej, choć jej ewentualne sukcesy przyniosą korzyści także ich ulubieńcom.
0
Niestety wiem i już zdecydowałam, że daruję sobie naukę obrabiania zwierząt, żeby zaoszczędzić. Nie wiem tylko jak pogodzę to z kowalstwem, które wybrałam jako zawód. Trzeba było zostać czeladnikiem Constantina tak jak zawsze :D
2
Już nie pamiętam kiedy ostatni raz grałam w jedynkę czy zwykłą dwójkę. Noc Kruka jest dla mnie grą ocierającą się o ideał i chociaż wiele rzeczy robię już automatycznie w stylu: pójdę tam i zrobię to, i to, zabiorę też to, bo przyda się w ostatnim rozdziale. To mimo to dalej się przy niej świetnie bawię próbując nowych kombinacji postaci. Zawsze grałam mieczami, wczoraj skończyłam jako łucznik, jakiś czas temu jako mag dający tylko w kręgi, manę i runy, a dzisiaj zaczynam jako kusznik i zobaczymy jak mi to wyjdzie ;)
0
Nigdy nie umiałam w to grać, ale zawsze miałam przy tym sporo zabawy :D Kupiłam sobie teraz w Biedrze piątkę z dodatkami i trójkę HD, spróbuję się pouczyć taktyki, może nie jest za późno :D
3
Nie mam statystyki, ale Gothic 2 Noc Kruka. Wczoraj skończyłam, dzisiaj zaczynam od nowa :D
0
No to nie wiem, może naciskamy przez przypadek kombinację na klawiaturze i przerzuca nas na uproszczoną wersję strony ;)
0
A robi się przy tym białe tło jakby z ubogiej wersji strony? Jeśli tak, to mnie też się tak zdarzyło kilka razy i chyba jest tak dlatego, bo komentarz na który odpowiadasz zostaje usunięty, ale pewna nie jestem, bo zauważyłam tę zależność tylko raz ;)
2
E tam, ja wierzę nawet w te najbardziej szczegółowe sny, bo sama często pamiętam dokładnie co mi się śniło. O Barcy też zdarzyło mi się śnić, raz był to mecz o nierealnym, dwucyfrowym wyniku dla obu stron, a drugi raz jakiś świr zamordował całą drużynę :D
1
Stukanie pazurami o podłogę może przypominać używanie klawiatury telefonu ;)
0
Może coś Ci się w ścianach zalęgło.
0
Nie musisz mi tego mówić, naprawdę :P Jak na nocce czasami rozkładam nowe, promocyjne ceny, to niekiedy wcale się nie różnią od tych starych. Ale podpis "super cena" jest, więc przynęta zarzucona.
2
Właśnie dlatego, że ma małą, to kupuje zapas na kilka miesięcy, kiedy cukier jest tani, żeby potem przez kilka miesięcy nie kupować go wcale gdy jest droższy. Pracuję jako kasjerka i naprawdę wystarczy tylko trochę obniżyć cenę, a ludzie biorą po kilka, kilkadziesiąt sztuk "a bo wie pani, takie tanie, to na zapas kupię". Choć najczęściej to nie są starsi ludzie, a tacy w średnim wieku, zapewne z dużymi rodzinami. Jak już jakieś starsze osoby kupują zapasy czegoś takiego jak cukier czy mąka, to najczęściej na wypieki, gdzie tego się trochę zużywa.
0
Pewnie też bym się dała nabrać, bo sama nazwa obrazu wskazuje tylko na pomarańcze i to raczej pierwsze co widzimy ze względu na ich kolor. Dopiero po usłyszeniu prawidłowej odpowiedzi w ogóle przypomniałam sobie o robieniu na drutach :D