Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byl taki komentarz, może już usunięty, ale był.
0
Nie, ale bawi to przechodzenie ze skrajności w skrajność ;)
0
Jak tu się szybko nastroje zmieniają ;)
0
Na notatnik można przynajmniej nie wchodzić, a ja mam w domu ojca, który pewnie podczas dzisiejszego meczu będzie znowu gadał jak to nie należały nam się dwa karne, powinien być jeden dla PSG, Neymar powinien wylecieć, Pique dostać drugą żółtą, a w ogóle to nie wiadomo po co Barca wychodziła na boisko, skoro gdyby nie sędzia, to by przegrała :P
0
Nawet jeśli nie, to nie przejmuj się, tutaj nikt Cię nie będzie za to krytykował :D
3
Petycja o powtórzenie naszego meczu z PSG już prawie zebrała 1500 podpisów, chyba im się uda. A ja wciąż czekam na powtórkę karnych z meczu z Portugalią :(
0
Ej, nawet śmieszne :D
1
Tu masz czystsze :D
http://68.media.tumblr.com/09bb7ba127341a0c82dcaf0fcc260efc/tumblr_omipfms6o01rjev45o1_1280.jpg
1
Minęło już trochę, a ja dalej mam ból dupy o to, że nie mogłam tego meczu oglądać. Płakanie w metrze, to nie to samo co przed telewizorem :D Zazdroszczę wszystkim, którzy mieli okazję to oglądać ;)
0
Świetne są!
0
To wiadomo, ale mnie chodzi o sam absurd, że jeszcze niedawno jedni dawali zero szans, a teraz nagle jesteśmy wielcy faworyci ;)
0
Sporo się w nim zmieniło od czasu jego przybycia do Barcy. Kiedyś to była chudzina z talentem, która chciała się bawić. Teraz spoważniał(choć dalej jest z niego śmieszek), wydoroślał i zrozumiał w pełni swoją rolę w zespole. Myślę, że gdyby nie kontakt z Leo, Iniestą i innymi wielkimi, to dalej byłby taki jak na początku. Teraz to praktycznie kolejny lider bez opaski.
0
Geri is always late - piękne :D
7
Służę pomocą ;)
http://68.media.tumblr.com/09bb7ba127341a0c82dcaf0fcc260efc/tumblr_omipfms6o01rjev45o1_1280.jpg
10
Nie wiem czy było czy nie, ale mam to gdzieś, bo mocne zdjęcie.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17203074_675495759299226_1172907581611065681_n.jpg?oh=a607dc5d2b0f8886b4c9424affd49860&oe=592C8BB7
0
Ja także się dołączam, poprzednie jaki dorwałam jakieś felerne :D
54
A jeszcze przed meczem mieli 0% na awans ;)
0
Widzimy tutaj typową niechęć do przyznania się do błędu. Nagadał głupot w pierwszym wywiadzie i wstydzi się tego, ale za nic się do tego nie przyzna. Brnie więc dalej w to szaleństwo, wychodząc przy tym na jeszcze większego głupka niż gdyby przyznał się do pomyłki.
0
Telewizja PSG miała zrobić dokument na temat zwycięstwa drużyny nad Barceloną. Filmowali wszystko, przybycie na lotnisko, do hotelu, trening. Porzucili te plany ze względu na porażkę, której ostatecznie doznali.
http://www.sport-english.com/en/news/barca/psg-abort-documentary-about-their-trip-face-barcelona-5888375
0
Zakład pomiędzy Ardą a Matsem dalej w grze :D
http://68.media.tumblr.com/1788a83b723cfe2fa088ee2993a47213/tumblr_omlpgal1Hq1slhv73o1_1280.png
2
Mnie by to pasowało, ucieszyłabym się bardziej z wódki niż kwiatów :D
0
A tu ups, tatuś jest abstynentem, a mama np. nie lubi róż. No i klops :D
1
Oj przecież sędziowie mylą się w obie strony i nie ma co się o to wściekać. Chyba że mylą się na korzyść Barcelony, wtedy sędziowie są ble.
51
Komentarz z youtube'a.
"I am the biggest fan of Real Madrid , but last night i cried from happines at the last goal for Barcelona. It was the best game i ever seen , A Real Madrid fanboy cries for Barcelona. Footbal means respect."
0
Wejdź na tumblra i wpisz Leo Messi. Powinno być tego pełno jeśli posegregujesz zdjęcia od najnowszego :)
0
Dlaczego najwięcej w tej sprawie mają do powiedzenia ci, których to wszystko w ogóle nie dotyczy?
0
Tyle już godzin minęło, a ja dalej nie mogę uwierzyć jak filmowy był to mecz. Gdybym coś takiego zobaczyła w kinie, pomyślałabym, że scenarzysta niezłą bajkę wymyślił :D
0
Dopiero po 23 będę mogła ściągnąć, a nie chcę zgubić tego posta :D
1
Podepnę się :D
22
Ja mam nadzieję, że go jeszcze podniesie, bo nie wierzę że to maksimum jego umiejętności.