0

Byl taki komentarz, może już usunięty, ale był.

0

Nie, ale bawi to przechodzenie ze skrajności w skrajność ;)

0

Jak tu się szybko nastroje zmieniają ;)

0

Na notatnik można przynajmniej nie wchodzić, a ja mam w domu ojca, który pewnie podczas dzisiejszego meczu będzie znowu gadał jak to nie należały nam się dwa karne, powinien być jeden dla PSG, Neymar powinien wylecieć, Pique dostać drugą żółtą, a w ogóle to nie wiadomo po co Barca wychodziła na boisko, skoro gdyby nie sędzia, to by przegrała :P

0

Nawet jeśli nie, to nie przejmuj się, tutaj nikt Cię nie będzie za to krytykował :D

3

Petycja o powtórzenie naszego meczu z PSG już prawie zebrała 1500 podpisów, chyba im się uda. A ja wciąż czekam na powtórkę karnych z meczu z Portugalią :(

0

Ej, nawet śmieszne :D

1

Minęło już trochę, a ja dalej mam ból dupy o to, że nie mogłam tego meczu oglądać. Płakanie w metrze, to nie to samo co przed telewizorem :D Zazdroszczę wszystkim, którzy mieli okazję to oglądać ;)

0

Świetne są!

0

To wiadomo, ale mnie chodzi o sam absurd, że jeszcze niedawno jedni dawali zero szans, a teraz nagle jesteśmy wielcy faworyci ;)

0

Sporo się w nim zmieniło od czasu jego przybycia do Barcy. Kiedyś to była chudzina z talentem, która chciała się bawić. Teraz spoważniał(choć dalej jest z niego śmieszek), wydoroślał i zrozumiał w pełni swoją rolę w zespole. Myślę, że gdyby nie kontakt z Leo, Iniestą i innymi wielkimi, to dalej byłby taki jak na początku. Teraz to praktycznie kolejny lider bez opaski.

0

Geri is always late - piękne :D

0

Ja także się dołączam, poprzednie jaki dorwałam jakieś felerne :D

54

A jeszcze przed meczem mieli 0% na awans ;)

0

Widzimy tutaj typową niechęć do przyznania się do błędu. Nagadał głupot w pierwszym wywiadzie i wstydzi się tego, ale za nic się do tego nie przyzna. Brnie więc dalej w to szaleństwo, wychodząc przy tym na jeszcze większego głupka niż gdyby przyznał się do pomyłki.

0

Telewizja PSG miała zrobić dokument na temat zwycięstwa drużyny nad Barceloną. Filmowali wszystko, przybycie na lotnisko, do hotelu, trening. Porzucili te plany ze względu na porażkę, której ostatecznie doznali.
http://www.sport-english.com/en/news/barca/psg-abort-documentary-about-their-trip-face-barcelona-5888375

0

2

Mnie by to pasowało, ucieszyłabym się bardziej z wódki niż kwiatów :D

0

A tu ups, tatuś jest abstynentem, a mama np. nie lubi róż. No i klops :D

1

Oj przecież sędziowie mylą się w obie strony i nie ma co się o to wściekać. Chyba że mylą się na korzyść Barcelony, wtedy sędziowie są ble.

51

Komentarz z youtube'a.
"I am the biggest fan of Real Madrid , but last night i cried from happines at the last goal for Barcelona. It was the best game i ever seen , A Real Madrid fanboy cries for Barcelona. Footbal means respect."

0

Wejdź na tumblra i wpisz Leo Messi. Powinno być tego pełno jeśli posegregujesz zdjęcia od najnowszego :)

0

Dlaczego najwięcej w tej sprawie mają do powiedzenia ci, których to wszystko w ogóle nie dotyczy?

0

Tyle już godzin minęło, a ja dalej nie mogę uwierzyć jak filmowy był to mecz. Gdybym coś takiego zobaczyła w kinie, pomyślałabym, że scenarzysta niezłą bajkę wymyślił :D

0

Dopiero po 23 będę mogła ściągnąć, a nie chcę zgubić tego posta :D

1

Podepnę się :D

22

Ja mam nadzieję, że go jeszcze podniesie, bo nie wierzę że to maksimum jego umiejętności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?