0

Złapałam przynętę :D

0

W to nie wątpię, czytam Twoje komentarze i wiem, że nasze kibicowskie sympatie raczej nie byłby problemem w dyskusji :)

1

Nie nazwę go bogiem futbolu nigdy, rozumiem też krytykę, bo mnie samej też się nie podoba, że tak słabo gra, ale te ciągłe docinki w jego stronę jednak ciężko się czyta. Chłopa stara się jak może, a nawet jak strzeli bramkę, to z niego kpią. Dlatego jest mi przykro i szkoda mi go bardzo, bo na pewno nie gra słabo celowo.

0

Koleżanko :D
Nie wiem czy to był komplement czy sarkazm, ale da się żyć, bo chociaż mama jest za Barcą, więc mamy w domu remis. Co prawda trzyma za nich kciuki głównie ze względu na to, że Pique jest przystojniakiem, ale zawsze coś :D

0

To właśnie napisałam. Myślę że nikt nie oczekuje, że Ney osiągnie kiedykolwiek poziom Messiego albo wyżej. Niech będzie sobą, bo jako Neymar też nieźle sobie radzi ;) Kto wie, może kiedyś zamiast "zrobił to jak Messi" będą mówić "zrobił to jak Neymar".

31

Mój brat, fan Realu, gdy było 2-2 stwierdził, że bez sędziego ta Barcelona nie taka mocna. Plus mój ojciec, także fan Realu, dalej wypominał te dwa karne z meczu z PSG. Niektórzy użytkownicy wchodzą na fioletową, żeby się pośmiać. Ja tego nie robię, bo mam fioletową na co dzień :D

10

Odnoszę wrażenie, że Gomesowi obrywa się za sam fakt oddychania tym samym powietrzem co Leo, Ney i reszta. Przykre to trochę :(

0

Póki co jakoś dają w Barcy radę, jeszcze nie słyszałam o żadnych wyskokach z jego strony. Oczywiście poza urodzinami siostry, ale to usprawiedliwiam, bo jednak rodzin a to rodzina, a w takich krajach jak Brazylia więzi rodzinne są niezwykle ważne ;)

2

Messi się kończy, tylko drepta!

6

O ile ktoś będzie w stanie stonować jego chęć do imprez, to Neymar będzie kiedyś najlepszy na świecie. To co ten człowiek robi jest niesamowite. Leo nigdy nie przeskoczy, ale nie musi być nowym Messim, by być najlepszym. Mam nadzieję, że nigdy nie odejdzie z Barcy, która po zakończeniu przez Leo kariery na pewno da mu wielu możliwości do rozwoju i zawędrowania na szczyt. Chciałabym za kilka lat usłyszeć w trakcie różnych rozmów dotyczących Barcelony o erze Neymara.

3

Już nie przesadzaj, każdemu może się zdarzyć przejęzyczenie.

1

Przyda się w reprezentacji. A nie, czekaj. W reprze znowu dostanie zaćmienia mózgu i Messi będzie musiał ciągnąć całą drużynę za uszy.

0

No to miłego czekania, ja się kładę lulu, bo trzeba odespać pięć dni roboty :D Dobranoc.

0

Idź spać jak Ci się nudzi, najwyższa pora :D

0

Czasami mam wrażenie, że cała ta drużyna składa się z dziesięciolatków :D Nie wiem czy w hiszpańskim coś takiego funkcjonuje, ale little shit pasuje do Neymara :D

0

Ty śmieszku! Przez ułamek sekundy myślałam, że znowu napisałam raczej na pewno :D

0

Serio nigdy nie używaliście tego zwrotu w znaczeniu potocznym? :D Akurat mam hopla na punkcie polszczyzny, bo dużo piszę, więc o ile nie jestem pijana, to takich błędów raczej nie sadzę, no chyba że celowo jak wyżej :P

0

Mnie nawet po zalogowaniu nie działało, a np. z tej serii z Ivanem czy Neyem i Rafą obejrzałam tam bez problemu.

1

4

Obejrzałam sobie filmik z emoji, gdzie Andre i Masche wybierali. Jak widzę jak ten pierwszy się śmieje i świetnie bawi z Jefecito, to jeszcze bardziej mi szkoda tego, że kiepsko mu się powodzi u nas póki co :(

1

Ney trenował, więc raczej na pewno zagra.

0

Najbardziej w meczu z Juventusem będę się bać Alvesa. Ale poza tym podoba mi się to losowanie, zawsze to jakaś odmiana, z Juve nie gramy tak często jak np. Z Atleti. Marzy mi się teraz finał Barca - Bayern. Kto by go nie wygrał, to będę zadowolona, choć gdyby miał to być Bayern, to jednak radość będzie znacznie mniejsza, a i odrobiny rozczarowania nie zabraknie.

0

Mam nadzieję, że za dwie godziny ten żart nie będzie rzeczywistością :D

0

Ja tam myślę tylko o koncercie Dream Theater w maju. Mój pierwszy koncert w życiu, stresuję się :D

15

Źródło - Marca. Czyli raczej nie ma się co martwić :D

1

Mnie dalej ciężko uwierzyć, że w piątek będziemy losowani. Cieszę się, że miałam okazję przeżyć odpowiednik gola Iniesty, bo jak o tym czytałam, to cholernie zazdrościłam kibicom tej radości, jaką musieli wtedy poczuć.

0

Dzięki za przybliżenie sprawy, aż mnie naszła ochota o tym posłuchać. Znowu nie zasnę do rana xD

0

Leicester jak Islandia na Euro. Nikt nie spodziewał się, że zajdą tak daleko :D

1

Niezłe, aż trzeba zapisać.

2

Gdyby tacy tylko do mnie przyszli :D
https://rachel.on.ge/2016/07/12/ice-cube-door-slam.gif

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?