1



Nawet mnie to nie dziwi, bo słowa Gerarda na temat gości w loży były naprawdę ostre, a nie poparł ich żadnymi dowodami, a bezpodstawne oskarżenia mogą być jednak karalne. Real pewnie nawet wygra rozprawę jeśli ostatecznie zdecyduje się Gerarda pozwać.
Szczerze? Niech pozywają. Gerardowi to krzywdy nie zrobi, Barcelona też nie ucierpi, bo bezpośrednio jej to nie dotyczy. A to że paru krzykaczy będzie potem gadać, że Barca to klub idiotów i oszustów, Pique ma kompleks Realu itp. to co to kogo obchodzi? Mnie to będzie obchodziło równie mocno co komplementy robotników, których mijam przechodząc obok placów budowy - wcale.

3

Jego dziadek(dla dokładności od strony matki) nie tylko był socio, ale i wiceprezydentem klubu ;) Amador Bernabeu się nazywa.

33

- Razem z Shakirą załatwili nam kontrakt z Rakuten

- sam z siebie interesuje się ekonomią i finansami

- umie w politykę

- posiada własną firmę odnoszącą sukcesy

- jest elokwentny i nie boi się wyrażać swojego zdania

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie takie argumenty przekonują.

1

Ramos, bluźnisz, biały w ogóle nie pasuje do Gerarda. Aż dziwnie się czuję patrząc na niego, gdy nosi trykot takiego koloru. Tylko blaugrana :D

Kurcze, niby Gerard ma kompleks Realu, bo ciągle o nich mówi, ale Ramos z kolei ciągle mówi o Pique, gdy ten się odezwie. Też kompleks? Czy może po prostu odpowiadanie na pytania dziennikarzy? Trudno nie gadać o Realu, gdy dziennikarz zadaje o niego pytanie. Jasne, można milczeć, ale po co? :D

5

Jak on ich wszystkich niszczy w tych wywiadach, aż miło czytać :D
Szkoda że tak rzadko ma się okazję poczytać jakiś dłuższy jego wywiad, bo zawsze są ciekawe.

0

Gerard się nie pierdzieli w tańcu.

0

Ja nie płaczę, więc daruj sobie te dedukcje. Frajerzymy ze sprzedażą, ale przynajmniej traktujemy zawodników z szacunkiem i nie przeszkadzamy im w zmianach klubu. Zawsze będę to cenić bardziej niż pieniądze z jakiejkolwiek sprzedaży.

0

Wolę oddawanie za grosze niż karanie zawodnika tylko dlatego, bo chce odejść.

0

Czekam na duet Leo & Gerard. Choć wątpię, że Leo w tym wystąpił, ale marzyć można :D

0

Komentarze pod zdjęciami są wcale nie lepsze. Ludzie się na nim wyżywają.

0

Piąteczka, Sam, dla mnie też, tylko pewnie w innym aspekcie życia :D
Niech się uczy, a kiedyś nie będzie miał sobie równych.

0

Jakby zmienili nazwę na Nie Barca B, to by mogli grać :D

0

To prawie jak ja, z tym że ja zaczęłam trochę później. Sporo nas ominęło, ale pewnie jeszcze nie raz nie dwa przeżyjemy z tą drużyną coś, czego to nam przyszli kibice będą zazdrościć. Takiego 6:1 nikt i nic nam już nie odbierze :D

0

W dodatku późną. Marcel kręci już trzeci film z tej serii, w dodatku dwuczęściowy, gdzie do dyspozycji będzie miał właśnie Avengers, Spidermana, Ant-mana, Strażników Galaktyki i inne poboczne postacie jak Bucky. Czy się uda i nie przerośnie ich ilość postaci, zobaczymy, ale jak im to wyjdzie, to nie wiem czy DC ich kiedykolwiek pobije. Nawet jeśli, to MCU i tak się na zawsze zapisze w historii kina jako pierwsi, którzy zrobili film superbohaterski na taką skalę.

5

Nawet, nawet, ale jakoś nie wierzę, że ten film to będzie sukces. Marketingowo pewnie zgarnie co jego, ale DC za późno się obudziło z tym wszystkim i zabrało o dupy strony. Ciężko będzie mi kibicować bohaterom, których nie znam, bo nie czytałam komiksów o Flashu czy Aquamanie, a nie uświadczyłam wcześniej ich solowych filmów. W Avengers to działało, bo mieliśmy wcześniej filmy o każdym poza Clintem i Tashą. Z JL w gruncie rzeczy znam tylko Batmana, który i tak do moich ulubieńców nie należy. Ale obejrzeć obejrzę, żeby wiedzieć, z czym to się je.

1

Reakcja pewnie byłaby mniej więcej taka:

0

I to remisem. Wystarczył im ten jeden punkt :D

4

Próba radzenia sobie z danymi wydarzeniami jak każda inna. Nie wiem co innego zwykli ludzie mogliby na ten moment zrobić, a tak przynajmniej spotkają się w jednym miejscu, pokazują ile ich jest i że te tragedie ich dotykają. Dla mnie też jest to spoko inicjatywa.

0

Za dobrzy są, żeby się nie zakwalifikować, więc albo pierwsze albo drugie miejsce zajmą. Sam zdecyduj, które będzie lepsze dla naszych piłkarzy.

0

Miał wolne, to siedział. W Bracelonie ciężko o wypoczynek w trakcie sezonu, a Gerard to gracz podstawowego składu, kiedyś odpoczywać musi. Gdyby Katalonia mogła grać w oficjalnych rozgrywkach międzynarodowych, a to byłby mecz o punkty, to pewnie by wtedy zagrał.

0

Świetny kanał, niekiedy cenię ich wersje bardziej niż oryginały np. Bóg ciężki żywot ma, Droga mi nie straszna czy Pół kroku stąd. Kuba Jurzyk to chyba mój ulubieniec z ich studia, choć wszyscy mają wspaniałe głosy i każdego miło się słucha :)

9

Ciary mam ilekroć czytam te wszystkie anegdoty o Cruyffie czy wspomnienia jego bliskich i przyjaciół. Rok już go nie ma, a ja nawet za jego życia miałam wrażenie, że czytam o legendzie nad legendami. Ten człowiek to fenomen. Poza Leo nie widziałam, by kogoś z piłkarskiego świata darzono taką czcią.

2

A mówi się, że Barca jest uzależniona od Leo. Z tym że w Barcelonie jak Leo nie gra, to a to Ney weźmie grę na siebie(ostatnio robi to nawet częściej i staje się liderem), a to Suarez. W meczu z Celtą rolę lidera przejął tymczasowo Gerard - obrońca. Nie licząc kilku haniebnych wyjątków, zawsze chce się komuś w tej Barcelonie grać. Tymczasem gdy w Argentynie nie idzie, to nikt nie bierze gry na siebie tylko wszyscy wpadają w popłoch. O la boga, jak Messi nie daje rady, to jak my możemy dać?!

1

Bo redakcje już dzień wcześniej mają gotowe okładki i wydrukowane gazety, by trafiły na czas do ludzi. Wcześnie okładki trafiają też do Internetu. Na stronie Realu przegląd o tej porze to norma.

0

O ile nie będzie się chamsko chełpił zwycięstwem jak ktoś swego czasu po Copa America, to chyba nic mu nie grozi ;)

3

Co Ty masz z tym Celverbotem? :D

0

Za długie, limit znaków jest :(

1

Nie bój nic, na lotnisku czy w hotelu na pewno porozumiesz się po angielsku. W takim turystycznym mieście firmy hotelarskie nie mogą sobie pozwolić na to, by pracownicy nie mówili po angielsku. Tak samo na Camp Nou przy kasie czy w sklepie dogadasz się po angielsku. A nawet jeśli, to na migi też się zrozumiecie. Uniwersalny język :D

3

Na pewno kupię, tylko teraz rozkmina z jakim nazwiskiem, bo czystej nie chcę :D

0

Tak bardzo stereotypowo z tymi chipsami. Wystarczy spojrzeć na nasze własne podwórko, a zobaczysz takiego gracza CS'a jak Pasha, który no ma niezłego bicka. Oczywiście jest też Snax, który figurą modela nie grzeszy, ale komputerowiec nie musi wyglądać, bo co innego się od niego wymaga - sprawnie reagującego mózgu.

Zresztą serio, jedzenie w czasie grania w turnieju, za którego wygranie jest ćwierć miliona dolarów czy ileś tam? Trochę strzał w kolano.
Edit:


Polecam obejrzeć, filmik o e-sporcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?