1

Nie obejrzałam meczu i nie wiem czy żałować czy nie, ale patrząc na minuty bramek, to chyba nie żałuję, bo już bym była w drodze do kostnicy :D

0

Bez wrzutek? Musieliby w ogóle nie wyjść na boisko :D

0

Popodziwiaj mnie, jak mecz dobiegnie końca i potwierdzę, że go nie oglądałam, bo to jeszcze nic pewnego :D

7

Zdecydowałam, że nie będę oglądać. Może słabo z mojej strony jako kibica Barcy, ale za bardzo się stresuję. Mój ojciec zresztą z tego samego powodu nie będzie oglądał. Stwierdził, że jak Real wygra, to wtedy sobie obejrzy powtórkę na spokojnie i bez spiny, bo jak ostatnim razem oglądał klasyk, to Real dostał u siebie cztery bramki.
Pewnie i tak nic z tego mojego postanowienia nie wyjdzie, ale chociaż spróbuję. Zdrowie psychiczne przede wszystkim :D

2

Z tym że Gerard będzie się w takiej sytuacji uśmiechał. O ile wynik będzie korzystny :D

2

U mnie emocje są w strzępach, nie wiem czy nie daruję sobie oglądania, bo ze stresu chyba zejdę na zawał :D

0

Shipperzy z tumblra są w niebie z powodu tego rysunku :D

0

Wiem o co mu chodzi, ale to tak jakby powiedział: Mam nadzieję, że Rakitić będzie cierpiał po meczu :D

10

Podchodzisz i mówisz "cześć", tak jak z każdym innym człowiekiem.

2

Cykam się tego meczu jak cholera, nawet go oglądać. Przegrana z Realem zawsze irytuje, a w tym sezonie już dość się nacierpiałam z powodu różnych porażek, mogliby nam oszczędzić kolejnej :P

0

Panie pozazdrościły panom fame'u :D

1

Dystans - ostateczna odpowiedź do każdego, kto poczuł się obrażony głupim żartem lub zabawą stereotypami.
Proponuję zastąpić to słowo "pezepraszam", bo gdy ktoś poczuje się urażony Twoim żartem, to wypadałoby tego kogoś przeprosić, a nie zwalać winę na jego brak tego "mistycznego" dystansu.

0

Nigdy, a teraz nawet nie chce mi się w to bawić, bo i tak mi już to nie potrzebne do nauki matmy ;)

2

Mnie się tam podoba, na pewno zamówię. Tak długo jak kolory się zgadzają, tak sam wzór niespecjalnie będzie mi przeszkadzał.

0

A w życiu, najdłuższy ciąg cyfrowy jaki pamiętam to mój numer telefonu.

0

Byłam w kinie na poprzedniej części i była to pierwsza, jaką widziałam. Jeśli nowa jest choć w połowie tak przyjemna w oglądaniu, to chętnie i na nią się wybiorę. Fabuła głupia strasznie, ale zabawa przednia :D

1

Jeśli ktoś ma taki problem z zapamiętywaniem liczb i wzorów jak ja, to bez uczenia ani rusz, a nawet po uczeniu się może mieć problemy. Moja nauczycielka z gimnazjum godzinami przerabiała z nami różne tematy, rozwiązywaliśmy dziesiątki przykładów i tłumaczyła wszystko jak najbardziej łopatologicznie, a mimo to moja wiedza z matematyki aż do dzisiaj kończy się na prostym dodawaniu i co najwyżej mnożeniu. Nie umiem pierwiastków, nie umiem procentów, ułamków, potęg, rachunku prawdopodobieństwa, całek czy geometrii. Mam nawet problem z dodawaniem dwucyfrowych liczb w pamięci. Uczyłam się wiele i nawet zapamiętywałam wzory i zasady danego tematu. Szkoda tylko, że już następnego dnia miałam pustkę w głowie i nic nie potrafiłam powtórzyć z kilkugodzinnego wkuwania dzień wcześniej. Bez względu na to co robię matma nie wchodzi mi do głowy, a raczej wchodzi tylko na chwilę po czym wychodzi trzaskając drzwiami. Także nie mierz wszystkich swoją miarą, bo to co dla Ciebie jest prostymi równaniami liczonymi w pamięci, dla innych może być zadaniem na poziomie fizyki kwantowej.

1

Z matematycznego w gimnazjum miałam sześc punktów, pozdro! Idę zastanowić się nad sobą.

0

Spróbuj bielinką, może nie zniszczy materiału :D

3

Co za niespodzianka.

0

O ja cię :O

0

Gerard. Inteligentny facet, na pewno na wiele ciekawych tematów, nie tylko piłkarskich, można z nim pogadać. Z Leo też bym chętnie pogadała, nawet o pogodzie.

19

Obrona. Z LM odpadaliśmy i będziemy odpadać, co roku się tych rozgrywek nie wygrywa, więc łatwiej przełknąć porażkę niż historyczny wyczyn odwiecznego rywala.

1

Jeśli teraz Juventus nie zatrzyma Realu, to chyba nikt tego nie zrobi. Ze swoją obroną spokojnie powinni dać sobie radę z wrzutkami, atak też mają dobry, nie tak dobry jak Real, ale jednak. Oby tylko zmierzyli się z nimi w dwumeczu, bo w finale jeden farfocel Realu i może być po zawodach.

6

Są zgodni, bo Robert przy tym ucierpiał. Gdyby na miejscu Bayernu była Barca, Juve lub Leicester, pewnie tylko nieliczni by pisali o kradzieży ;)

0

Masche nie miał problemu z przyznaniem się, że faulował. Zresztą Casemiro nie musiał od razu wymieniać wszystkich błędów arbitra, ale mógł rzucić coś bardziej dyplomatycznego po meczu, gdzie dwa gole padły ze spalonego i obie drużyny powinny kończyć w niepełnym składzie.

0

Mnie się śnił mecz, ale nic już z tego snu nie pamiętam :D

0

Już wiem co będę robić do meczu - projektować wymarzony wzór :D

0

Jedyny szacunek do Ramosa jaki mam, to szacunek po prostu jak do człowieka. Nigdy go nie polubię ani nawet nie będę czuła do niego krzty sympatii, niezależnie od tego jak będzie od czasu do czasu słodził Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?