2

Kojarzycie kanał WatchMojo na youtubie? Takie tam top 10 na różne tematy. Jeden z nowszych filmików to 10 drużyny, które kochamy nienawidzić.


Znalazło się i miejsce dla Realu :D

0

Mam dwie z nazwiskiem(w zasadzie to jedną, druga to połączenie nazwisk Pique i Messiego) i fenomenalnie się z nimi prezentują. Pusta z tyłu wygląda jakoś dziwnie :D

0

Było, było, ale fajnie sobie przypomnieć. Zwłaszcza Pique sprawdzającego czy młotek jest prawdziwy :D
Miałam przyjemność oglądać Dynamo, gdy był w Warszawie. Niezły z niego iluzjonista, fajny miał pokaz.

7

Roberto ma w sercu blaugranę, to i biega jak szalony. Nic dziwnego, że czasami nie starcza mu sił w niektórych meczach jak w innych biega jakby go diabeł gonił :D

0

Gerard jak nie on, zwykle nie biega aż tyle, a i do nakszybszych nie należy. Jestem z niego dumna :D

0

No nie wiem czy taka dobra, będzie więcej główkowania w doliczonym czasie :D

1

Jeśli wiedzą w pracy o Twoich zamiłowaniach, to ktoś w końcu skojarzy fakty. Raz tak miałam.
- Coś za często do tej łazienki chodzisz. Co, Barceloonę sprawdzasz?
- Nie, nie, skąd.
:D

0

Złoto! :D

90

"Na początku chcę, żebyście zwrócili na coś uwagę, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Kiedy Messi został trafiony łokciem, kiedy leżał zamroczony i krwawił, kiedy musiał grać z chusteczką w ustach, by nie musiał schodzić przez nadmierną ilość krwi, czy miał jakieś pretensje?
Czy stracił cierpliwość do sędziego? Do liniowego? Czy zaczął szukać sposobu, by odpowiedzieć Marcelo podobnym uderzeniem? Odpowiedź na te wszystkie pytania to nie.
Już o tym mówiłem, ale dla tych co nie wiedzą, mój pierwszy wywiad z Messim miał miejsce późnym latem 2006 roku. Właśnie zmienił sponsora na Adidasa, którzy byli bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z takim utalentowanym dzieciakiem.
Zapytałem go o faule, które były na nim popełniane, ale nie pytałem o jego anielski spokój. Pytałem, przyznaję, czemu sam nie szuka sprawiedliwości przy pomocy buta lub pięści? Byłem pewien, że kiedyś nie wytrzyma i naprawdę wyrówna rachunki.
Messi odpowiedział mi, że gdy jest kopany w pierwszych minutach, boli to jak cholera; co tylko potwierdza, że jednak jest człowiekiem. Potem dodał: „Jestem tak skupiony na grze, że prawie nic nie czuję. Myślę tylko o tym, by odzyskać piłkę i zemścić się przy jej pomocy.”
Graham Hunter
http://www.espn.in/football/blog/the-match/60/post/3108413/lionel-messi-turns-frustration-into-match-winning-clasico-performance-for-barcelona

1

Najlepsze jakie znalazłam.
http://nigaki.tumblr.com/image/159913250700

29

Fake - na koronie jest krzyż.

2

Jego złość na Pique, coś pięknego.

0

Podeślij mi na pw jak się boisz, bo chętnie zobaczę :D Ale raczej nic Ci nie zrobią, jak tu to wstawisz.

56

Biedny ten Ramos, dwie przegrane z rzędu - najpierw z Nadalem, potem w klasyku. Nic dziwnego, że nerwy go poniosły i faulował Leo na czerwo :(

1

Proszę.
https://www.tumblr.com/search/leo+messi/recent
Warto też pozaglądać na różne blogi na tej stronie poświęcone Messiemu, tam będzie zdjęć jeszcze więcej. Na samej górze jest lista blogów ;)

0

Polecam wejść na tumblra i wyszukać tag leo messi. Pełno tam teraz tych zdjęć :)

0

"Być może dzięki temu wreszcie będą osiągać wyniki. "
Co? xD To co przez ostatnie lata robiła Barca, siekała cebulkę?

"Nie będę wchodził w polemikę."
To czemu ciągle odpowiadasz na wypowiedzi Pique? Ktoś tu chyba ma kompleks ;)

"Kara była nadmierna. Według mojego rozumienia futbolu to powinna być żółta kartka. Spóźniłem się, ale nie było kontaktu."
Mogłeś mu połamać nogi, ale spoko, żółta byłaby okej :)

68

Mats to jeden z najmilszych ludzi świata. Pewnie pogratulowałby nawet kierowcy autobusu za podwiezienie go na miejsce :D

5

Nie wyszedł, bo Umtiti mu pewnie nie pozwolił :D

0

Musisz nawet pytać? ;)

8

0

Powtórki nie mam, ale na tym kanale są poszczególne gole za wyjątkiem ostatniego.
https://www.youtube.com/channel/UCAeSFZMRSos1RQULF0Ag_hA
Ostatniego gola z komentarzem Hudsona możesz obejrzeć w innym filmiku:
https://x.com/TerjeAFCx/status/856247193061249024

1

Ten drugi komentator jak krzyknął "It's Messi!", to od razu ciarek dostałam.

0

Pewnie powiedzą, że klaskał do kibiców.

9

Leo tą koszulką chciał chyba przekazać: Zapamiętajcie to nazwisko, będzie wam się śniło po nocach jeszcze bardzo długo :D

2

Dobra, a teraz powiedzcie mi jak wczytać w prawdziwym życiu ostatniego save'a, bo chcę jednak obejrzeć ten mecz :D

0

Napis na koszulce Arda, ewidentnie on :D

0

Chyba schował się wielgachnym Pique i Masche :D

0

Póki co mam to gdzieś, żal przyjdzie pewnie jutro, teraz mi się micha cieszy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?