2

Trzypunktowa strata do Realu to mniejsza od nich regularność? Raczej wypadek przy pracy.

0

A dziękuję. Jeśli nie nawali jakoś organizacja, to na pewno będę się dobrze bawić :D

0

Yup. Dwa lata czekałam aż znowu przyjadą do Polski. Mój ulubiony zespół, nie mogłam odpuścić, choć ceny biletów nie napawały optymizmem.

1

Właśnie jadę do Katowic na mój pierwszy w życiu koncert. Mam nadzieję, że nie ogłuchnę(o ile nagłośnienie będzie dobre), chociaż ogłuchnąć od takiej muzyki to sama przyjemność :D

16

Sześć najlepszych lig świata - Ekstraklasa.
Wybierz jedno :D

2

Mój brat kiedyś dużo słuchaj jego kawałków i jakoś do dzisiaj siedzi mi w głowie Just Lose It i The Real Slim Shady. Słuchałam jeszcze innych, ale te dwa najbardziej zapadły mi w pamięć. Nie jestem fanką, nie znam jego późniejszej twórczości, więc to właśnie je zaliczę do moich ulubionych :D

3

Ja bym powiedziała: "Znajdź sobie innych idoli, synek" i dyskretnie puściła mu mecz jakiejś lepszej drużyny :D

6

A to on nie zapuścił brody właśnie dlatego, bo przestał być związany kontraktem z Gilette? :D

2

Nacho - gole, które leczą.

1

Jak byśmy wygrali z ogórami, to pewnie przegralibyśmy z kimś z topu tabeli. Nie da się wygrywać wszystkiego i tak zgromadziliśmy masę punktów jak na taki "słaby" sezon. Problem w tym, że gdy już próbowaliśmy wygrywać z tymi ogórami, to sędzia leciał sobie w kulki i zapominał jak się sędziuje. I nikt mi nie wmówi, że gdybyśmy grali swoje w innych meczach, to nie byłoby teraz co narzekać, bo graliśmy swoje w wielu spotkaniach i nic to nie dało, bo sędzia nie uznał bramki, nie podyktował karnego albo odgwizdał spalonego widmo. Już jeden mecz bez głupiego błędu sędziego i sytuacja byłaby zupełnie inna niż teraz, więc przestańcie pierdzielić o braku walki ze strony Barcy, bo jak na taką olewającą wszystkie mecze w tym sezonie drużynę, to całkiem nieźle sobie poradziła, skoro mamy 87 punktów i pewnie zdobędziemy jeszcze kolejne trzy. 90 punktów to nie jest wynik jaki zdobywa drużyna nie podchodząca poważnie do meczów.

20

O, pozytywny komentarz na temat naszej sytuacji. Lepiej zrobię zdjęcie, bo to ostatnio rzadziej spotykane niż widzenia UFO :)

0

Nie wiem czy nie łatwiej by mu było wygrać jednak więcej meczów w PL. Z Ajaxem mogą mieć naprawdę ciężko ze swoją grą.

10

Póki co wygląda mi to na wywyższanie się. Szczególnie o tym świadczą te wszystkie komentarze jak to zaraz Ciebie i innych przeciwnych Coutinho ukamienują za wasze zdanie, bo najwyraźniej tacy z Was męczennicy. Chill out.

19

Wiemy, nie lubisz Coutinho, nie musisz nam tego uświadamiać przy okazji każdego jego meczu.

2

Coś w tym jest. Ney potrzebuje dużo kontaktu z innymi Brazylijczykami, taka już ich natura, że najlepiej jest im w grupie. Wcześniej miał Daniego, Douglasa, Adriano, to i był w lepszym humorze, bo miał z kim śmieszkować. Teraz został mu tylko Rafa, który i tak często jest kontuzjowany, więc nie zawsze jest na treningach. Obecność takiego Coutinho, z którym Ney ma dobry kontakt z repry, na pewno by mu nie zaszkodziła. Mimo wszystko przyjaźń z Leo trzyma go trochę na ziemi, więc nawet jak jest w dużej grupie Brazylijczyków, to Ney i tak nie skupia się bardziej na wygłupach niż obowiązkach, więc nie byłoby też obaw o to, że jego gra się pogorszy.

14

No i niech ciąży, może dzięki temu zastanowią się drugi raz zanim zechcą kogoś skatować. Oczywiście teksty o tym, żeby się zabiły czy wyzywanie ich od takich i owakich to niezłe jechanie po bandzie i równie wielka patologia, ale nie ma też ich co głaskać po główkach i zwalać całej sytuacji na błędy młodości. Teraz ja przypomnę, że rany fizyczne tej pobitej dziewczyny, to nie jedyne obrażenie jakich doznała. Jej też to siądzie na psychice, co z tego że za rok nie będzie po niej widać pobicia, jak w głowie dalej będzie jej to siedzieć i być może będzie się bać wychodzić z domu czy pójść znowu do szkoły?

0

Ktoś zasugerował Sexmasterkę. W sumie można by spróbować.

3

Zawsze mnie to interesowało, czy Twój avatar to nie przypadkiem z jakiegoś komiksu Dema?

1

Nie że bronię wygranej Portugalii, bo dla mnie to też była cienka piosenka, ale Polska też się niczym specjalnym nie wyróżniła ;) Za rok powinniśmy nieźle zaszaleć albo spróbować chwycić jury za serce jakąś łzawą historyjką naszego reprezentanta lub reprezentantki. Im więcej szaleństwa czy patosu, tym lepiej, dobrą piosenką się tego konkursu nie wygra, bo nie o piosenki w nim chodzi ;)

23

Portugalczycy to chyba wszyscy, bez wyjątków, wpadli za dzieciaka do kociołka z eliksirem szczęścia.

0

Sprawiedliwa przegrana może się zdarzyć i nie ma w niej nic złego, ale takie błędy nie są w porządku i to one zaważą na mistrzostwie. Barca nie straciła wszystkich punktów na własne życzenie tylko jej je zabrano.

1

Pique się pewnie zastanawia kto dał Messiemu alkohol :D

0

Nienawidzę tego teledysku. Bo jest zbyt dobry. Zwykle nie obchodzą mnie celebryci i ich miłostki, ale Shakirę i Gerarda uwielbiam. Utalentowani i piękni, czego chcieć więcej? Miękka ze mnie klucha i mam słabość do romansów.

0

Ja się tak nauczyłam angielskiego. Dodatkowo czytałam też po angielsku, wrzucając tekst do translatora. Po pewnym czasie zaczęłam zapamiętywać pojedyncze słowa i potem poszło z górki, nie potrzebowałam już napisów przy oglądaniu filmów.

0

Nowy Spiderman wygląda dobrze. Mam nadzieję, że uwzględnili tę scenę w filmie.

10

Napisz jeszcze raz tylko bardziej łopatologicznie, bo nie zrozumiałam :D

2

4, typowy dla mnie wynik, nie mam pamięci do nazwisk czy wyników. Miałabym pięć, ale nie wiedzieć czemu pomyślałam, że Monchengladbach jest dalej niż Glasgow. Geografia taka trudna :D

0

Jestem dziwna, co poradzisz :D Może gdyby nie Real, to bym obejrzała, a tak będą mnie denerwować. Po co mi to, jak Barcelona robi to świetnie sama? :D

1

Griezmann lepszy, ma już cztery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?