Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ćwiczy przecinanie wstążek przed prezydenturą :D
1
Ja tam korzystam ze świateł w GTA :D
A tak serio, to są dwa wspomnienia, których nikt nam już nie odbierze. Zarówno remontada jak i celebracja jakże pięknej, okrągłej liczby bramek zapiszą się w historii nie tylko klubu, ale i całej piłki nożnej. Kiedyś w encyklopediach futbolu przy słowie "remontada" zobaczysz ostatni gol Sergiego Roberto, a przy nazwisku Messiego jego celebrację, gdy pokazuje Bernabeu kto rządzi w hiszpańskiej i światowej piłce. Wszyscy będą o tym pamiętać, jedni z radością czy podziwem, a inni złością czy zawiścią, ale będą.
3
Obserwowani użytkownicy to tacy trochę znajomi :D
3
Tak naprawdę dałam to tutaj, żeby "subtelnie" zasugerować kiedy macie mi składać życzenia :D
2
Czas na prostą rozrywkę. Jaką mielibyście drużynę? :D
https://68.media.tumblr.com/cef320cd16b06237c055a3ab503b3458/tumblr_inline_oqbppxHfI41uke1tu_540.png
Mnie wypadł Higuain, Neuer, Pepe i Mbappe. Całkiem spoko, poza Pepe :D
0
W siedzibie France Football, czeka na wręczenie nagrody.
0
Aww, urocze :D
8
Nie wiem co tam robi Digne. Jak grał, to spisywał się dobrze. Nie jest to sukces na miarę Umtitiego, ale też nie niewypał.
0
To ponoć nie był Ramos, a Isco. Ale mniejsza o to, kto to był, mam nadzieję, że Pique tego nie zrobi. Niech zachowa się lepiej niż oni i daruje sobie osobiste przytyki.
1
Wow, zmiany na portalu :D
2
Pique już miał okazję coś takiego zaśpiewać wiele razy i nawet większe powody. Nie zrobił tego, bo pomimo twitterowych pstryczków w nos czy przytyków w wywiadach posyłanych w stronę Realu(vide sprytne nazwanie Arbeloi pachołkiem), ma jednak klasę.
A Eto'o zachował się buracko i tyle. Nie zakładaj z góry, że wszyscy tutaj to pochwalają, bo nie wspominają o tym przypadku przy okazji tego aktualnego.
20
Bayern stracił chłopca do bicia :(
1
Cóż, w porównaniu z resztą zawodników United, to Pogba naprawdę ma kapitalny sezon.
1
Gdzie by się nie przeniósł, dopóki Leo nie zakończy kariery albo forma mu drastycznie nie spadnie, to Ney zawsze będzie w jego cieniu. W Anglii może i będą się o nim rozpisywać w gazetach, ale gdy będzie przychodzić do wręczania takiej Złotej Piłki, to i tak walka będzie tylko jedna - Messi vs Ronaldo.
Ney musi po prostu cierpliwie czekać, aż król abdykuje i przekaże mu koronę. Przenosiny nie przyspieszą tego procesu tylko sprawią, że nie będzie już mógł się uczyć od mistrza i wiele na tym straci.
2
Hmm, zaufać Tobie, czy użytkownikowi, którego znam? Chyba zaufam Tobie, ten uśmiech w avatarze nie może kłamać :D
2
Chyba wiem z czego mu nie szło na matematyce w szkole :D
8
- za wspaniałą ostatnią akcję w klasyku, taki dodatek do podziękować za zwycięstwo
- za Messiego, bo za niego zawsze trzeba dziękować
- za walkę do końca
:)
6
Wygląda jak Matka Boska :D
1
Amen. Wkurzają mnie te najazdy na policję. Ja wiem, że nikt nie chce być spisany czy dostać mandatu, ale jeśli daje ku temu powód, to wypadałoby zamknąć dziób i dać się spisać, a zacząć się stawiać co najwyżej dopiero, gdy naprawdę ma się podejrzenie, że policja przekracza swoje kompetencje. W każdym zawodzie są ludzie nadużywający swojej pozycji czy po prostu nie nadający się do swojej pracy, ale to nie powód by utrudniać ją całej reszcie przedstawicieli całego zawodu. Policję mało kto lubi, bo często mają większe możliwości niż my, ale bez nich społeczeństwo nie miałoby prawa bytu. Ktoś musi pilnować porządku, a czy to będzie policja czy jakaś inna grupa, to nie ma znaczenia, prawa i obowiązki będą mieli te same i za każdym razem znajdzie się ktoś, kto będzie ich nadużywał.
4
Footroll i dobra opinia o ter Stegenie? Chyba żartujesz :D Nie pamiętasz jak go zjechał za ten błąd w meczu z Celtą? Suchej nitki na nim nie zostawił i już nic innego w Matsie nie widzi tylko ten jeden błąd :D
22
Może nie zrobił wiele dla Polski, ale ile zrobił dla Internetu. Człowiek mem!
0
Fajna wiadomość, mam nadzieję że takich przypadków będzie z czasem coraz więcej.
3
Moja jedyna znajoma mieszka w innym mieście, nie da rady wyjść na piwo :D
2
Słońce, ciepełko, wolne popołudnie po pracy, a ja zamiast na dworze, siedzę przed komputerem i nołlajfie. Gdzie popełniłam błąd w życiu? :D
0
Lubię w zasadzie wszystko co skoczne, nie ważne z jakiego gatunku. Może tylko Disco Polo nie trawię w żadnej formie, bo torturowali mnie tym w szkołach :P Ale najwięcej chyba i tak słucham rocka oraz metalu, nawet nie jakoś wykonawców tylko pojedyncze piosenki, które wpadły mi w ucho, bo tak to płyt czy całych dyskografii, poza jednym zespołem, w ogóle nie znam :P
1
O tak, tak nie mogę się pogodzić z tą porażką, że nie śpię po nocach. Give me a break.
Po prostu irytuje mnie to robienie z Realu - nawet na tej stronie - jakiś mocarzy, którzy miażdżą nas w każdej formacji w tym sezonie chociaż wcale tak nie jest. Przegraliśmy tylko jeden mecz więcej od nich, a ludzie wychwalają ich jakby mieli co najmniej taką przewagę jak Chelsea nad Totkami. Skoro to co Real zrobił w La Liga, to bycie dużo lepszym i regularność, to jak nazwać to co zrobiła Chelsea? Bo według standardów niektórych, to oni chyba zniszczyli całą PL, wygrywając nawet nie swoje mecze.
7
"Prawie nikt tu nie ma godności ich pochwalić czy przyznać że po prostu byli lepsi."
Ale w czym niby byli lepsi? Jeśli wygramy z Eibarem, a oni z Malagą, to zgarną mistrza w przewagą TYLKO trzech punktów. Trochę mnie już śmieszy to gadanie o regularnym Realu z niesamowitą ławką, przeżywającym najlepszy sezon od lat, skoro w ostatecznym rozrachunku będą mieli tylko jeden mecz wygrany więcej. Ot wielka mi regularność i bycie lepszym. Real jedyne, w czym był od nas lepszy w tym sezonie, to LM, bo ani w PK daleko nie zaszedł, ani w lidze jakoś nie brylował, a w bezpośrednich starciach z Barcą ugrali remis i raz przegrali. Odnoszę wrażenie, że niektórzy na siłę próbują być obiektywni, ale trochę to śmiesznie wygląda, gdy patrzy się na ilość wygranych/przegranych/zremisowanych spotkań oraz liczbę punktów jakie obie ekipy zdobyły.
0
Jeden. To nie tak dużo. Naprawdę, nie przesadzajmy. Jak na tak tragiczny sezon, to wcale na taki nie wygląda, jak go ludzie przedstawiają.
1
Cesc mi tam nie pasuje. W ogóle za nim nie tęsknię. Brakuje mi Alexsisa, ale bardziej ze względu na jego samego, a nie talent piłkarski. To samo z Pedro, bo mimo wszystko z Neyem i Luisem w ataku ciężko za tą dwójką tęsknić. Xavi, Dani i Thiago to wiadomo.
0
Higuain może wcale nie strzelać jeśli zrobi to za niego Dani, nie obrażę się :D