0

Kręci się. Już kiedyś karta graficzna mi padła i wtedy nic się nie włączyło, a teraz system chodzi normalnie, bo w słuchawkach był dźwięk urucchomienia.

0

Już kilka razy sprawdzałam, ale zrobię to jeszcze raz.

0

Kurde, wyczyściłam komputer od środka, bo najwyższy czas był na to, a teraz cholera nie chce się włączyć. Znaczy włącza się, system się uruchamia, ale monitor nic nie pokazuje, robi się tylko czarny, a dioda mryga jakby nie wykrywał komputera.

0

Co za chory człowiek z tego Verrattiego :D

2

W sumie tutaj często obwinia się cały Madryt, także równowaga w przyrodzie zachowana :D

1

Dla niego Ronaldo byłby niewinny nawet gdyby policja zatrzymała go w trakcie dokonywania morderstwa. Na pewno ci źli policjanci z Katalonii go wrobili!

0

Znaczy przyzwyczaja się do więziennej stylówy? :D

1

Bo jak ludzie zobaczą zdjęcie Ronaldo z repry, to nagle zapomną w jakim klubie gra. Logiczne :D Rozumiem zamysł, ale jest kompletnie bez sensu w przypadku tak znanego człowieka.

1

Tylko po co? Ma nadzieję, że ktoś go weźmie za innego Ronaldo? :D

3

To jest wizja przyszłości :D

0

A gdzie tam, w tym sezonie też tak mieli.

2

Jak mnie wkurza ten emblemat KMŚ po prawej stronie. Brzydko to wygląda, jakby był naklejony na odwal :D

0

Złoto :D

2

Pomimo mojej aseksualności wobec niej - noc z Antonellą. Pooglądałybyśmy jakieś fajne filmy, pogadały o Leo i w ogóle spędziły razem fajne pidżama party :D

0

Nie wiem czy fachowcy zdążą przyjechać go naprawić przed zamknięciem okienka :D

5

A tuż przed tym zepsuje się faks :D

0

A dlaczego miały nie oddać? Iniesta to nie jest jakiś podrostek, co to pozjadał wszystkie rozumy i jak raz dostał opaskę, to już jej nie odda, bo się np. obrazi albo uzna to za zniewagę. To samo Messi. Może miałby coś przeciwko, gdyby opaskę miał dostać jakiś nowy nabytek, ale nie jego wieloletni przyjaciel.

1

Nie potrafię się nie nastawiać pozytywnie przy tylu informacjach. Kiedy ostatni raz przy transferze do nas było tyle pisania o jednym zawodniku, a potem ten faktycznie dla nas zagrał?

1

Nie wiem o czym mówisz, ja koło hetero nawet nie stałam :D

0

Ja się nie spinam, nie wiem jak Ty ;)

0

Widać słabo trenują, bo to nie są jakieś wyjątkowe muskuły. Mnie się te mięśnie podobają i niczego Serenie nie odejmują. To w dalszym ciągu atrakcyjna kobieta.

0

Wszystko rozumiem i szanuję, ale... No chyba jednak nie wszystko, zdecyduj się :D

0

Nie przepraszaj za coś, za co nie jest Ci przykro. Skoro nazwałeś ją facetem, to takie miałeś intencje i żadne zasłanianie się żartem Ci nie pomoże.

1

No piękna, ale mnie się nie podoba i tyle, dlatego dostaje tylko 3 ;)
Moje top to aktualnie Shakira, zaraz za nią Lupita Nyong'o, Serena Williams, Emma Stone i Scarlet Johanson. Możesz je sobie ocenić w dziesięciostopniowej skali jeśli chcesz ;)

1

Meh. 3/10 i to takie mocno naciągane :D

0

Serio? Oh! Pierwszy raz słyszę, ale mało mnie obchodzi liga francuska, więc może dlatego :D

9

No ale to w gruncie rzeczy niczego nie zmienia? "Mają", więc jeszcze nie przekonały i mogą tego nie zrobić. Jak Verratti się uprze, a Barca wyłoży pieniądze i zapłaci klauzulę, to PSG może sobie zamykać drzwi ile w lezie, łącznie z tymi przez które odejdzie od nich Verratti.

3

Nie pamiętam żeby w przypadku Pogby było tyle zamieszania. Jasne, mówiło się o tym, ale teraz to ludziom konkretnie odwaliło.

9

Śpiewajo jakieś zagramaniczne piosenki zamiast porządnych, patriotycznych, polskich pieśni narodowych, to trzeba było zrobić porządek. Bogurodzicę by zgadywali, a nie jakieś Lady Gagi :D

0

Ślepa jakaś, przecież on z brodą właśnie jest przystojniejszy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?